تعطیلی مدارس این شهرها چهارشنبه ۴ اسفند ۹۵

اخبار ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تعطیلی مدارس این شهرها چهارشنبه ۴ اسفند ۹۵

در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات خبر تعطیل شدن مدارس گیلان پرداخته ایم. بنا به گزارشات رسیده برخی از شهرهای گیلان بنا به شرایط یخبندان و بارش برف آنها مجبور شده اند تا مدارس شان را تعطیل کنند.

مدارس کدام شهرهای گیلان فردا چهارشنبه ۴ اسفند ۹۵ تعطیل هستند؟

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: به دلیل یخبندان و مشکل تردد در پی بارش شدید برف اخیر در استان، تنها دانش آموزان مقطع ابتدایی سه شهر فردا (چهارشنبه) تعطیل هستند.

مهدی حاجتی افزود: تمامی واحدهای آموزشی مقطع ابتدایی شهرهای سنگر، کوچصفهان و رشت فردا (چهارشنبه) در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

وی اظهار داشت: فعالیت آموزشی مقاطع اول و دوم متوسطه در این شهرها نیز با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

حاجتی بیان کرد: ضروری است تا عوامل اجرایی مدرسه با همیاری انجمن اولیاء و مربیان نسبت به برف روبی حیاط مدرسه ، بررسی سیستم گرمایشی و رفع هرگونه اشکال احتمالی اقدام کنند.

بقیه واحدهای آموزشی در گیلان دایر است.

به دنبال بارش برف سنگین در گیلان، از اوایل هفته جاری، برخی مدارس استان تعطیل بودند. این تعطیلی در برخی شهرهای گیلان به صورت متوالی ادامه داشته است.

تعطیلی زنگ ورزش در مدارس تهران چهارشنبه ۴ اسفند ۹۵

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی زنگ ورزش مدارس در روز چهارشنبه سوم اسفندماه خبر داد.

مسعود ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: در پی بالا رفتن آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا، فعالیت‌های ورزشی مدارس برای روز چهارشنبه چهارم اسفندماه ۹۵ ممنوع اعلام می‌شود.

به گزارش پورتال وهاران ، شرایط آلودگی هوای پایتخت در فصل پاییز و زمستان با مشکلات بالا رفتن آلاینده‌ها مواجه می‌شود و همین موضوع باعث به مخاطره افتادن وضعیت دانش‌آموزان در مدارس می‌شود که به همین منظور زنگ ورزش مدارس پایتخت تعطیل شد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of