صفر کشکولی در خندوانه ۳۱ خرداد ۹۶ و عذرخواهی رامبد جوان

فرهنگ و هنر ۰۱ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

صفر کشکولی در خندوانه ۳۱ خرداد ۹۶ و عذرخواهی رامبد جوان

صفر کشکولی در خندوانه خرداد ۹۶ حضور یافت. خندوانه چهارشنبه ۳۱ خرداد ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش شد. بعد از پخش خندوانه صفر کشکولی ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های صفر کشکولی در خندوانه را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه صفر کشکولی در خندوانه ، در این مقاله می توانید بیوگرافی صفر کشکولی را مطالعه نمایید.

خندوانه صفر کشکولی خرداد ۹۶

عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی

رامبد جوان در برنامه شب گذشته «خندوانه» در حالی که میزبان صفر کشکولی بود، مقابل او ایستاد، تعظیم کرد و بابت حرف‌هایش در یک فایل صوتی پوزش خواست و گفت: «آن سخنان من از سر بی‌تجربگی و ناراحتی بود.»

برنامه «خندوانه»، شامگاه چهارشنبه ۳۱ خرداد، شاهد عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی، بازیگر و ورزشکار پیشکسوت بود.

عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی در خندوانه

بعد از آن‌که هفته گذشته، از رامبد جوان فایلی صوتی در واکنش به درگیری لفظی میان بهناز جعفری و خبرنگاران منتشر شد که در آن با لحنی نامناسب از صفر کشکولی یاد کرده بود، او دیشب در برنامه «خنداونه» از این بازیگر پیشکسوت دلجویی کرد.

رامید جوان در ابتدای برنامه با اشاره به محتوای آن فایل صوتی، خطاب به صفر کشکولی گفت: «چند روز پیش اتفاقی افتاد که دوست دارم به آن رجوع کنم، من در یک جمع خصوصی یک‌سری حرف‌هایی را از روی عصبانیت زدم که نه رسمی بود و نه مصاحبه، اما حرف‌هایی که زدم اصلا زیبا و درست نبود.»

او سپس مقابل صفر کشکولی ایستاد و ضمن تعظیم کردن به این بازیگر، تاکید کرد: «به همین دلیل در مقابل چشمان همه مردم از شما عذرخواهی می‌کنم.»

مجری «خندوانه» ادامه داد: «من در خانواده‌ای بزرگ شدم که به من احترام را گوش‌زد کرده است و بچه سینمایی هستم که به من تربیت را یاد داده است. قصد هیچگونه توهینی را نداشتم و از شما می‌خواهم که سخنان من را از سر بی‌تجربگی و ناراحتی بدانید.»

جوان در مورد اهمیت عذرخواهی کردن گفت: «عذرخواهی بابت خطایی که کردیم خیلی خوب است و باید در جامعه رواج پیدا کند. خیلی نیکو است که مسئولین و مدیران کشور ما این کار را انجام دهند و اگر به هر دلیلی نمی‌توانند کاری را که قول داده‌اند، انجام دهند، عذرخواهی کنند. من هم تمامی کسانی را که در فضای مجازی به من توهین کردند می‌بخشم و برای آن خبرنگاری که امانت‌دار نبود و این فایل صوتی را منتشر کرد، متاسفم.»

در ادامه، این کارگردان و بازیگر، بار دیگر به ماجرای نشست خبری سریال «زیر پای مادر» که هفته پیش شاهد درگیری لفظی خبرنگاران و بهناز جعفری بود، پرداخت و توضیح داد: «اما باید بگویم، این ادعایی را که مطرح شده است و فردی منت می‌گذارد که اگر من نبودم تو در جایگاه فعلی خود نبودی را نمی‌پذیرم. هرکسی برای رسیدن به جایگاه خود تلاش کرده و عوامل مختلفی در این زمینه تاثیرگذار است. همانطور که ما سر خبرنگاران منت نمی‌گذاریم آن‌ها هم سر ما منت نگذارند.»

در آن نشست خبری، زمانی که بهناز جعفری در واکنش به یک پرسش خبرنگاران، آنان را بی‌سواد خوانده بود، خبرنگاری در اعتراض تاکید کرده بود اگر اهالی رسانه نبودند، بهناز جعفری به جایگاهی که اکنون دارد، نمی‌رسید.

در ادامه برنامه، صفر کشکولی در رابطه با فایل صوتی منتشر شده رامبد جوان گفت: «من با شنیدن آن صوت برای خودم ناراحت نشدم، به دلیل آنکه با گذشت هستم. شما به عنوان رامبد جوان تنها متعلق به خود نیستید و حرف‌هایتان تاثیرگذار است. من سابقه قهرمانی در آسیا و جهان دارم و روحیه ورزشکاری و قهرمانی‌ام باعث شده است تا با گذشت باشم. با آقای سهیلی کارگردان سینما هم که گفت‌و‌گو کردم، گفتند که رامبد تو را دوست دارد، من نیز در پاسخ به او گفتم من هم او را دوست دارم و می‌دانم که این حرف‌ها را از ته دل نزده است.»

این بازیگر و ورزشکار پیشکسوت در خصوص ماجرای حضورش در عرصه سینما توضیح داد: «من در آبادان با برادرانم خیلی فوتبال بازی می‌کردیم و بسیار هم حرفه‌ای شده بودیم. بعدش تصمیم گرفتم به سراغ رشته زیبایی اندام بروم که در این حوزه پیشرفت کردم. مدتی بعد، مربی‌ام من را به آقای ساموئل خاچیکیان معرفی کرد و در تعدادی از فیلم‌های او بازی کردم و پایم به سینما باز شد.»

صفر کشکولی در خندوانه 31 خرداد 96 و عذرخواهی رامبد جوان

زندگینامه صفر کشکولی

صفر کشکولی (زاده دهم بهمن ۱۳۲۳ در آبادان) هنرپیشه و ورزشکار اهل ایران است

صفر کشکولی در سال ۱۳۲۳ در آبادان متولد شد. دیپلم فنی را در تهران سال ۱۳۴۳ دریافت نموده و در سال ۱۳۳۸ وارد ورزش فوتبال شده و بعد در سال ۱۳۴۲ به عنوان هرکول خوزستان شناخته شده و سال ۱۳۴۳ در کویت قهرمان آسیا شناخته شده و در سال ۱۳۵۱ قهرمان وزنه برداری ایران شده و در سال ۱۳۵۶ قهرمان پرتاب دیسک ایران شده و اولین مربی تیم ملی جانبازان در سال ۱۳۶۷ شد که تیم به المپیک سئول رفته و مربی و داور درجه یک ملی شناخته شده

کشکولی از سال ۱۳۴۳ توسط آقای ساموئل خاچیکیان به کارهای سینمائی دعوت شد و تاکنون در نقش‌های منفی و مثبت سینمائی و تلویزیونی کوتاه و بلند در حدود یکصد و پنجاه فیلم و سریال بازی کرده است که از جمله آنها: سازمان چهار، گاومیش‌ها، سرحد، سفربخیر، رویای نیمهٔ شب تابستان، اجاره‌نشین‌ها، سریال‌های تلویزیونی: آئینه عبرت، برگ ریزان، خانه در آتش، شلیک نهائی، خرچنگ (تلکس به زبان عربی)، هشدارهای پلیس، نابغه‌های قرن بیست و یکم، نقطه صفر را می‌توان نام برد.

توهین رامبد جوان به صفر کشکولی

در حواشی پیش آمده بعد از توهین بهناز جعفری به یک خبرنگار، رامبد جوان مجری «خندوانه» با انتشار متنی اجتماعی به هواداری از جعفری بلند شد آن هم با توسل به استفاده از ادبیاتی تحقیرآمیز نسبت به نام صفر کشکولی برای بالا بردن عیار بازیگری جعفری! رامبد نوشته بود : “دارم می خوانم که به ایشان گفته اند اگر بچه های رسانه نبودند شما الان بهناز جعفری نبودید… آره ممکن بود یهو مثلا صفر کشکولی از آب درآید خانم جعفری.”[۱]

صفر کشکولی پیرامون حمایت رامبد جوان از بهناز جعفری که آمیخته شده بود به توهین به خود بیان داشت: در این باره سکوت میکنم و قضاوت را به مردم میسپارم.[۲] رامبد جوان با دعوت از صفر کشکولی در برنامه چهارشنبه ۳۱ خرداد ۹۶ و تعظیم در برابر وی رسما از بازیگر با سابقه کشورمان عذرخواهی کرد با این حال میتوان گفت اگر در کشور دیگری این اتفاق افتاده بود مجری برنامه یا استعفا میداد یا از کار برکنار میشد با این حال رامبد جوان سعی کرد با یک عذرخواهی اتفاق پیش آمده را حل کند ولی بر اساس نظر اکثر روانشناسان جامعه هویت واقعی افراد در هنگامی که در خفا صحبت میکنند مشخص میشود و رامبد جوان هویت واقعی خود را در این مورد کاملا آشکار کرد. [۳]

سریال های صفر کشکولی

آسمان من
دور کرج در ۸ روز
خاطرات مرد ناتمام[۴]
تصمیم نهایی (۱۳۸۰)
محاکمه (۱۳۷۷-۱۳۷۸) بازیگر مهمان
فکر پلید (۱۳۷۷)
شلیک نهایی (۱۳۷۴)
زائر غریب (۱۳۷۴)
خانه در آتش (۱۳۷۳)
برگ‌ریزان (۱۳۷۰)
آینه عبرت (۷۰-۱۳۶۷)
هشدارهای پلیس (۱۳۶۷)
خرچنگ (تلکس به زبان عربی)
نابغه‌های قرن بیست و یکم
نقطه صفر

فیلم های صفر کشکولی

مسیح (۱۳۸۴)
کوچولوی خوش‌شانس (۱۳۸۳)
سرحد (۱۳۷۵)
گاومیش‌ها (۱۳۷۵)
رویای نیمه شب تابستان (۱۳۷۳)
سفر بخیر (۱۳۷۳)
دلار (۱۳۶۷)
سازمان ۴ (۱۳۶۶)
شکار (۱۳۶۶)
اجاره‌نشین‌ها (۱۳۶۵)
نقطه ضعف (۱۳۶۲)
گشت۲ (۱۳۹۵)

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of