عاشقانه ای دیگر : ساخت سریال دل منوچهر هادی برای نمایش خانگی

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۷ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عاشقانه ای دیگر : ساخت سریال دل منوچهر هادی برای نمایش خانگی

منوچهر هادی یکی از کارگردانان توانمند ایرانی است که با ساخت سریال عاشقانه برای نمایش خانگی بسیار بر سر زبان ها افتاد چرا که سریال عاشقانه در سراسر ایران طرفداران بسیار زیادی داشت و استقبال از این سریال بی سابقه بود.

همزمان با پخش سریال عاشقانه، فصل دوم سریال شهرزاد نیز وارد شبکه خانگی شد اما عاشقانه رکورد شهرزاد را شکست و سریال شهرزاد 2 با استقبال بسیار کمی مواجه شد.

دلیل اصلی محبوبیت سریال عاشقانه، حضور ستاره های سینمای ایران یعنی «محمدرضا گلزار» و «مهناز افشار» در آن بود. علاوه بر این ستاره های سینما، بازیگران خوب دیگری از جمله مسعود رایگان، شمسی فضل اللهی، حسین یاری، پانته آ بهرام، ساره بیات، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه و «هومن سیدی» در عاشقانه حضور داشتند.

اما بعد از اتمام سریال عاشقانه 17 قسمتی، منوچهر هادی این بار تصمیم به ساخت سریال دیگری برای نمایش خانگی گرفته است. عنوان سریال جدید منوچهر هادی برای نمایش خانگی، «دل» است. باید دید که آیا سریال دل منوچهر هادی می تواند مانند عاشقانه موفقیت آمیز باشد یا خیر.

برای منوچهر هادی و عوامل او آرزوی موفقیت می کنیم.

منوچهر هادی اینستاگرام نوشت:

بزودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان دل از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب ایرج محمدی که هم اکنون در سریال تلویزیونی پاهای بیقرار همکاری با ایشان را تجربه میکنم به دستتان خواهد رسید .
عاشقانه ای دیگر با عوامل خوب عاشقانه .

عاشقانه ای دیگر : ساخت سریال دل منوچهر هادی برای نمایش خانگی

بازیگران سریال دل مشخص شدند : محمدرضا گلزار و هومن سیدی و …

سریال دل منوچهر هادی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  اولین داروی تزریقی ایدز به نام آلبوویرتاید روانه بازار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *