ازدواج مجدد حمید گودرزی + توضیحات کامل و عکس

اخبار , فرهنگ و هنر 17 تیر 1396 بدون دیدگاه

ازدواج مجدد حمید گودرزی + توضیحات کامل و عکس

حمید گودرزی یکی از بازیگران خوب کشورمان است که در سریالها و فیلمهای زیادی ایفای نقش داشته است و از جمله بازی حمید گودرزی در سریال مسافری از هند، و یا حمید گودرزی در سریال کمکم کن را همه به یاد داریم. مدتی است که این بازیگر خوب کشورمان از همسرش جدا شده که اخیرا حمید گودرزی در برنامه من و شما در خصوص زندگی جدیدش صحبت هایی داشته است که در این مقاله از پورتال وهاران جزییات بیشتری را در این خصوص برای شما منتشر کرده ایم.

حمید گودرزی مهمان برنامه من و شما تیر 96

برج آزادی جمعه هر هفته میزبان برنامه من و شما است که در شبکه شما روی آنتن می رود. آرش ظلی پور مجری جوانی که برنامه سه ستاره را با احسان علیخانی اجرا میکرد ، اجرای برنامه من و شما را در برج آزادی برعهده دارد. روز جمعه حمید گودرزی مهمان برنامه من و شما بود و گفتگوی جذابی را در این برنامه رقم زد.

ازدواج مجدد حمید گودرزی + توضیحات کامل و عکس

حمید گودرزی در برنامه من و شما در پاسخ به سوال مجری برنامه که گفت نظرت درباره عشق و ازدواج مجدد چیست گفت :به هیچ عنوان علاقه ای به ازدواج مجدد ندارم که این صراحت حمید گودرزی باعث تعجب مجری برنامه شد و گفت :یعنی چی حمید به این صراحت میگی که علاقه ای به ازدواج نداری اگر عاشق شدی چی ؟

بازیگر جوان مهمان برنامه من و شما گفت :به هیچ عنوان به ازدواج مجدد فکر نمیکنم و بعید میدانم که عاشق بشوم و با خنده گفت همه افرادی که با این صراحت صحبت میکنند خلافش را عمل میکنند. من از ازدواج شرمنده ام و چون یک تجربه ناموفق در این زمینه دارم باید از آن درس بگیرم و با احتیاط تر عمل کنم.

آرش ظلی پور مجری برنامه من و شما گفت :در هفته گذشته که آقای خمسه مهمان برنامه ما بودند اینقدر حالشان خوب بود که به شوخی و با خنده گفتند دوباره ازدواج میکنم و من هم میخواستم این خبر خوب را از تو هم بگیرم.

حمید گودرزی در بخشی از صحبتش در این برنامه گفت :ازدواج امر پیچیده ای است و شناخت آدم ها در دوران ما بسیار سخت است و تدرک ازدواج و تشکیل یک خانواده چند نفر کار بسیار دشواری است.

سیداحمد حجازی کارگردانی و هادی قندی تهیه کننده برنامه تلویزیونی «من و شما» را بر عهده دارند. این برنامه از هنرمندان مختلف دعوت کرده و پیرامون مسائل اجتماعی، فرهنگی و شخصی با آنها به گفت و گو می پردازد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of