ساخت سریال پیوند قلب ها به کارگردانی مهدی فخیم زاده

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۵ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ساخت سریال پیوند قلب ها به کارگردانی مهدی فخیم زاده

مهدی فخیم زاده کارگردان توانمند تلویزیون در حال ساخت سریال پیوند قلب ها است. هنوز خبرهایی در مورد داستان و بازیگران سریال پیوند قلب ها منتشر نشده است اما از آنجا که مهدی فخیم زاده را با سریال های پلیسی می شناسیم احتمالا داستان سریال پیوند قلب ها حول محور پلیس و مبارزه با مواد مخدر و … می چرخد. پورتال وهاران در این مقاله به جزییات این خبر می پردازد.

سریال پیوند قلب ها مهدی فخیم زاده

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پیوند قلبها از احتمال کارگردانی این سریال توسط مهدی فخیم زاده خبر داد.

مهدی فخیم زاده در گفت و گو با ما خبر از مطالعه فیلمنامه داد و افزود: هنوز هیچ چیز قطعی نیست و من فعلاً در حال خواندن قصه هستم.

کارگردان سریال فوق سری که سریال علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم را برای نوروز ۹۶ آماده پخش دارد اصولاً وسواس ویژه ای روی فیلمنامه دارد و از آنجا که نگارش این سریال برعهده خودش نبوده، قطعاً با تمرکز بیشتری در حال مطالعه فیلمنامه این سریال است.

بهروز خوش رزم تهیه کننده سریال سریال پیوند قلب ها گفت: تاکنون ۵ قسمت ابتدایی این سریال توسط علی فرزین فرد و فرزاد ابوحمزه برای شبکه یک سیما نوشته شده است.

ساخت سریال پیوند قلب ها به کارگردانی مهدی فخیم زاده

وی ادامه داد: تا این لحظه مهدی فخیم زاده یکی از گزینه‌های کارگردانی سریال پیوند قلب ها است و این روزها مشغول مطالعه قسمت‌های نوشته شده است و قرار نیست تا در این سریال بازی کند.

این تهیه کننده با اشاره به زمان ساخت سریال پیوند قلب ها خود بیان داشت: زمان کلید خوردن این اثر به اوضاع مالی سازمان صدا و سیما وابسته است و اگر شرایط خوبی پیش رویمان باشد، تا پایان سال سریال را مقابل دوربین خواهیم برد و اگر نه که در سال آینده کلید می‌خورد. این سریال ۱۵ قسمتی طنزی خانوادگی اجتماعی است که برای زمان خاصی آن را در نظر گرفته نشده است. داستان این سریال در قالب طنز اتفاق می‌افتد که در لوکیشن‌های مختلف تولید خواهد شد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of