واکنش بازیگران به نامزد شدن فروشنده در اسکار ۲۰۱۷

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

واکنش بازیگران به نامزد شدن فروشنده در اسکار ۲۰۱۷

همانطور که می دانید فیلم فروشنده در اسکار سال ۲۰۱۷ به عنوان نامزد نهایی انتخاب شده است و بسیاری از بازیگران و هنرمندان تبریکات خود را به اصغر فرهادی ابراز کرده اند که پورتال وهاران در این مقاله واکنش هنرمندان به نامزدی فروشنده اصغر فرهادی در اسکار ۲۰۱۷ را برای شما عزیزان عنوان می کند.

واکنش هنرمندان به نامزدی «فروشنده» در اسکار ۲۰۱۷

هنرمندان کشورمان به نامزدی «فروشنده» ساخته فرهادی در اسکار ۲۰۱۷ واکنش نشان دادند.

هنرمندان در پی راه یافتن فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی به فهرست ۵ فیلم نامزد نهایی اسکار و البته به اظهارات جنجالی عباس جدیدی (عضو شورای تهران) نیز واکنش نشان دادند.

رضا کیانیان

زندگی پر از غم و شادیست!

پر از فراز و نشیب! پر از تناقض! پر از رنگ!

پر از غم ، مثل فرو ریختن ساختمان #پلاسکو و نابود شدن این همه سرمایه و کارگاه و کار… و پر از غرور و بی پناهی، مثل از خودگذشتگى #آتش_نشانان و سرشار از شادی، مثل انتخاب یک فیلم ایرانی به عنوان یکى از پنج نامزد جایزه #اسکار؛

پرویز پرستویی

آقای اصغر فرهادی عزیز، هنوز سانحه ساختمان پلاسکو همه پیکرهای آتش نشانان عاشق را پس نداده و همه خانواده های داغدار وملت ایران چشم انتظار پیکر های پاکشان هستیم. اما امروز باخبر شدیم که فیلم شما کاندیدای اسکار دو هزارو هفده فیلم های خارجی زبان شده . بدون شک اگر این سانحه دردناک اتفاق نمی افتاد ،شهدای آتش نشان هم از کاندیدا شدن شما خوشحال میشدن . من هم بعنوان یکی از اعضای خانواده سینما کاندیدا شدن شمارو تبریک میگویم وامیدوارم برای دومین بار اسکار را به خانه های ما بیاوری . درود برشما که افتخار سینمای ایران هستی

تهمینه میلانی

تبریک فراوان به سینما دوستان ، اهالی سینما و سازندگان فیلم فروشنده و البته اصغر فرهادی عزیز . فیلم فروشنده یکی از پنج فیلم کاندید بهترین فیلم خارجی اسکار شد.

نوید محمدزاده

تبریک- تو این روز هاى تلخ ،خبرى پر از غرور بود کاندید شدن فروشنده در اسکار – به امید گرفتن اسکار دوم توسط اصغر فرهادى عزیز براى ایران

شبنم مقدمی

تبریک به اصغر فرهادی ،که همواره مایهء سرافرازیِ سینمای ایران است و همهء هنرمندانِ دست اندر کارِ فیلمِ درخشان ِ “فروشنده “…امیدوارانه و دست به دعا، منتظریم تا اسکار دوم را به سینمای ایران هدیه کنید.

توضیح: دلم می خواست اینجا متلکی نثارعضو محترم شورای شهر کنم،با همان موضوع بی ربطِ شاخ بز و…،دلم نیامد خوشی ِ بعد از این همه ناخوشی را مکدر کنم. ایشان هم لابد از فرمودن آن جمله،حالا دیگر نادم هستند.

فرهاد آئیش

اصغر فرهادی کارگردان نامدار ایرانی بار دیگر نامزد اسکار شد، فروشنده در بخش فیلم های غیر انگلیسی زبان نامزد دریافت این جایزه است، اصغر فرهادی پیشتر با فیلم جدایی برنده اسکار شده و این دومین حضور او در این مراسم باشکوه است، موفقیت بزرگی برای سینمای ایران

بهرام رادان

رسول صدرعاملی : اینجوری شده که مدتهاست در اوج خبرهای بد و لابلای غم و اندوهی که داریم یه خبر خوب از اصغر فرهادی میرسه و خوشحالی میاره برامون ،،،، و حالا امروز : فروشنده کاندیدای اسکار فیلمهای خارجی شد و بالاخره نام فرهادی در بین پنج فیلمساز کاندیدای دریافت اسکار قرار گرفت.

واکنش بازیگران به نامزد شدن فروشنده در اسکار 2017

تبریک بازیگران و هنرمندان به برنده شدن فروشنده در اسکار ۲۰۱۷

فیلم فروشنده در اسکار ۲۰۱۷ برنده بهترین فیلم خارجی زبان شد و این یک افتخاری است برای ایران و به ویزه جامعه هنری ایران. پورتال وهاران ضمن اینکه بار دیگر این افتخار بزرگ را به اصغر فرهادی و عوامل فیلم فروشنده و همچنین به مردم عزیز ایران تبریک می گوید، در این مقاله واکنش ها به برنده شدن فروشنده در اسکار ۲۰۱۷ و همچنین تبریک بازیگران به برنده شدن فروشنده در اسکار ۲۰۱۷ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

پرویز پرستویی در اینستاگرام نوشت:

جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در اسکار دوهزارو هفده اهدا شد به (فروشنده)ساخته اصغر فرهادی محصول ایران .
تبریک به اصغرفرهادی وعوامل فیلم فروشنده،مردم و سینمای ایران
این دومین اسکاراصغر فرهادی است ،امیدوارم قدردانش باشیم

رضا کیانیان در اینستاگرام نوشت:

سینمای ایران معادلات جهان را به هم می ریزد!

تهمینه میلانی در اینستاگرام با انتشار عکسی انوشه انصاری در مراسم اسکار ۲۰۱۷ نوشت:

خانم انوشه انصاری بعد از دریافت دومین جایزه ی اسکار سینمای ایران .
فیلم ” فروشنده ” اثر ” اصغر فرهادی “

نگار جواهریان در اینستاگرام نوشت:

تبریک به اقای فرهادی عزیز و تمامی عوامل فیلم فروشنده

رامبد جوان در اینستاگرام نوشت:

تبریک به اصغر فرهادی عزیز و همه مردم ایران

بهنوش بختیاری در اینستاگرام نوشت:

هنر…میتواند هرچه فکر نژاد پرستانه است رابرهم بریزد…هنر قدرت ازبین بردن مرزها رادارد…برای همین است که میگویند شان هنرمند بالاست…‌هنر میتواند نام این سرزمین رو از خشونت و فقر و ترور و جهان سوم جدا کند…..تو این روزای سرد وسخت و پراز ریزگردهای اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و زیست محیطی…هیچ چیز برای من بیشتر از این نمیتونست حس خوب و شیرین افتخاربه اینکه ایرانیم بیاورد…وقتی بانو انوشه انصاری متن پراقتدارسزار سینمای ایران…آقای اصغر فرهادی رو میخونه….بگذار این خوش تیپها هرچه میخواهند بر زنان این کشور و مردان بزرگ سینمای ما بتازند…بگذار کلا بگویند کل هنر این مملکت ویران است و در این دکان رو ببندید و بروید….بگذار حالشان با همین افکار منفی و غیر دوستانه خوب باشد…الان دارن فکر میکنن خوش تیپا چی بپوشن ؟؟؟آقای فرهادی عزیز….تمام انرژی های قشنگ و مثبت جهان به سمت تو بادکه حس قند مانند افتخار را در دل تمام ایرانیان آب کردی….بهتون از صمیم قلب تبریک میگم و همچنین به ترانه…شهاب و دوست خوبم کاوه سجادی حسینی و مردم و سینمای مظلوم و نجیب و مهجور و صبور و مایوس ما….هنرفرهادی عرق ریزان روح این مرد تنها و سختکوش است…بانو انصاری و دکترفیروز نادری مرسی که ایرانی هستید…روح عباس کیارستمی شاددد….این بوددددمشت محکمی بردهان آمریکا….اسکار مبارکمون باشه بدون چسباندن صغرا به کبری….

میلاد کی مرام در اینستاگرام نوشت:

به به مبارک باشه✨✨✨✨??????

پرچم بالاست??????????????

لیلا حاتمی در اینستاگرام نوشت:

تبریک به اصغر #فرهادی عزیز برای موفقیت #فروشنده در اسکار ۲۰۱۷

نوید محمدزاده در اینستاگرام نوشت:

چه بگیرى ،چه نگیرى باعث افتخارى شما
به امید دومین اسکار براى اصغر فرهادى عزیز و ایران

محسن تنابنده در اینستاگرام نوشت:

در وانفسایی که عده ای بد ریش کمر به نابودی سینما بستند تو بی ریش والبته باریشه بی هیاهو وجنجال بار دیگر بر قله نشاندیمان آخ که خندیدن به ریش آنها از این بالا چه کیفی دارد

شبنم مقدمی در اینستاگرام نوشت:

حالا ،دو اسکار در دستهای تو و یک جهان افتخار…در دستهایِ سرزمینت…ما چه خوش اقبالیم که تو را داریم…
نگاه کن…آقای اصغر فرهادی،نگاه کن…پرچم ایران برفراز قله ای که تو فاتحش هستی در اهتزاز است…و ما اشک شوق در چشم ،مغرور…نگاهش می کنیم،همهء دنیا انگشت به دهان نگاه مان می کند امروز…ممنون که بی هیچ هیاهو و ادعا و شاخ و شانه کشی، ما را و سرزمین ما را به رخِ جهانیان کشیدی…امروز دنیا ما را به چشمِ دیگر خواهد دید…و شما چه مبارکی بر ما و سینما…چه مبارکی بر وطن…بر ایران.
خوشی و شیرینیِ این پیروزی،گوارای وجودت مرد

فرهاد آئیش در اینستاگرام نوشت:

تبریک به تمام ایرانیان ، همیشه سربلند و پر افتخار باشى مرد سرزمین من، ایران

بهرام رادان در اینستاگرام نوشت:

و چه کیفى دارد هموطن تو بودن #SecondOscarForIran

مجید صالحی در اینستاگرام نوشت:

فیلم فروشنده برنده بهترین فیلم خارجى شد و آقاى اصغر فرهادى براى دومین بار اسکار گرفت.
تبریک به اصغر فرهادى
تبریک به سینماى ایران
تبریک به همه ایرانیان

در پی کسب دومین اسکار از سوی اصغر فرهادی با فیلم فروشنده برای سینمای ایران, علیرضا تابش با انتشار پیامی این موفقیت بزرگ را به فرهادی تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

به‌ نام خالق زیبایی‌ها
فخر و مباهات دیگری، اوراق وَزین تاریخ سینمای ایران اسلامی را آذین بست.

اصغر فرهادی، بسانِ خیل عظیمی از فرهیختگان این آب و خاک، فارغ از جوایز و افتخاراتی که برای سرزمینش کسب کرده برای همیشه در قلوب تمام هموطنانش جایگاه ویژه‌ای دارد.

عِرق ملی با تکیه بر اندیشه زلال انسانی از فرهادی‌ها، تندیس‌های ماندگاری بر تارک هنر ملل آرمان‌خواه می‌سازد که هیچیک از خودبین‌ترین سیاست‌های سرکوبگرانه هم موفق به محو و امحای آن نخواهد شد.

آنچه باعث ماندگاری فرهادی می‌شود نه بیش از یکصد جایزه و افتخارات بین‌المللی او نظیر دو جایزه اسکار ، که البته غرور برانگیزست بلکه دوراندیشی، درایت، نجابت، شرافت و نگاه ملی، بلکه، بین‌المللی اوست که به انسان‌ها نه در قالب رنگ و نژاد که فراتر از آنها می‌نگرد و احترام می‌گذارد.

اصغر فرهادی عزیز، ماندگاریت را که همانا یادآور درد جاودانگی بشر است، از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماییم و برایت سربلندی و عزت می‌طلبیم. امید که، بیرقی را که علیه پَلشتی‌های نژادپرستانه برافراشته‌ای، هرگز رنگ و روی زمین را نبیند.

بمان و بساز تا انسانیت ماندگار شود.
نهم اسفندماه ١٣٩۵
علیرضا تابش
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی

سام درخشانی در اینستاگرام نوشت:

اقای فرهادی دمت گرم???
پرچمت بالاست??
دوباره سربلندمون کردی??
(پست موقت)

پژمان جمشیدی در اینستاگرام نوشت:

به به
درود بر جناب فرهادی و همه عوامل فیلم فروشنده
چه کیفی کردیم
زنده و سربلند باد ایراااااان و ایرانی

پژمان بازغی در اینستاگرام نوشت:

تبریک فراوان به اقای فرهادی و سینمای ایران

الهام حمیدی در اینستاگرام نوشت:

حالا دیگر سینما هم دیپلماتی تاریخ ساز دارد
حس و حال اینکه شما مردمی که بهترین های دنیا لیاقت و حقتون هست خوشحال باشین وصف ناشدنیه ، اما ضمن تبریک برای کسب دومین بار جایزه اسکار به جناب اقای فرهادی ، باید به مردم ایران تبریک گفت که در هر زمینه و موضوعی اینقدر قهرمان پرور و پر استعداد هستند که هر وقت رهبران سیاسی جهان حرف زور بزنند ایرانی ها به هر مدلی با ظلم و زور مقابله می کنند ، اقای فرهادی جایزه هاتون تا سه نشه بازی نشه اما درود بر شرف و غیرتتان که از ایران و ایرانی همچون یه سرباز وطن و یک دیپلمات مجرب جنگیدی و دغاع کردید ، حالا تاریخ سینما هم به دیپلمات خود خواهد بالید تبریک ، غرور و خوشحالی برای فیلم فروشنده و عوامل آن بعنوان انتخاب بهترین فیلم خارجی زبان ٢٠١٧

 

تبریک بازیگران و هنرمندان به برنده شدن فروشنده در اسکار 2017

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of