رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

عکس و متن , فرهنگ و هنر ۲۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

رویا تیموریان در دورهمی اردیبهشت 96 حضور می یابد. دورهمی پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 ساعت 1 از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی رویا تیموریان ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های رویا تیموریان در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه رویا تیموریان در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی رویا تیموریان ، بیوگرافی مسعود رایگان همسر رویا تیموریان ، بیوگرافی میر ولی الله مدنی همسر سابق رویا تیموریان ، عکس دنیا دختر رویا تیموریان ، عکس درنا دختر رویا تیموریان ، بیوگرافی علیرضا کمالی داماد رویا تیموریان (همسر دنیا مدنی) به همراه مطالب دیگری در مورد زندگی شخصی رویا تیموریان را مطالعه و مشاهده نمایید.

دورهمی رویا تیموریان اردیبهشت 96

شامگاه پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع بهداشت و سلامت آغاز کرد.

رویا تیموریان بازیگر خوب کشورمان مهمان برنامه دورهمی بود. رویا تیموریان بعد از سلام و احوال پرسی از مهران مدیری و برنامه دورهمی تقدیر و تشکر کرد.

مهران مدیری اولین سوالش اینگونه مطرح کرد ، در بچگی شیطون بودید و الان خیلی آروم شده اید؟ رویا تیموریان گفت :بله در بچگی خیلی شیطون بودم و کارهایی را انجام میدادم که خودم دوست داشتم ولی خوششایند بزرگترها نبود ولی در دوران نوجوانی به سراغ ورزش رفتم و در زمان پیش از دانشگاه عضو تیم والیبال بودم .

ماجرای علاقه مندی رویا تیموریان به تئاتر و سینما

مهران مدیری پرسید داستان علاقه شما به سینما از کجا شروع شد ؟ بازیگر دیوار به دیوار گفت :شوهر خواهر من آقای طباطبایی در رادیو کار می کردند، من در دوران نامزدی ایشان با خواهرم همراه آنها به تئاتر و سینما میرفتم و علاقه من تئاتر و سینما از همین جا شکل گرفت.

مجری برنامه دورهمی درباره فیلم مورد علاقه خانم تیموریان پرسید که خانم بازیگر گفت:مادرم عاشق فیلم برباد رفته بود ، من هم علاقه زیادی به این فیلم دارم.. من ابتدا در دانشگاه هنر رشته عروسکی خواندم ولی بعد تغییر رشته دادم و کارگردانی خواندم.

مهران مدیری پرسید شما با چه کسانی هم دوره بودید؟ خانم تیموریان گفت:من در دوره خوبی وارد این حرفه شدم و با خانم مهرانه مهینن ترابی و گوهر خیراندیش هم دوره بودم.

مهران مدیری ادامه داد اولین کار تصویری شما مربوط به چه سالی است؟ خانم تیموریان گفت :سریال رعنا اولین کار تصویری من در سال 69 و 70 بود و درباره سنش گفت من متولد 27 اسفند 37 هستم.

مجری برنامه دورهمی از خانم بازیگر خواست درباره دخترهایش بگوید که ادامه داد:آنها خیلی دوست ندارند درباره شان حرف بزنم ، دختر بزرگم کارگردانی خوانده است و دختر کوچکم طراحی لباس خوانده است.

آرزوی رویا تیموریان در خندوانه

مهران مدیری پرسید چه آرزوی سینمایی یا نمایشی داشتید؟ خانم تیموریان گفت:من همیشه آرزو داشتم یک سالن تئاتر داشتم و در آن تدریس میکردم که مجری برنامه در تکمیل این حرف ها گفت :من هم همیشه آرزو داشتم و دارم که یک دانشگاه هنر تاسیس کنم و در آن جنبه های مختلف هنر را تدریس کنم و شما هم باید قول بدهید که در دانشگاه من تدریس کنید که رویا تیموریان با کمال میل پذیرفت.

عاشق شدن رویا تیموریان در دوران کودکی و ازدواج با مسعود رایگان

در این بخش از گفتگو طبق سوال همیشگی مهران مدیری پرسید عاشق شده اید؟ بازیگر شمس العماره گفت:بله من عاشق حرفه ، زندگی ؛ فرزندانم و مردمم هستم که مجری برنامه دورهمی با خنده گفت عاشق شده اید؟؟؟ خانم تیموریان گفت :بله ، در دوران کودکی همسایه ای داشتیم که خیلی با آنها رفت و آمد داشتیم و منن چیزهای خیلی کمی از آنها به خاطر دارم و تنها تصویری که از آن زمان در ذهنم وجود دارد تصویر یک مرد است که من حس خوبی به او داشتم و گویا پدرم را در آن مرد میدیدم که مهران مدیری با خنده گفت :آن تصویر شبیه مسعود رایگان نبود؟ خانم بازیگر با خنده گفت امروز تبدیل به مسعود رایگان شده است و ادامه داد من سالها با دخترانم تنها زندگی میکردم و زمانی که برای اجرای تئاتر به سوئد رفته بودیم یک شب مسعود رایگان برای تماشای اجرای ما به سالن نمایش آمد و ما بعد از 22 سال دوباره همدیگر را دیدیم ( من و آقای مسعود رایگان با هم در یک دانشگاه درس خواندیم) و بعد از سفر به ایران ماجرای آشنایی بیشتر ما و ازدواج شکل گرفت.

همچنین بخوانید:  عکس های اکران فیلم نفس نرگس آبیار با حضور بازیگران و هنرمندان آبان 95

در این قسمت از گفتگو صحبت هایی درباره دست پخت خوب او و پختن لوبیا پلو با مهارت بسیار زیاد شد و این بازیگر درباره پختن غذا با عشق و دقت گفت و درباره اینکه کدام کارش را بیشتر دوست دارد گفت :زندان زنان یک کار فوق العاده برای من بودو بعد از آن رعنا و شب دهم را دوست داشتم.

مهران مدیری از خانم تیموریان پرسید تا بحال پیشنهاد دوبله داشتید ؟ رویا تیموریان گفت :بله اما روحیه من با کار رادیویی ساززگار نیست و در پاسخ به سوال مهران مدیری که پرسید چند کتاب معرفی کنید گفت:کتاب دا از خانم حسینی و کتاب پایی که جا ماند از جمله کتاب هایی هستند که تاثیرات زیادی روی من گذاشتند.

بزرگ ترین ترس زندگی رویا تیموریان در دورهمی فاش شد

مجری برنامه دورهمی پرسید بزرگ ترین ترس زندگی تان چیست؟ رویا تیموریان گفت :من از ارتفاع و خزندگان بسیار میترسم و خاطره ای از اینکه در یک نمایش مجبور شد روی ارتفاع 9 متری بایستد گفت و ادامه داد این خاطره هنوز هم برایم وحشتناک است.

رویا تیموریان در پاسخ به سوال همیشگی برنامه دورهمی که خودتان راشبیه چه چیزی میدانید گفت :من خودم را گاهی شبیه درخت میبینم و گاهی شبیه یک اسب.

در پایان برنامه رویا تیموریان بازیگر دیوار به دیوار یک تیله از مجموعه تیله های دوران کودکی و شالی که متعلق به مادرش بود را به موزه دورهمی هدیه داد.

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

زندگینامه رویا تیموریان

نام اصلی دلارا تیموریان
زمینه فعالیت سینما، تلویزیون، تئاتر
تولد ۲۷ اسفند ۱۳۳۷
تهران
ملیت ایرانی
پیشه بازیگر
سال‌های فعالیت ۱۳۶۲-اکنون
همسر(ها) مسعود رایگان
فرزندان دنیا_ درنا
مدرک تحصیلی فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر

رؤیا تیموریان (زاده: ۲۷ اسفند ۱۳۳۸ – تهران) بازیگر ایرانی و همسر مسعود رایگان است.

وی فعالیت سینمایی را با بازی در حسرت دیدار (محرم زینال‌زاده) در سال ۱۳۷۳ شروع کرده‌است.

رؤیا تیموریان در جشن بزرگداشت خود در جشنواره فجر ۱۳۹۴ روی صحنه خطاب به وزیر فرهنگ، علی جنّتی گفت: «آقای وزیر دو سال قبل از همین تریبون رسمی گفتم که مهربانی و خوش‌رویی کلید درهای بسته است، امیدوارم سال آینده بخاطر بهرام بیضایی بزرگداشتی برای ایشان به اندازه‌ای که باید باشد، بگیریم.»[۸][۹]

وی سه خواهر دارد که خودش از همه شان کوچکتر است.

فیلم های رویا تیموریان

من ناصر حجازی هستم… (۱۳۹۴)
شیفتگی (۱۳۹۲)
برف (۱۳۹۲)
چه خوبه برگشتی (۱۳۹۱)
دلتنگی‌های عاشقانه (۱۳۹۱)
ابرهای ارغوانی (۱۳۹۰)
گزارش یک جشن (۱۳۸۹)
پستچی سه بار در نمی‌زند (۱۳۸۷)
زادبوم (۱۳۸۷)
روی خط صفر (۱۳۸۶)
سنتوری (۱۳۸۵)
گوشواره (۱۳۸۵)
شهر آشوب (۱۳۸۴)
بید مجنون (۱۳۸۳)
کافه ستاره (۱۳۸۳)
تیک (۱۳۸۰)
قارچ سمی (۱۳۸۰)
زندان زنان (۱۳۷۹)
مریم مقدس (۱۳۷۹)
دفتری از آسمان (۱۳۷۸)
شراره (۱۳۷۸)
مرد بارانی (۱۳۷۸)
لژیون (۱۳۷۷)
حسرت دیدار (۱۳۷۳)

همچنین بخوانید:  بهنوش طباطبایی مدل تبلیغاتی شد + عکس

سریال های رویا تیموریان

دیواربه‌دیوار (۱۳۹۵)
نفس گرم(۱۳۹۴)
یادآوری(۱۳۹۲)
یه تیکه زمین(۱۳۹۱)
شمس‌العماره(۱۳۸۸)
مدار صفر درجه(۱۳۸۵)
شب دهم (۱۳۸۰)
محاکمه (۱۳۷۸–۱۳۷۷)
گم‌شده (۱۳۷۷)
شبحی در تاریکی (۱۳۷۴)
دشمن مردم (۱۳۷۳)
برده رقصان
رعنا (۱۳۶۹–۱۳۶۷)

تئاترهای رویا تیموریان

پنج ثانیه برف، مرتضی میرمنتظمی، تهران، سالن حافظ (۱۳۹۵)

جوایز رویا تیموریان

تندیس زرین نقش اول زن برای فیلم زندان زنان – جشن خانه سینما ـ دوره ششم
کاندیدا نقش دوم زن برای فیلم مرد بارانی – جشنواره فیلم فجر ـ دوره هجدهم
کاندیدا نقش دوم زن برای فیلم مرد بارانی – جشن خانه سینما ـ دوره چهارم
کاندیدا نقش دوم زن برای فیلم تیک – جشن خانه سینما ـ دوره هفتم
کاندیدا نقش دوم زن برای فیلم قارچ سمی – جشن خانه سینما ـ دوره هفتم
کاندیدا نقش اول زن برای فیلم کافه ستاره – جشن خانه سینما ـ دوره دهم
کاندیدا نقش اول زن برای فیلم گوشواره – جشنواره فیلم فجر ـ دوره بیست و پنجم
کاندیدا نقش اول زن برای فیلم شیفتگی – جشنواره فیلم فجر ـ دوره سی و دوم

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

عکس کودکی رویا تیموریان

(رویا تیموریان در این عکس کلاس ششم است که مربوط به سال 1349 می باشد.)

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

عکس دنیا مدنی دختر رویا تیموریان

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

عکس دنیا و درنا دختران رویا تیموریان

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

زندگینامه مسعود رایگان همسر رویا تیموریان

مسعود رایگان (زاده: ۱ بهمن ۱۳۳۳ – خرم‌آباد) هنرپیشه سینما و همسر رؤیا تیموریان است. وی دارای مدرک کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک است. مسعود رایگان چند سالی را در اروپا و کشور سوئد به بازیگری پرداخت، ولی در سال ۱۳۸۰ به ایران بازگشت. نام مسعود رایگان با فیلم خاموشی دریا بر سر زبان‌ها افتاد، اما خیلی دور، خیلی نزدیک او را به شهرت رساند، به طوری که جایزه جشن‌خانه سینما را برای بازی در این فیلم ازآن خود کرد. وی همچنین کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در بیست و سومین دوره جشنواره فیلم فجر، برای بازی در این فیلم شده است. در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم برلین منفی ۷ گردید.[۱][۲

رایگان هنرپیشگی را از کودکی و با پرده‌خوانی در کارهای پدرش آغاز کرده است، بعدها در سال‌های ۱۳۵۱ و ۱۳۵۲ در فیلمی از مرتضی جزایری بازی کرد. در سال‌های ۱۳۵۹ و ۱۳۶۰ با چند برنامه تلویزیونی همکاری کرد و سپس به سوئد رفت. وی علاوه بر تحصیل در مدرسه فیلم سوئد با مراکز اینترنشنال کالچر، فرهنگ ملل و تئاتر شهر، تئاتر ملی، تئاتر اوروبرد، تئاتر القبر همکاری کرد و برنامه‌ای تحت عنوان دست‌های روشن برای شبکه ۲ تلویزیون سوئد کارگردانی کرد، همچنین در فیلمی از سوزان اوستن کارگردان برادران آمادتوس، تحت عنوان زندگی خطرناک بازی کرد و همچنین در چهار مجموعه تلویزیونی در سوئد نقش‌آفرینی کرد. رایگان سال ۱۳۸۰ به دعوت وحید موسائیان به ایران آمد و در فیلم خاموشی دریا بازی کرد. او بار دیگر به دعوت رضا میرکریمی به ایران آمد و در نقش اول فیلم خیلی دور، خیلی نزدیک، ساخته رضا میرکریمی بازی کرد.[۳]

همچنین بخوانید:  مصاحبه الهام حمیدی در سال 96 : خواستگار زیاد دارم!

فیلم های مسعود رایگان

من ناصر حجازی هستم… (۱۳۹۴)
مزار شریف (۱۳۹۳)
برلین منفی ۷ (۱۳۹۲)
برگ‌ریزان (۱۳۹۲)
بوسیدن روی ماه (۱۳۹۰)
جرم ۱۳۸۹
گل‌چهره (۱۳۸۹)
پرسه در مه (۱۳۸۸)
زیر آب (۱۳۸۸)
دوزخ، برزخ، بهشت (۱۳۸۷)
زادبوم (۱۳۸۷)
مخمصه (۱۳۸۶)
پاپیتال (۱۳۸۵)
خون بازی (۱۳۸۵)
دست‌های خالی (۱۳۸۵)
سنتوری (۱۳۸۵)
گوشواره ۱۳۸۵)
خیلی دور، خیلی نزدیک (۱۳۸۳)
کافه ستاره (۱۳۸۳)
خاموشی دریا (۱۳۸۰)

سریال های مسعود رایگان

۱۳۶۳ – پیدایش صهیونیسم
۱۳۸۶ – مدار صفر درجه
۱۳۸۸ – شمس‌العماره
۱۳۸۸ – خسته‌دلان
۱۳۸۸ – جستجوگران
۱۳۸۹ – در مسیر زاینده‌رود
۱۳۹۰ – سقوط یک فرشته
۱۳۹۲ – داوران
۱۳۹۴ – معمای شاه

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

زندگینامه میر ولی الله مدنی همسر سابق رویا تیموریان

فیلم های ولی الله مدنی

1380 لژیون ( ضیاءالدین دری ) [مجری طرح]

1368 صنوبرهای سوزان ( عباس شیخ بابائی ) [مدیر تولید]

1367 چون باد ( محمدعلی سجادی ) [مدیر تولید]

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

زندگینامه علیرضا کمالی داماد رویا تیموریان و همسر دنیا مدنی

علیرضا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 27 اردیبهشت ماه سال 1359 در تهران می باشد و 36 سال سن دارد .

او در یک خانواده ای فرهنگی ورزشی به دنیا آمد و تنها فرزند خانواده اش است.

او با بازی در فیلم سینمایی ملک سلیمان به کارگردانی شهریار بحرانی، توانست به خوبی مورد توجه قرار بگیرد.

آخرین کار او در تلویزیون حضور در نقش اصلی سریال نفس به کارگردانی جلیل سامان می باشد که سال 96 پخش گردید.

علیرضا کمالی ازدواج کرده است و متاهل می باشد .اسم همسر او دنیا مدنی می باشد که دختر رویا تیموریان است.

علیرضا کمالی نژاد سال 1379 وارد دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران شد و در حین تحصیل در حوزه هنری تهران در رشته نمایش عروسکی فعالیت کرد، که سه سال این همکاری طول کشید و در نهمین جشنواره سراسری تئاتر دفاع مقدس بعنوان بهترین بازیگر انتخاب شد.

در سال 82 بعنوان دستیار کارگردان در سریال شیخ بهایی به کارگردانی شهرام اسدی بصورت جدی کارشان را در حوزه سینما و تلویزیون شروع کردند. آقای کمالی نژاد برای اولین بار در نقش شمایل حضرت علی اکبر در سریال ثارالله به نویسندگی مجتبی فرآورده و کارگردانی شهریار بحرانی، مقابل دوربین رفت اما به علت توقف فیلمبرداری آن پروژه در دی ماه سال 82، هیچگاه تصاویر اولین بازی ایشان پخش نشد… اما چند سال بعد با هنرنمایی فوق العاده خود در فیلم سینمایی ملک سلیمان، این بار به تهیه کنندگی مجتبی فرآورده و کارگردانی شهریار بحرانی، توانست توجه همگان را به خود جلب کند.

سریال های علیرضا کمالی

سریال امام حسین (ع) ۱۳۸۲ (شهریار بحرانی)
سریال دوباره زندگی ۱۳۸۳(نادر مقدس)
سریال نرگس ۱۳۸۴(سیروس مقدم)
سریال راز ققنوس ۱۳۸۴(نادر مقدس)

سریال نردبام آسمان ۱۳۸۶(محمد حسین لطیفی)
سریال گل بارون زده ۱۳۸۵(عباس رنجبر)
سریال شهر دقیانوس ۱۳۸۷(مهرداد خوشبخت)
سریال شوق پرواز ۱۳۸۸(یدالله صمدی)

سریال قلب یخی ۱۳۸۸- ۱۳۹۰(محمد حسین لطیفی)
سریال میلیاردر ۱۳۹۱ (علیرضا امینی)
سریال انقلاب زیبا ۱۳۹۳ (بهرام توفیقی)
سریال نفس 1395 (جلیل سامان)

فیلم های علیرضا کمالی

سینمایی سد معبر 1395 (محسن قرایی)
سینمایی اینجا شهر دیگری است ۱۳۹۰ (احمدرضا گرشاسبی)
سینمایی به فاصله یک نفس ۱۳۹۰( امیر انصاری)
سینمایی آخرین برگشتی ۱۳۸۸(امیر انصاری)

سینمایی سفر۱۳۸۲(مهرداد خوشبخت)
سینمایی چشمهایت راببند ۱۳۸۴(علیرضا امینی)
سینمایی در آغاز یک روز ۱۳۸۷(بهرام توکلی)
سینمایی دستهای خالی ۱۳۸۵(ابولقاسم طالبی)

سینمایی ملک سلیمان(ع) ۱۳۸۵- ۱۳۸۷(شهریار بحرانی)
سینمایی سفر ۱۳۸۴(علیرضا سبزواری)
سینمایی پایان راه ۱۳۸۵(افسانه منادی)
سینمایی جنگ کودکانه ۱۳۸۳(ابولقاسم طالبی)

عکس های علیرضا کمالی و همسرش دنیا مدنی

رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها رویا تیموریان در دورهمی 21 اردیبهشت 96 + بیوگرافی خانواده او و عکس ها

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *