جزییات کامل تیراندازی در خیابان دولت تهران اردیبهشت ۹۶

اخبار ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزییات کامل تیراندازی در خیابان دولت تهران اردیبهشت ۹۶

بر مبنای جدیدترین اخبار حوادث اردیبهشت ۹۶ در این مقاله از پورتال وهاران برای شما خبری را منتشر کرده ایم که در آن در خیابان دولت تهران قتل با اسلحه گرم صورت گرفته است که در ادامه جزییاتی بیشتر در این مورد می خوانید.

قتل شوهر عراقی در خیابان دولت تهران به دست همسرش

معاون مبارزه با جرایم جنائی پلیس آگاهی تهران بزرگ از تیراندازی مرگبار زنی جوان به سمت همسر عراقی خود در خیابان دولت خبر داد.

سرهنگ حمید مکرم در گفت وگویی در این باره گفت:حوالی ساعت دوازده دیروز حادثه تیراندازی در خیابان دولت به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع داده شد که به دنبال آن ماموران پلیس در محل حاضر شده و بررسی های خود را آغاز کردند.

خاتمی : اجازه تشریفاتی کردن ولایت فقیه را نمی دهیم / این آرزو را به گور خواهند برد!

وی با بیان این که در این حادثه مردی ۴۲ ساله به نام موسی که از اتباع کشور عراق بود، به دلیل شلیک گلوله جان خود را از دست داد گفت:همزمان با دستور مقام قضایی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی دوربین های مداربسته متوجه شدند که دختری جوان به وسیله یک اسلحه به سمت این مرد شلیک کرده است.
معاون مبارزه با جرایم جنائی پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان این که در تحقیقات ماموران هویت و محل اختفای این زن شناسایی شد، گفت:در تحقیقات مشخص شد که ضارب همسر ایرانی این تبعه عراقی و متولد سال ۱۳۷۳ بوده که در خانه ای در محله دروس حضور داشت که ماموران پس از اخذ مجوز قضایی این فرد را حوالی ساعت ۱۶ امروز دستگیر کردند.

وی با اشاره به این که این زن در اعترافات اولیه به قتل این مرد اعتراف کرد، گفت:در بازجویی ها مشخص شد که متهم همسر این مرد عراقی بوده و پس از آشنایی در سلیمانیه عراق با یکدیگر ازدواج کردند اما مدتی بعد به اختلاف برخورده و متهم به ایران بازگشته است.

مکرم با بیان این که این زن به شکل قانونی به کشور وارد شده بود، اظهار کرد:اما در تحقیقات مشخص شد که مقتول به شکل غیرقانونی و در حالی که یک قبضه اسلحه کمری به همراه داشته وارد کشور شده و با همان اسلحه کمری نیز به قتل رسیده است.

معاون مبارزه با جرایم جنائی پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد:در تحقیقات اولیه انگیزه این فرد اختلافات خانوادگی عنوان شده است. اخبار تکمیلی از این حادثه اطلاع رسانی خواهد شد.

گرداوریک پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of