جدایی سیامک انصاری و همسرش ؛ سیامک انصاری: زنم طلاق می خواهد

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جدایی سیامک انصاری و همسرش ؛ سیامک انصاری: زنم طلاق می خواهد

سیامک انصاری یکی از بازیگران طنز پرداز ایرانی است که سریالهای کمدی اجتماعی زیادی را بازی کرده است. سیامک انصاری و مهران مدیری زوج هنری هستند که در سریال های زیادی از جمله سریال برره حضور داشته اند. در حال حاضر هم سیامک انصاری در دورهمی مهران مدیری بحضور دارد. اخیرا خبر طلاق سیامک انصاری و همسرش در فضای مجازی منتشر شده است که ما در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات این خبر پرداخته ایم و امیدواریم همسر سیامک انصاری و این بازیگر محبوب کشورمان با هم زندگی شادی داشته باشند.

ماجرای طلاق همسر سیامک انصاری حقیقت دارد؟!

با وجود گذشت یک سال از اتفاقات و حواشی سریال ویلا که در نهایت به عدم فیلمبرداری این سریال منتهی شد، هنوز هم حواشی پشت این سریال ادامه دارد. در تازه ترین ادعاهای مطرح شده اینبار مهران مهام، تهیه کننده ی سریال «ویلا» علیه سیامک انصاری سخنانی را بیان کرده است.

اتفاقات و حواشی سریال ویلا که قرار بود سال گذشته جلوی دوربین برود، همچنان ادامه دارد. مهران مهام تهیه کننده این سریال در پشت صحنه مجموعه «پنچری»، ادعاهایی علیه سیامک انصاری مطرح کرده و گفته این بازیگر بعد از عقد قرارداد با سریال «ویلا» به دلیل پیشنهاد مالی بهتری که از سوی عوامل «دورهمی» دریافت کرد، از این پروژه جدا شد.

انصراف سیامک انصاری از سریال ویلا

سریال «ویلا» به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی مهران مهام، با بازی سیامک انصاری، قرار بود سال گذشته جلوی دوربین برود و نوروز ۹۵ هم از تلویزیون پخش شود. اما در آن زمان به ناگهان خبر رسید که سیامک انصاری و مرضیه برومند از این پروژه تلویزیونی انصراف دادند. مرضیه برومند دوم اسفندماه سال ۹۴ درباره انصراف خود و سیامک انصاری از پروژه «ویلا» به آی سینما گفته بود:

«من همان دو ماه پیش از این سریال انصراف دادم، آقای انصاری گفتند مریض هستند و این سریال به تولید نرسید. البته این اتفاق دو روز مانده به فیلم برداری افتاد و ما جایگزین دیگری نداشتیم. یا تمارض کردند یا واقعا مریض بودند که به هر حال این اتفاق نیفتاد، همین!»

با گذشت نزدیک به یک سال از انصراف سیامک انصاری، مهران مهام تهیه کننده «سریال ویلا» که امسال هم مسئولیت تولید سریال نوروزی «پنچری» به کارگردانی برزو نیک نژاد را بر عهده دارد، در پشت صحنه این مجموعه، درباره مشکلات سریال سازی در تلویزیون گفت:

«مشکلات زیادی به تازگی در عرصه تلویزیون دیده می شود. مشکلاتی که فراتر از مسائل اقتصادی است و آن تعیین کردن بازیگر روبرو برای برخی بازیگران است. این اتفاق به شدت به سریال سازی لطمه می زند. ما باید نیروهای گذشته برگردانیم. باید امثال رضا داود نژاد و یوسف تیموری باید به تلویزیون برگردند.»

انتقاد مهران مهام از سیامک انصاری

اما این تهیه کننده در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در مورد حواشی که برای سریال «ویلا» به وجود آمد، از سیامک انصاری انتقاد کرد. او که پیش تر اعلام کرده بود از این بازیگر شکایت خواهد کرد، درباره انصراف این بازیگر از پروژه «ویلا» گفته است:

«سیامک انصاری قطعاً در سریال «ویلا» نیست و دیگر هیچ وقت با من کار نخواهد کرد. من هنوز پیگیر کار سیامک انصاری هستم و نمی خواهم فکر کند که هنوز کارش تمام شده است.»
تهیه کننده «بزنگاه» در ادامه ادعا کرده که نرگس محمدی قصد داشت در پروژه «پنچری» بازیگر نقش مقابلش را خودش انتخاب کند:

«این همان آسیبی است که در خصوصش صحبت کردم. اینکه بازیگر می خواهد بازیگر روبه روی خود را تعیین کند. اگر یک سال پیش در برابر سیامک انصاری ایستاده بودیم، امروز چنین اتفاقی نمی افتاد»

مهران مهام در پایان این موضوع، به جزییات بیشتری در مورد جدایی سیامک انصاری از سریال «ویلا» اشاره می کند و می گوید مشکل او با این بازیگر تنها بر سر مسائل مالی بوده است:

«هنرمند دو نوع پیمان می بندد. یکی پیمان مالی و فیزیکی و دوم پیمان و قرارداد دلی است که با مردم بسته ایم. سیامک انصاری حداقل می توانست به قراردادی که با مردم بسته احترام بگذارد نه اینکه از من پول بگیرد و بعد که «دورهمی» پول بیشتری به او داد، پیش من گریه کند که زنم از من طلاق می گیرد و باید بروم. در مورد سیامک انصاری قصه فقط پول بود.»

عکس های سیامک انصاری و همسرش

جدایی سیامک انصاری و همسرش ؛ سیامک انصاری: زنم طلاق می خواهد

جدایی سیامک انصاری و همسرش ؛ سیامک انصاری: زنم طلاق می خواهد

  جدایی سیامک انصاری و همسرش ؛ سیامک انصاری: زنم طلاق می خواهد

جدایی سیامک انصاری و همسرش ؛ سیامک انصاری: زنم طلاق می خواهد

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of