افتتاح رستوران فرشید نوابی و شکایت عوامل شهرزاد + جزئیات

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۷ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

افتتاح رستوران فرشید نوابی و شکایت عوامل شهرزاد + جزئیات

فرشید نوابی یکی از بازیگران ایرانی است که به تازگی با افتتاح رستورانش بسیار خبرساز شده است. رستوران شهرزاد فرشید نوابی به دلیل شباهت لوگوی آن به لوگوی سریال شهرزاد خواشی تازه ای برای این بازیگر درست کرده است چرا که عوامل سریال شهرزاد از او شکایت کرده اند. فرشید نوابی در اینستاگرام واکنش تندی به سریال شهرزاد و عوامل آن نشان داده است که پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر شباهت نام رستوران فرشید نوابی به لوگوی سریال شهرزاد را برای شما عزیزان منتشر می کند.

شباهت لوگوی رستوران فرشید نوابی به لوگوی سریال شهرزاد

چهارشنبه آخرین مهلت وکیل «شهرزاد» برای تغییر لوگوی رستوران

وکیل مجموعه «شهرزاد» به مدیریت رستورانی به همین نام تا روز چهارشنبه برای تغییر سردر این رستوران مهلت داده است.

کانال رسمی مجموعه «شهرزاد» به تازگی مطلبی تحت عنوان «سوءاستفاده یک بازیگر از «شهرزاد»» منتشر کرده است. این متن اشاره ای دارد به استفاده غیرقانونی فرشید نوابی بازیگر سینما و تلویزیون و مدیر این سفره خانه از نامواره «شهرزاد» در رستوران اش که در نهایت با شکایت سازندگان این سریال همراه شده است.

مسئله ای که با تذکر کتبی وکیل مجموعه «شهرزاد» مواجه و تا روز چهارشنبه نیز به مدیریت این رستوران برای تغییر سردر این رستوران مهلت داده شده است.

در همین زمینه فرشید نوابی در واکنش به مطرح شدن این شکایت جوابیه ای نوشته و ضمن گلایه از رسانه ای شدن ماجرا از طرف صاحبان سریال اعلام کرده ارزش ملک رستورانش پنج برابر هزینه تولید سریال «شهرزاد» است!

افتتاح رستوران فرشید نوابی و شکایت عوامل شهرزاد + جزئیات

متن جوابیه این بازیگر را می خوانید:

با تمام احترام و علاقه ای که به مجموعه «شهرزاد» و تیم سازنده آن که عموما از دوستان عزیز من هستند و البته جدای از تیم سرمایه گذار که عمری به قدمت خود سریال «شهرزاد» دارند و روی سخن من با آنان است. بنظر می رسد که این عزیزان در فصل دوم به دلیل استقبال کمتر ناچار به روی آوردن به هر نوع جنجالی برای فروش بیشتر این مجموعه شده اند و تیرشان این بار به بنده اصابت کرده که البته کمی هم خطا رفته و لذا توضیحی اجمالی راجع به آن می دهم.

۱- اولا بنده فرشید نوابی با قدمت ۲۶ سال کار در سینما هستم و نه «شهرزاد» یکساله که نیاز داشته باشم از لوگوی این سریال برای جذب مخاطب استفاده کنم و اگر هم چنین بود در ویترین کارهای من نام مجموعه های بسیار پر مخاطب تر و خاطره انگیزتر هست که مردم من را با آن می شناسند و اگر منظور استفاده تبلیغاتی بود قطعا بطور مثال نام سفره خانه را «جدال با سرنوشت» و یا از لوگوی برنامه «ستاره مهاجر» که حتی گردن آویز آن را می فروختند استفاده می کردم و نه سریال نوظهور «شهرزاد٢»! درست بیست دقیقه بعد از رسانه ای شدن افتتاح سفره خانه، آقایی که خود را مدیر عامل تصویر گستر پاسارگاد می خواند به بنده تلفن زد و اعلام نارضایتی از استفاده لوگوی «شهرزاد» کرد که به ایشان توضیحات در این خصوص را دادم و قرار شد بعد از تعطیلات عید فطر، تابلو با لوگوی اصلی ما که در تصویر هست جایگزین شود ولی همانطور که عرض کردم دوستان طاقت نیاوردند و ظاهرا بشدت نیازمند حاشیه و جنجال سازی بودند که موضوع را رسانه ای کردند که البته این کار ناشایست علیرغم اینکه هنوز در هیچ محاکم قانونی طرح نشده و سعی در تخریب اسم بنده را داشته اند قابل پی گرد در مراجع قانونی است.

۲- اما دلیل این جنجال سازی نیازمند این توضیح است که اگر مدیر این سفره خانه که البته ارزش ملک آن حداقل پنج برابر ارزش کل هزینه تولید مجموعه “شهرزاد” است بنده نبودم و یک شخص عادی بود ایا باز هم چنین سروصدایی بپا میکردند وبدون هیچ دادگاه و محکمه ای آن را رسانه ای میکردند که این خود نیز دلیلی بر شیطنت و حرکت فکر شده و حسابگرانه این عزیزان است.

۳- و اما اصل ماجرا این است که بنده در زمان طراحی لوگوی سفره خانه چند طرح را از طراح گرفتم و اصولا لوگوی دیگری که در تمام کارتهای ویزیت،پاکتها،سربرگها و منوها که در تصویر هست را با هزینه زیاد چاپ کردم را انتخاب نمودم ولی در زمان ارسال لوگو برای تابلوساز طراح اشتباها این لوگو راکه از طرحهای اولیه طراح بود و البته اصلا به آن دقت نکردم و در همان مرحله اول آن را رد کردم بجای لوگوی اصلی ارسال کرده بود و بنده حتی در زمان نصب در تهران حضور نداشتم و بعد که متوجه این اشتباه در تابلو شدم چون اصلا در شان خود نمیبینم که از هر عنوان و چیزی که متعلق به دیگری باشد استفاده کنم دستور تعویض آن را دادم که بدلیل تقارن با تعطیلات مقرر شد طی چند روز اینده جایگزین شود.

۴- اما در پایان فقط یک نکته برایم جالب بود که دوستان سرمایه گذار شهرزاد که مدعی فرهنگ و هنر هم هستند نه شأن حرفه ایی ونه شأن همکاری و نه شأن کسوت را رعایت کردند و بجای حل این مساله بشکل خصوصی که البته بنده فکر میکردم با توجه به اشتباه تابلو ساز و طراح تازه به این مجموعه لطف کرده ام و در یکی از مهمترین مناطق تهران نامشان را چراغانی کرده ام(و البته به سرعت متوجه شدم این کارها حداقل در سینمای ایران جایی ندارد )رو به جنجال سازی آورده اند که امیدوارم حداقل در فروش فصل دوم شهرزاد برایشان تاثیر گذار باشد و در پایان یک جمله ی ناب برای طرح مشکل کل سینما؛ از ماست که برماست!

افتتاح رستوران فرشید نوابی و شکایت عوامل شهرزاد + جزئیات

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of