ماجرای واژگونی خودروی بستگان هاشمی رفسنجانی ۲۴ دی ۹۵

اخبار ۲۴ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ماجرای واژگونی خودروی بستگان هاشمی رفسنجانی ۲۴ دی ۹۵

پورتال وهاران در این مقاله به جزییات خبر تصادف بستگان رفسنجانی می پردازد.

جزییات خبر تصادف خودروی اقوام رفسجانی در اتوبان قم – کاشان

سرپرست مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کاشان از واژگونی خودرو بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی و مصدومیت ۶ نفر از آن‌ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد حسین مکی اظهار کرد: عصر امروز ساعت حدود ۱۸ یک دستگاه خودرو سواری آوانته در اتوبان قم – کاشان در کیلومتر ۲۵ به کاشان واژگون شده و ۶ نفر مصدوم شدند.

وی افزود: چند کد عملیاتی اورژانس و یک کد از امدادگران هلال احمر در لحظات اولیه تصادف در صحنه حاضر شده و پس از انجام اقدامات حیاتی مصدومان را تحت تدابیر پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل کردند.

وی با بیان اینکه حال عمومی مصدومان خوب است، گفت: مصدومان از بستگان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بودند که از مراسم تهران عازم استان کرمان بوده‌اند.

*تصویر استفاده شده روی خبر آرشیوی است.

ماجرای واژگونی خودروی بستگان هاشمی رفسنجانی 24 دی 95

جزئیات سانحه رانندگی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی

فرماندار اردکان یزد جزییات سانحه رانندگی برای تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، هادی مقیمی فرماندار اردکان یزد گفت: ساعت ۲ و ۱۵ دقیقه دیشب پژو پارس سفید با سرنشینی میثم، نازنین، نجمه و ابوالقاسم شریفی نژاد و عذرا شریفیان در کیلومتر ۱۱ محدوده ورودی استان یزد در مسیر نایین – اردکان به علت خستگی و خواب آلودگی راننده واژگون می شود که در این حادثه سرنشینان مصدوم می شوند.

وی افزود: بلافاصله پلیس راه در محل حاضر و با هماهنگی انجام شده اورژانس ۱۱۵ اقدام به معاینات اولیه و انتقال آنها به بیمارستان ضیایی می کند. دو نفر از مصدومین ( میثم و نجمه شریفی نژاد) به علت شکستگی ترقوه و سرگیجه تا ظهر امروز در بیمارستان بستری و پس از انجام معاینات و اقدامات درمانی توسط پزشکان متخصص مرخص می شوند.

مقیمی ادامه داد: در این حادثه یک کودک شش ساله بر اثر واژگونی خودرو به بیرون پرت شده است که آسیبی ندیده است. خودروی مصدومین که دچار آسیب شده نیز به پارکینگ منتقل شده است. این مصدومان از بستگان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بوده اند که از تهران به مقصد رفسنجان برای شرکت در مجلس ترحیم ایشان عازم بوده اند. الحمدالله حال مصدومان خوب است و اردکان را به مقصد رفسنجان ترک کرده اند.

ماجرای واژگونی خودروی بستگان هاشمی رفسنجانی 24 دی 95

توضیح حسین مرعشی درباره خبر واژگونی خودرو بستگان آیت الله هاشمی

یکی از نزدیکان خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی واژگونی خودرو بستگان خود را تکذیب کرد.

حسین مرعشی در گفتگو با ایسنا، درباره اظهارات مطرح شده از سوی سرپرست مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کاشان و فرماندار اردکان یزد مبنی بر واژگونی خودروی تعدادی از بستگان آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: این موضوع صحت ندارد و چنین اتفاقی برای خانواده ما رخ نداده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of