تعطیلی مدارس شنبه ۲۹ آبان ۹۵ در برخی شهرهای ایران

اخبار ۲۸ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تعطیلی مدارس شنبه ۲۹ آبان ۹۵ در برخی شهرهای ایران

از هفته پیش خبر تعطیلی مدارس تهران فضای مجازی را پر کرد و حالا تعطیل شدن مدارس به سایر شهرهای کشورمان رسید. در تازه ترین خبرها در این خصوص گویا در برخی شهرهای استان خوزستان مدارس تعطیل شده اند. در ادامه می توانید جزییاتی بیشتر را بخوانید.

تعطیلی مدارس شنبه 29 آبان 95 در برخی شهرهای ایران

تعطیل شدن مدارس شنبه ۲۹ آبان ۹۵

فردا شنبه ۲۹ آبان ۹۵ تعطیلی مدارس برخی شهرهای استان خوزستان

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که شنبه ۲۹ آبان به استثنای برخی مدارس در استان خوزستان، باقی مدارس کشور تعطیل نیست.

رسول پاپایی کارشناس روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار کرد: در دوره دولت تدبیر و امید تعطیلی مدارس به عنوان بین التعطیلین مرسوم نیست و همه مدارس کشور روز شنبه باز است.

وی تصریح کرد: شنبه فقط تعدادی از مدارس در شوش دانیال و برخی نقاط استان خوزستان به دلیل همجواری با عراق و محل تردد زائران کربلای حسینی و برای آسایش و رفاه حال راهپیمایان تعطیل است.

در وبسایت وزارت آموزش و پرورش نیز درباره تعطیلی پیش از روز اربعین آمده است : در بستر فرهنگ کار و تلاش چیزی به نام بین التعطیلین وجود ندارد.

یادآور می شود، مدارس ابتدایی تهران روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه و مدارس همه مقاطع روز چهارشنبه هفته ای که گذشت به علت آلودگی هوا تعطیل شد.

برترینها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of