تعطیلی مدارس شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ در این استان ها

اخبار ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

تعطیلی مدارس شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ در این استان ها

با توجه به اینکه روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا برگزار می شود و همکاری تمام وقت مدارس با تیم برگزاری انتخابات صورت می گیرد. تصمیم تعطیلی مدارس ۳۰ اردیبهشت ۹۶ در برخی استان ها گرفته شده است. پورتال وهاران در این مقاله استان هایی که مشمول طرح تعطیل بودن مدارس شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ هستند را معرفی می کند و جزئیات خبر تعطیل شدن مدارس شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند.

تعطیلی مدارس تهران شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶

به علت مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات و شمارش آرا تمامی مدارس شهر و شهرستان‌های تهران شنبه ۳۰ دیبهشت ماه ۹۶ تعطیل است.

علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش تهران و عضو هیات اجرایی انتخابات شورای شهرتهران اعلام کرد: با توجه به مشارکت گسترده مردم شریف تهران در انتخابات و  احتمال تمدید زمان رای گیری و طولانی شدن زمان شمارش آرا و همچنین استفاده  از فضا های آموزشی و مشارکت گسترده فرهنگیان در امر برگزاری انتخابات تمامی مدارس شهرتهران شنبه سی ام اردیبهشت ماه ۹۶ تعطیل خواهند بود.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای تهران نیز اعلام کرد:‌ با توجه به طولانی شدن فرایند انتخابات و اعلام نظر رئیس شورای آموزش و پرورش مناطق شهرستان‌های استان تهران و مدیران مناطق تمام مدارس آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران روز شنبه ۳۰ اردیبهشت تعطیل است.

تعطیلی مدارس گیلان شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶

تمامی مدارس استان گیلان در روز شنبه تعطیل است

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گیلان، مهدی حاجتی گفت: تمامی مدارس گیلان در دو نوبت صبح و عصر در روز شنبه تعطیل است.

وی افزود: با توجه به برگزاری انتخابات در بسیاری از مدارس گیلان به عنوان شعب اخذ رای و مشارکت فرهنگیان در فرآیند انتخابات و احتمال طولانی شدن شمارش آرا، تمامی مدارس استان فردا تعطیل است.

تعطیلی مدارس یزد شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶

تمام مدارس استان یزد فردا تعطیل است

محمدرضا قانع در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به اینکه بسیاری از مدارس در یزد درگیر برگزاری انتخابات هستند، استاندار یزد با تعطیلی تمام مدارس در مقاطع مختلف یزد موافقت کرد.

مدیر روابط ‌عمومی آموزش و پرورش استان یزد خاطرنشان کرد: علاوه بر مدارس، بسیاری از معلمان و کارمندان آموزش و پرورش هم مسئول برگزاری انتخابات هستند و فردا امکان حضور آنها در مدارس نیست.

تعطیلی مدارس مازندران شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶

مدارس مازندران روز شنبه تعطیل است

ربیع فلاح جلودار بعدازظهر جمعه در گفتگو با خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات با اشاره به تعطیلی مدارس استان در تمامی مقاطع تحصیلی اظهار داشت: امتحانات روز شنبه دانش آموزان با تصمیم آموزش و پرورش به روز دیگری موکول می شود.

وی درباره وضعیت کرسی های انتخابات شوراهای اسلامی گفت: در مجموع ۱۳ هزار و ۴۰۰ نفر با رای مردم استان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزیده می شوند که از این تعداد هشت هزار و ۱۴۰ نفر عضو اصلی و پنج هزار و ۲۶۰ نفر عضو علی البدل هستند.

وی افزود: در حوزه شهری ۴۲۰ کرسی شهری داریم و از این تعداد ۳۱۶ نفر اعضای اصلی و ۱۰۴ نفر عضو علی البدل هستند و در حوزه روستایی نیز ۱۲ هزار و ۹۸۰ نفر انتخاب می شوند که هفت هزار و ۸۲۴ نفر عضو اصلی و پنج هزار و ۱۵۶ نفر عضو علی البدل هستند.

تعطیلی مدارس اردبیل شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶

مدارس اردبیل روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه تعطیل است

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل از تعطیلی مدارس استان در روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه به دلیل برگزاری انتخابات و احتمال طولانی شدن شمارش آرا خبر داد.

احمد ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر تصریح کرد: به دلیل برگزاری انتخابات در تعدادی از مدارس، نسبت به تعطیلی مدارس در روز بعد از انتخابات تصمیم‌گیری شده است.

وی افزود: با توجه به احتمال تمدید زمان برگزاری انتخابات و فعالیت مدارس شعب اخذ رای تا پاسی از شب، این تصمیم‌گیری بر اساس تجمیع نظرات مدیران آموزش‌وپرورش شهرستان‌ها انجام شده است.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان تأکید کرد: در انتخابات پیش رو مدارس، فرهنگیان و دانش آموزان رأی اولی نقش کم نظیری ایفا کرده اند.

تعطیلی مدارس زنجان شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶

تمامی مدارس استان زنجان فردا تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان: به دلیل همکاری بیشتر فرهنگیان شاغل در مدارس با مجریان برگزاری انتخابات تمامی مدارس استان زنجان در نوبت صبح و عصر روز شنبه تعطیل است.

تعطیلی مدارس اصفهان شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶

مدارس استان اصفهان فردا تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: تمام واحدهای آموزشی استان روز شنبه سی‌ام اردیبهشت تعطیل است.

محمدحسن قائدی ها اظهار کرد: با توجه به اینکه اکثر مدارس استان اصفهان به عنوان شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است و تعداد زیادی از همکاران به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی در برگزاری انتخابات مشغول فعالیت هستند با موافقت استاندار تمام واحد های آموزشی استان روز شنبه سی‌ام اردیبهشت تعطیل هستند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of