تکلیف گاوصندوق های پیدا شده پلاسکو + تعداد

اخبار ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تکلیف گاوصندوق های پیدا شده پلاسکو + تعداد

در جریان حادثه پلاسکو و آتش سوزی خسارات مالی زیادی به بار امد. گاوصندوق های کسبه پلاسکو در تازه ترین اخبار از پلاسکو تعدادشان به ۱۳۵ عدد رسیده است که ما در این مطلب از پورتال وهاران به جزییات این خبر پرداخته ایم.

تعداد گاوصندوق های کشف شده از ساختمان پلاسکو

فرمانده انتظامی میدان در محل آواربرداری حادثه ساختمان پلاسکو، گفت: تا این لحظه ۱۳۵ گاوصندوق در جریان آواربرداری از محل حادثه کشف شده که ۱۱۵ مورد از آنها تا کنون به پلیس آگاهی تحویل داده شده است.

سردار محمدرضا علیپور صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران در حاشیه آواربرداری پلاسکو ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان و مردم گفت: از ابتدای حریق پلاسکو تعداد قابل توجهی از همکاران ما در محل حادثه حضور داشته و مشغول به فعالیت بودند.

تکلیف گاوصندوق های پیدا شده پلاسکو + تعداد

وی با بیان اینکه در هنگام آوار و گودبرداری لازم بود که کلیه اموال با دقت توسط کامیون‌ها خارج و به محل دپو منتقل شود، گفت: تا این لحظه ۱۲۸۰ کامیون به همراه یک نفر مراقب از یگان شهرداری، نخاله و آوار را به محل دپو منتقل کردند.

علیپور با بیان اینکه ۱۲۰ گاوصندوق کشف شده و در روز جاری نیز ۱۵ گاوصندوق دیگر کشف کردیم که جمعا تعداد گاوصندوق‌ها به ۱۳۵ مورد می‌رسد، گفت: وظیفه ما تنها کشف و نگهداری از گاوصندوق‌ها است و تا کنون ۱۱۵ گاوصندوق تحویل پلیس آگاهی داده‌ایم تا بررسی‌ها انجام شود.

وی در مورد گاوصندوق‌های شعبه بانک تجارت که در ساختمان پلاسکو فعالیت می‌کرده نیز گفت: مسئولین بانک تجارت هنوز رسما چیزی به ما اعلام نکرده‌اند اما ما در آواربرداری هفت گاوصندوق پیدا کرده‌ایم که شواهد نشان می‌دهد که ممکن است برای بانک تجارت باشند، اما هنوز این مهم تایید نشده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of