سمانه پاکدل در دورهمی ۱۰ فروردین ۹۶ + بیوگرافی و عکس های جدید

عکس , فرهنگ و هنر ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ یک دیدگاه

سمانه پاکدل در دورهمی ۱۰ فروردین ۹۶ + بیوگرافی و عکس های جدید

سمانه پاکدل در دورهمی فروردین ۹۶ حضور می یابد. دورهمی پنجشنبه ۱۰ فروردین ۹۶ ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی سمانه پاکدل ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های سمانه پاکدل در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه سمانه پاکدل در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی سمانه پاکدل و همچنین عکس های جدید سمانه پاکدل را مطالعه و مشاهده نمایید.

سمانه پاکدل دورهمی ۱۰ فروردین ۹۶

سمانه پاکدل که با نقش مهتاب در سریال دلنوازان بین مردم شناخته شد با حضور در برنامه دورهمی ناگفته هایی از راز ازدواج نکردن و زندگی شخصی و حرفه ای اش گفت.

در شروع بخش گفت و گوی برنامه، مهران مدیری از سمانه پاکدل پرسید:«عاشق خوابی!» و پاکدل جواب داد:«در دوران مدرسه درس خوان بودم و از معلم گرفته تا ناظم همه از من راضی بودند. تنها مسئله ای که داشتم همین خواب ماندن بود. الان برای این که حلش کنم هر موقع برای ضبط سریال یا فیلم آفیش هستم، می گویم حتما سرویس دنبالم بفرستند.»

او در مورد نظر خانواده اش نسبت به ورود به عرصه بازیگری توضیح داد:«دوران راهنمایی که تمام شد، می خواستم دبیرستان را در هنرستان سوره بگذرانم اما خانواده ام اجازه ندادند و گفتند رشته دیگری بخوان، اما بعدا می گذاریم بازیگر شوی. کسانی که در این مسیر از من حمایت کردند، خواهرم و همسرش بودند. کارم را از تئاتر شروع کردم، البته نه به عنوان بازیگر که به عنوان دستیار صحنه تا این که دکتر علی پویان برای بازی در نمایش «رودکی» از من دعوت کرد.»

مهران مدیری در ادامه پرسید:«آن زمان چند ساله بودی؟» که سمانه پاکدل جواب داد:«۱۷ ساله.» و خودش ادامه داد:«اگر منظورتان این است که چند سالم است متولد ۱۳۶۶ هستم.» در ادامه کل کلی بین او و مدیری صورت گرفت که پاکدل ۳۰ ساله است یا طبق گفته خودش ۲۹ ساله و نیم.

پاکدل در مورد بحران ۳۰ سالگی هم گفت:«از ۲۶، ۲۷ سالگی به این قضیه فکر می کردم اما الان واقعا حالم بابتش بد نیست. مسلما اشتباهاتی را که در فاصله ۲۰ سالگی تا ۳۰ سالگی انجام داده ام، در ادامه انجام نخواهم داد، با آگاهی بیشتری پیش خواهم رفت و هر چند بیشتر شدن سن چین و چروک صورت و تغییرات فیزیکی با خود می آورد اما باعث می شود قدر لحظات را بیشتر بدانم.»

سمانه پاکدل در ادامه افزود:«اولین کار تلویزیونی ام تله فیلمی با مهدی گلستانه بود و بعد «روز حسرت» با سیروس مقدم اما جایی که باعث معرفی شدنم شد، سریال «دلنوازان» بود که سال ۱۳۸۸ پخش شد و هنوز هم بهترین کارم می دانمش.»

او در مورد کم کاری اش در حوزه سینما نیز توضیح داد:«ایام نوروز است و نمی خواهم کام مردم را تلخ کنم اما دغدغه اصلی ام این است که مساوات رعایت شود. وقتی من با کاری وارد عرصه بازیگری شده ام که حداقل از ۱۰۰، ۹۰ یا ۸۵ می گیرد، نمی توانم در ادامه پایین تر از آن را قبول کنم ولی این فرصت باید برایم فراهم شود تا بتوانم چیزی را که دارم نشان دهم.»

سمانه پاکدل در جواب این که عاشق شده است یا نه، به شوخی گفت:«نه! اگر بگویم عاشق شده ام میاید مرا بگیرد؟! نگرفته است دیگر! اگر عاشق شده بودم میامد می گرفت!»

او در میان خنده مهران مدیری و حاضران در استودیو ادامه داد:«یکی از لباس هایی که همیشه در مهدکودک می پوشیدم لباس عروس بود.»

مهران مدیری با خنده ادامه داد:«چرا کسی نمی گیردتان؟ اخلاق تندی دارید یا معیارهای سختی؟!»

بازیگر نقشِ مهتاب در سریال «دلنوازان» ادامه داد:«من آسان می گیرم، آن ها سخت می گیرند.»

بازیگر «معراجی ها» در مورد این که آدم ها از چه چیز او باید بترسند گفت:«مرز بین صفر تا صدم یک تار مو است. دیر عصبانی می شوم و تحملم زیاد است اما اگر پا روی دمم بگذارند، پا روی دمشان می گذارم.»

او در مورد این که در سینما کدام بازیگر زن را دوست دارد از فاطمه معتمدآریا نام برد.

سمانه پاکدل ادامه داد:«چون پدر و مادرم کارمند بودند از کودکی کار خانه می کردم و این کار را دوست داشتم. آشپزی ام هم خوب است و در این مورد ادعا دارم. (به شوخی) خانواده دارم و تحصیل کرده اما نمی دانم چرا کسی نمی گیردم؟»

او در پاسخ به مهران مدیری که پرسید چه چیزی به موزه «دورهمی» می دهد گفت:«شما به من عیدی چه می دهید؟!» مهران مدیری در نهایت گفت:«یک جلد کتاب نفیس.» سمانه پاکدل جواب داد:«همه می آیند این جا هدیه می دهند، من هدیه می گیرم!» مدیری به شوخی گفت:«برای همین است که کسی نمی گیردتان!»

سمانه پاکدل در پایان گفت تقدیر نامه ای را که بابت بازی در «دلنوازان» از صدا و سیما گرفته است، به موزه «دورهمی» می دهد.

فیلم سمانه پاکدل در دورهمی

دانلود فیلم سمانه پاکدل در دورهمی

زندگینامه سمانه پاکدل

سمانه پاکدل (زاده ۱۳۶۶ در اصفهان) یک بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. بازی در سریال دلنوازان، موجب شهرت وی شد.

سریال های سمانه پاکدل

 • همسایه ها (۱۳۹۵)
 • دیگری (۱۳۹۳)
 • پنجره (مجموعه تلویزیونی)
 • معراجی‌ها (۱۳۹۲)
 • شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
 • دلنوازان (۱۳۸۸)
 • دست بالای دست (۱۳۹۱)
 • بچه‌های نسبتاً بد (۱۳۹۲)

فیلم های سمانه پاکدل

 • سال‌های انتظار (۱۳۹۳ اشکان شاپوری)
 • معراجی‌ها (۱۳۹۲ مسعود ده‌نمکی)
 • یکی از ما دو نفر (۱۳۸۹ تهیمنه میلانی)
 • جابجا (۱۳۹۲ علی توکل نیا)
 • مردی روی ماه (۱۳۹۴-اشکان شاپوری)

مصاحبه با سمانه پاکدل

سمانه پاکدل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا درباره سریال داستانی مستند “نزدیک غیرممکن”بیان کرد: این سریال که در ۵۲ قسمت ۲۵ دقیقه ای برای شبکه دو تولید شده و به ریشه یابی عامل اعتیاد در نوجوانان و جوانان و خانواده ها می پردازد و هر قسمت از آن به موضوعی خاص اختصاص دارد.

این بازیگر درباره داستان اصلی و حضور خود در این مجموعه این چنین عنوان کرد: به همراه آقای مهدی صباحی نقش زن و شوهری را بازی می کنیم البته بیشتر نقش مجری بازیگر را داریم که شخصیت واقعی خود ما است با وجود این که تنها نام ما عوض شده است متنی کارشناسی شده داریم که ابتدا قرار بود که در هر قسمت، داستان از زبان بازیگران سینما و تلویزیون باشد اما این چنین نشد و و به نابازیگران سپرده شد.

او از انگیزه خود در پذیرفتن این نقش این چنین گفت: نقش در این سریال را پذیرفته ام بابت این که به مقوله مهمی در جامعه پرداخته است برای من حتی اگر یک نفر از هموطنانم با دیدن این مجموعه مسیر زندگی خودش از را از اعتیاد دور کند و به سمت سلامتی اش برودبسیار کافی و بسیار ارزشمند است.

او در پاسخ به این سوال که چرا حضورش در سینما و تلویزیون کمرنگ شده است اظهار کرد:این کمرنگی حضور نشات گرفته ازخود تلویزیون و سینما است من در اولین انتخاب هایم بسیار دقت کرده ام و فقط سعی داشتم با کارگردانان و عواملی که اصطلاحا برند هستند همکاری داشته باشم اولین فیلم سینمایی ام را با تهمینه میلانی (یکی از ما دونفر) آغاز کردیم در تلویزیون هم با سریال هایی مثل سریال آقای سهیلی زاده آعاز کردم که بسیار پربیننده و پرمخاطب بود.

او در ادامه گفت: معیار من برای انتخاب نقش برخلاف خیلی ها مدت زمان حضور زیادم در مجموعه ها و فیلم ها نیست بلکه سعی کردم با انتخاب های خوب و نقش های نه چندان بلند اما با کیفیت آینده بهتر از نظر کاری داشته باشم اما متاسفانه خامعه کاری من این را بر نمی تابد وتنها بر اساس حضور و مدت زمان زیاد ارزش بازیگران را مشخص می کنند.

بازیگر نقش “دلنوازان” درباره نحوه انتخاب بازیگران در سینما و تلویزیون گفت: متاسفانه انتخاب ها بر اساس روابط دوستانه انجام می گیرد، همچنین تولید های تلویزیون در این چند سال اخیر فاجعه بوده است، از خیلی قبل تر متوجه شدم که عده ای برای بدست آوردن نقش اصلی، پول های نجومی به عوامل پشت صحنه می دهند، ولی خوشبختانه  امثال من خانه می نشینند و هر زمانی که  دعوت به کار شدند، سر آن پروژه حاضر می شوند.

وی در رابطه با نقش خود در فیلم “سوختن” که در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود، گفت: نقش دختر منفوری را ایفا می کنم که به دنبال انتقام گرفتن است ولی با اینکه چنین ویژگی های این شخصیت دارد، اصلا نباید این نقش را سیاه دانست، چرا شیطنت های خاصی را هم از وی مشاهده می کنیم. این یکی از نقش های متفاوتی بود که بازی کردم.

عکس های سمانه پاکدل در اینستاگرام

سمانه پاکدل در دورهمی 10 فروردین 96 + بیوگرافی و عکس های جدید سمانه پاکدل در دورهمی 10 فروردین 96 + بیوگرافی و عکس های جدید

سمانه پاکدل در دورهمی 10 فروردین 96 + بیوگرافی و عکس های جدید سمانه پاکدل در دورهمی 10 فروردین 96 + بیوگرافی و عکس های جدید سمانه پاکدل در دورهمی 10 فروردین 96 + بیوگرافی و عکس های جدید سمانه پاکدل در دورهمی 10 فروردین 96 + بیوگرافی و عکس های جدید

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی %d8%b9%da%a9%d8%b3-%d8%af%db%8c%d8%af%d9%86%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%da%af%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b3%d9%85%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%be%d8%a7%da%a9%d8%af%d9%84-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%87 عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس سمانه پاکدل و مادرش

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

عکس بدون آرایش سمانه پاکدل

عکس دیدنی از گریم سمانه پاکدل در سریال همسایه ها + عکس های جدید و بیوگرافی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
معراج

سلام
بسیاربرنامه دورهمی باحضورخانم سمانه پاکدل عزیزوهمچین اقای مهران مدیری جذاب وقابل ستودن بود
چهره خندان وشوخ طبع خانم پاکدل قابل ستایش بود
باتشکر
معراج ارمین