فردا شنبه ۲ بهمن ۹۵ عزای عمومی اعلام شد + متن اطلاعیه

اخبار ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

فردا شنبه ۲ بهمن ۹۵ عزای عمومی اعلام شد + متن اطلاعیه

با توجه به اینکه حادثه ساختمان پلاسکو منجر به درگذشت تعدادی از آتش نشان های هموطنمان شد و نیز تعدادی مصدوم شدند و در بیماستان به سر می برند، و همچنین تعدادی از آتش نشان ها هنوز در زیر آوار مانده اند و وضعیتشان مشخص نیست، هیئت دولت در اطلاعیه ای فردا شنبه ۲ بهمن ۹۵ را عزای عمومی اعلام کرده است. پورتال وهاران در این مقاله جزییات این خبر و همچنین متن اطلاعیه را برای شما عزیزان منتشر می کند.

فردا شنبه 2 بهمن 95 عزای عمومی اعلام شد + متن اطلاعیه

در پی حادثه تلخ و اندوهبار آتش سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز شهر، هیات دولت، شنبه را عزای عمومی اعلام کرد.

در کانال تلگرامی پایگاه اطلاع‌رسانی دولت (پاد) در پیامی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه تلخ و اندوهبار آتش سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز تهران که منجر به جان باختن و آسیب دیدن تعدادی از مردم و آتش نشانان متعهد و پرشهامت شد، مایه تاسف و اندوه فراوان گردید.

در این سانحه دردناک و تاسف بار جلوه ای پرشکوه از ایثار و فداکاری آتش نشانان شجاع در برابر دیدگان ملت رشید ایران و جهانیان به نمایش گذاشته شد. فداکارانی که با بذل جان از عهده امتحانی دشوار در مراقبت مسئولانه از مردم و حفظ جان آنان سربلند و موفق برآمدند.

هیات دولت جمهوری اسلامی ایران با تجلیل از این بزرگ مردان ایثار و فداکاری، قدردانی از خدمات ارزنده آنان، آرزوی سلامتی برای مجروحان و تسلیت به بازماندگان به منظور بزرگداشت جان باختگان و همدردی با بازماندگان آنان روز شنبه دوم بهمن ماه ۱۳۹۵ را عزای عمومی اعلام میکند و عموم مردم ایران را به قدرشناسی شایسته از آنان دعوت می نماید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of