سریال سر دلبران ماه رمضان ۹۶ از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس

عکس , فرهنگ و هنر ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

سریال سر دلبران ماه رمضان ۹۶ از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس

سریال سر دلبران رمضان ۹۶ از شبکه ۲ پخش می شود. کارگردان سریال سر دلبران محمدحسین لطیفی است که بسیاری از بازیگرانی که اکثرا در سریال های او بازی می کنند حضور دارند، از جمله برزو ارجمند، فرهاد قائمیان، محمدکاسبی و … . پورتال وهاران در این مقاله به معرفی سریال سر دلبران از جمله بازیگران و داستان و عکس آن می پردازد.

بازیگران سریال سر دلبران

اسامی بازیگران : محمدکاسبی / فرهاد قائمیان / اسماعیل محرابی / برزو ارجمند / متین‌ ستوده / جعفر دهقان / جهانبخش‌ سلطانی / رضا توکلی

زمان پخش سریال سر دلبران

۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه ای برای ماه رمضان ۹۶ از شبکه دو سیما

داستان سریال سر دلبران

این فیلم روایتی اجتماعی درباره مسجد و نقشِ محوری آن دارد. تلاش می‌شود با ترسیم فضای روابط اجتماعی یک محله، روی نقش مسجد و امام جماعت در رتق و فتق مشکلات روزمره مردم تمرکز شود. یکی از ویژگی‌های این سریال تأکید بر واقعی بودن شخصیت‌های نقش آفرین در اثر است که به همین جهت در نگارش فیلمنامه، برای طیف متعددی از افراد، شخصیت پردازی شده است.

لوکیشن سریال سر دلبران

لوکیشن اصلی «سرّ دلبران» شهر یزد می باشد و فیلمبرداری در این شهر انجام شده است.

عوامل سریال سر دلبران

نویسندگان: حسین حسنی ـ رضا خمسه، مدیر تصویربرداری: امیر کریمی، مدیر صدابرداری : فرشید احمدی، طراح صحنه و لباس: حمیدرضا نوروزی، طراح چهره پردازی: مهری شیرازی، دستیار یک کارگردان: امیرعباس لطیفی، مدیر تولید: داوود جمشیدی، تدوینگر: خشایار موحدیان، مدیر برنامه ریزی: سعید عباسی ، عکاس: حسن هندی، مشاور رسانه‌ای: راضیه جباری، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا، محصول: سازمان هنری رسانه‌ای اوج.

عکس های سریال سر دلبران

سریال سر دلبران ماه رمضان 96 از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس سریال سر دلبران ماه رمضان 96 از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس سریال سر دلبران ماه رمضان 96 از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس سریال سر دلبران ماه رمضان 96 از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس سریال سر دلبران ماه رمضان 96 از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس سریال سر دلبران ماه رمضان 96 از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس سریال سر دلبران ماه رمضان 96 از شبکه دو + بازیگران و داستان و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of