اطلاعیه مهم در مورد تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶

اخبار ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

اطلاعیه مهم در مورد تعطیلی مدارس چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶

بنا به رسم سالهای پیشین که بین دو روز تعطیل را میان تعطیلی اعلام می کردند، برای عموم مردم بویژه آن دسته از خانواده هایی که به اصطلاح بچه مدرسه ای دارند، خبر در مورد وضعیت تعطیلی مدارس اهمیت زیادی دارد. در این مقاله از پورتال وهاران در مورد تعطیل شدن مدارس ۲۳ فروردین ۹۶ خبری را منتشر کرده ایم.

جزییات خبر تعطیلی مدارس سه شنبه 9 آذر 95

مدارس روز چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶ تعطیل است؟

زهرا اسماعیلی معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: فعالیت آموزشی مدارس کشور روز چهارشنبه هفته جاری دایر بوده و طبق روال همیشگی در جریان است.

وی افزود: آموزه‌های دینی و حرکت در مسیر رشد و توسعه و تأکید رئیس‌جمهور بر ضرروت تلاش مضاعف در تمامی ارکان دولت ایجاب می‌کند که مدارس کشور فراتر از تقویم رسمی تعطیل نباشند.

معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: آموزش و پرورش بدون تردید در نهادینه کردن فرهنگ تلاش مسئولانه نقش اساسی دارد.

اسماعیلی متذکر شد: بر همین اساس علاوه بر جدیت مدیران و فرهنگیان در مدارس، همراهی و همدلی خانواده‌ها و اولیاء دانش‌آموزان یاریگر آموزش و پرورش در این فرهنگ‌سازی است.

وی خاطر نشان کرد: به غیر از تعطیلات رسمی مبتنی بر تقویم رسمی کشور، تمامی مراکز آموزشی در غیر از این ایام دایر بوده و فعالیت آموزشی در آن جریان دارد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of