تعطیلی مدارس این استان ها فردا یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵

اخبار ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تعطیلی مدارس این استان ها فردا یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵

به دلیل بارش برف و باران در کشور و یخبندان، مدارس برخی از استانهای کشور تعطیل شده است که ما در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات تعطیل شدن مدارس یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵ به دلیل یخبندان در برخی از استان های کشور پرداخته ایم.

مدارس کدام استان ها تعطیل است؟!

برخی مدارس کشور فردا هم به دلیل برف و سرما تعطیل است

وضعیت مدارس فردای شب یلدا 95

*فارس

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، بارش برف، یخبندان و لغزندگی معابر به تعطیلی متوالی برخی مدارس در روز یک شنبه ۱۰ بهمن ماه انجامید.

* آذربایجان شرقی

با توجه به بارش برف و شدت بردوت هوا فردا یکشنبه مورخ ۱۰ بهمن در شیفت قبل از ظهر تعطیل است:

◀️در شهرستان مرند و بخش خاروانا : مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می شود.

◀️ شهرستان اهر: مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق روستایی و مدارس استثنایی و مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول مناطق شهری تعطیل اعلام می شود.

◀️ در شهرستان ورزقان و مدارس عشایر: مدارس تمام مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می شود.

*همدان

به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح جاده‌ها و معابر عمومی تمامی دوره های تحصیلی در نواحی ۱ و ۲همدان، بهار، لالجین، اسدآباد، تویسرکان، قلقلرود، جوکار، رزن، قروه، سردرود، فامنین، قهاوند، کبودراهنگ و گل‌تپه و مراکز پیش دبستانی‌و‌ مدارس دوره‌ ابتدایی در نهاوند، خزل، ملایر و سامن در نوبت صبح فردا یکشنبه دهم بهمن ماه تعطیل اعلام می‌شودد.

* ایلام

به دلیل برودت هوا و یخبندان و لغزندگی در سطح معابر عمومی مدارس پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت صبح روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه جاری در شهرستان های ایلام، ایوان، چرداول، ملکشاهی، منطقه چوار و بخش های میمه وکارزان تعطیل اعلام می شود.

فعالیت مدارس متوسطه اول و دوم در همین شهرها با یک ساعت تأخیر شروع می شود.

* کرمانشاه

به دلیل بارش برف و برودت هوا فردا بکشنبه مورخ ۱۰ بهمن ماه، تمام مدارس دوره های تحصیلی در شهرستان ها و مناطق، اسلام آباد، دالاهو، پاوه، جوانرود ، روانسر، سنقر، نوسود، حمیل، گواور، بابنگان و گهواره در گروه صبح تعطیل است.

مدارس ابتدایی شهرستان ثلاث باباجانی در گروه صبح تعطیل است.

شروع به کار تمامی دوره های تحصیلی مدارس در شهرستان ها و مناطق ، کرمانشاه، کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون، دبنور، ماهیدشت و همچنین متوسطه اول و دوم شهرستان ثلاث بابا جانی از ساعت ۹:۳۰ صبح است.

* لرستان

به دلیل تداوم بارش برف، برودت هوا و مسدود شده راههای ارتباطی بسیاری از مناطق شهری و روستایی تمام مدارس ابتدایی ، دوره اول و دوم متوسطه سری صبح و عصر شهرستان دلفان و منطقه بیرانشهر فردا یکشنبه ۱۰بهمن ماه تعطیل است .

همچنین تمام مدارس روستایی شهرستان الشتر هم با تاخیراز ساعت ۹صبح آغاز خواهد شد.

* آذربایجان غربی

با توجه به بارش شدید برف و برودت هوا، یک شنبه ۱۰بهمن در نوبت صبح تعطیلی مدارس برخی شهرستانها و مناطق استان به این شرح اعلام می شود:

♦️ شهرستان های پیرانشهر، ماکو، چایپاره، شوط ،پلدشت ، چالدرانو خوی: تمام مقاطع تحصیلی شهری و روستایی.

♦️سردشت: مدارس ابتدایی

* قزوین

به دلیل بارش برف، برودت هوا ، یخبندان و لغزندگی در سطح معابر عمومی، تمام مدارس سه مقطع تحصیلی مناطق آوج والموت غربی در نوبت صبح روز یکشنبه ۱۰ بهمن ماه تعطیل اعلام می شود.

* کردستان

به دلیل تداوم بارش برف ، برودت هوا و لغزندگی و یخبندان معابر فردا یکشنبه دهم بهمن ۹۵ مدارس شهرستانها و مناطق تابعه استان در نوبت صبح به شرح ذیل تعطیل اعلام می شود :

– تمام مدارس و مقاطع تحصیلی شهرستانهای قروه ، سقز و منطقه زیویه و سریش آباد در سطح شهر و روستا
– بیجار و حسن آباد یاسوکند ، تعطیلی پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و تمام مدارس روستایی
– سنندج ، دیواندره ، دهگلان و منطقه کلاترزان تعطیلی پیش دبستانی و دبستان سطح شهر و تمام مدارس روستایی و آغاز به کار مدارس متوسطه اول و دوم سطح شهر از ساعت ۹ صبح.
– مریوان پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و کل مدارس روستایی
– بانه پیش دبستانی و ابتدایی سطح شهر و روستا

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of