پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس

اخبار , عکس , فرهنگ و هنر ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس

پورتال وهاران در این مقاله به جزییات پخش سریال بازگشت از امشب از شبکه سه سیما می پردازد. در ادامه این مقاله بازیگران سریال بازگشت و عکس های سریال بازگشت را برای شما عزیزان منتشر می کند.

تعداد قسمت های سریال بازگشت شبکه سه

سریال بازگشت که یک سریال اپیزودیک بوده و با موضوع حوادث اجتماعی در گونه تریلر و در ۱۳ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تصویر کشیده شده است.

این سریال تلویزیونی بر اساس پرونده های واقعی ساخته شده است. حضور افراد واقعی هر پرونده در سریال و جلوی دوربین و شرح وقایع حادث شده بر آن ها و در ادامه دیده شدن همان وقایع به صورت داستانی از شاخصه های این سریال محسوب می شود.

ساعت پخش سریال بازگشت شبکه سه

سریال بازگشت به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری و با بازی حسن پورشیرازی، فریبا کوثری، قاسم زارع و کاوه خداشناس و سوگل طهماسبی از امشب ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه از شبکه سه روی آنتن می رود. این سریال تولید صدا و سیمای گلستان بوده و همه لوکیشن های آن در این استان است.

داستان سریال بازگشت شبکه سه

حسین عامری، تهیه کننده و کارگردان سریال بازگشت درباره این اثر گفت: این مجموعه با موضوع اجتماعی و خانوادگی پخش می شود. گرچه قصه در زمان حال می گذرد، اما بازگشتی هم به زمان جنگ داریم. البته مخاطب در این سریال فضای جنگ را نمی بیند، بلکه ماجرایی را شاهد است که مربوط به دوران جنگ است. در واقع یک نامه بعد از چند سال پیدا می شود و منجر به اتفاق هایی خواهد شد.

وی ادامه داد:این سریال روایتگر زندگی سعید شریفی، مستندساز است. او همراه همسر و دو پسرش زندگی می کند. در زمان جنگ دوست شریفی با نام امیرحسین مهدوی به شهادت می رسد و شریفی خودش را در این اتفاق مقصر می داند. حال بعد از گذشت چند سال دوباره بر اثر یک اتفاق این ماجرا سر باز می کند و زندگی خانوادگی شریفی را تحت تاثیر قرار می دهد.

این کارگردان توضیح داد: با توجه به این که ذهنیت خوبی از بازی و توانمندی حسن پورشیرازی داشتم، احساس کردم او بهترین گزینه برای ایفای این نقش است. خوشبختانه شرایط هم فراهم شد. پورشیرازی از بازیگران بسیار خوب است که نقش سعید شریفی را با انرژی بازی کرده است.

بازیگران سریال بازگشت شبکه سه

عامری ادامه داد: نقش همسر سعید شریفی را فریبا کوثری بازی می کند که مدیر یکی از سازمان های منابع طبیعی و استاد دانشگاه است. در کنار پورشیرازی و کوثری، کاوه خداشناس، امین گلستانه، سوگل طهماسبی، مجید مشیری، زهره حمیدی، زهره صفوی، مهری آل آقا و نسرین نکیسا به عنوان دیگر بازیگران سریال حضور دارند.

وی عنوان کرد:تلاش کردم متناسب با کاراکترها، بازیگران را انتخاب کنم. خوشبختانه انتخاب های بسیار خوب برای سریال تلویزیونی بازگشت داشتیم. با توجه به این که گروه خوبی برای این مجموعه بودیم، همکاری بسیار خوب و همدلانه بود و من لذت بردم. لوکیشن های این مجموعه در گرگان و اطراف این شهر است.

این کارگردان اشاره کرد:در این سریال قاسم زارع نقش یک روحانی را بازی می کند که ویژگی های جالبی دارد و حتی برای مخاطبان هم جذاب خواهد بود. امیدوارم مخاطبان از تماشای مجموعه بازگشت لذت ببرند ؛ زیرا همه گروه تلاش خودشان را کردند تا یک اثر خوب و شایسته برای بینندگان آماده کنند.طرح اولیه فیلمنامه این مجموعه را مرجان اشرفی زاده و علی اصغری نوشته اند و حسین عامری با همکاری رضا بهشتی، فیلمنامه را در ۱۳ قسمت به نگارش درآورده است.

عکس های سریال بازگشت شبکه سه

پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس پخش سریال بازگشت از شبکه سه از امشب + بازیگران و داستان و عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of