علت حذف جناب خان از خندوانه : نبود منفعت مالی!

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

علت حذف جناب خان از خندوانه : نبود منفعت مالی!

برنامه خندوانه یکی از برنامه های مورد علاقه مخاطبان است که در سری جدید جناب خان از این برنامه حذف شده است که در این مطلب از پورتال وهاران برای شما از علت غیبت جناب خان در خندوانه صحبت کرده ایم.

چرا جناب خان در برنامه خندوانه دیگر حضور ندارد؟!

محمد بحرانی، مهمان دیشب برنامه خنداونه شده بود.

بحرانی در این برنامه اعلام کرد که دلش می خواست به جای خودش، جناب خان در برنامه حضور پیدا می کرد اما امکان این کار فراهم نشد!

در اواسط سری سوم برنامه خندوانه بود که سعید سالارزهی، صاحب امتیاز عروسک جناب خان نسبت به حضور این عروسک در برنامه خندوانه شکایت کرد و گفت که دیگر نمی‌خواهد این عروسک در برنامه حضور داشته باشد!

سالارزهی در همین رابطه با رسانه‌های بسیاری مصاحبه کرد و به آنها گفت: «ما دو نگرانی داریم؛ یکی اینکه جناب خان در یک برنامه روتین مثل «خندوانه» به روزمرگی برسد و دوم اینکه ما در این دو سال هیچ منفعت مالی به عنوان مالک و خالق این عروسک نداشتیم درحالی که حضور جناب خان در شبکه نسیم و تلویزیون باعث تبلیغات و منافع زیادی شده است.»

علت حذف جناب خان از خندوانه :نبود منفعت مالی!

در حالی سالارزهی نسبت به حضور مداوم جناب خان روی آنتن نگرانی داشت که اتفاقا وجود این عروسک در برنامه هرشبی «خندوانه» منجر به دیده شدن بیشترش شده بود و همراهی آن با خلاقیت خنداونه‌ای‌ها منجر شد تا اتفاقی بی‌نظیر برای یک عروسک در تلویزیون رقم بخورد. تا جایی که نبود جناب خان در فصل چهارم «خندوانه» موجب اعتراضات شدید مخاطبان این برنامه شده است.

رامبد جوان در برنامه امشب خندوانه خطاب به سعید سالارزهی اعلام کرد: «سعید جان! مصاحبه های تو در رسانه ها را خوانده ام و می خواهم بگویم که من به شخصه، بارها و بارها پیشنهادات خیلی خوب مالی و سازمانی به تو دادم. حتی همکاران من در «خندوانه» نیز پیگیر جلب نظر تو برای ادامه همکاری در این برنامه بودند. اما تو تصمیم گرفتی که همکاری ات را با برنامه خندوانه قطع کنی.

مجری برنامه خندوانه ادامه داد: «شاهد زیادی برای این قضیه وجود دارد که یکی از آنها، خانم مرضیه برومند هستند که ایشان هم در این زمینه تلاش بسیاری کرد.»

رامبد جوان افزود: «سعید جان! اگر شما می گویی که ما شما را نادیده گرفته ایم دیگر نمی دانم باید برای تو چه کاری انجام می دادیم؟ در هر صورت با اینکه تو عقب نشینی کردی تولید و پخش برنامه «خندوانه» ادامه پیدا می کند. اما لازم است که بدانی جناب خان متعلق به «خندوانه» هم بود.»

گردآوری: پورتال وهاارن www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of