تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم

اخبار , دانلود , فرهنگ و هنر ۲۰ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم

به تازگی در یکی از برنامه های شبکه جم رامسین کبریتی را دعوت کرده بودند که با سوالات بی معنی و تمسحر آمیز، رامسین کبریتی را به سخره گرفتند و همین باعث شد که رامسین کبریتی در آنتن زنده به مجری برنامه بگوید: «شما منو بعد از چند سال آوردید تا مرا به سخره بگیرید و مردم رو بخندونید؟» بعد از گفتن این جملات به شکل تعجب آوری برنامه را ترک کرد. ساعاتی بعد از این اتفاق رامسین کبریتی با انتشار پستی در اینستاگرام برای همیشه از دنیای مجازی خداحافظی کرد. پورتال وهاران در این مقاله جزییات این خبر را تشریح می کند همچنین فیلم این برنامه را برای شما عزیزان تهیه کرده است.

رامسین کبریتی بازیگر ایرانی که چندی قبل به شبکه جم پیوست در یک برنامه تلویزیونی با سوالات مجری برنامه تحقیر شد و در نهایت با ناراحتی برنامه را نیمه کاره رها کرد. بازیگران پیوسته به شبکه جم مدتهاست بدلیل مشکلات پیش آمده پس از مهاجرت به ترکیه، شرایط روحی خوبی نداشته و در مصاحبه‌های مختلف نارضایتی و پشیمانی خود را ابراز می‌کنند.

رامسین کبریتی در برنامه‌ای که از شبکه جم پخش شد از سوی مجری تحقیر شد و برنامه را ترک کرد.
ساعاتی پیش رامسین کبریتی از صفحه شخصی اش در اینستاگرام هم خداحافظی کرد و هیچ پاسخی به این پرسش نداد که این اتفاق یک شوخی بوده است یا واقعا وی برنامه را ترک کرده است.

فیلم تحقیر کردن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم

لینک دانلود کلیپ تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم

رامسین کبریتی در اینستاگرام نوشت:

متاسفانه یا خوشبختانه نمی دانم چی بگویم
اما در عصری زندگی میکنیم که بی دلیل اجازه کندن یک برگ را از شاخه یک درخت نداریم …. اما آدمهایش براحتی این اجازه را به خودشان می دهند در زندگی شخصی یکدیگر سرک بکشند و به خودشان اجازه دهند برای خالی کردن عقده هایشان واینکه خودشان را آرام کنند هر گونه الفاظ رکیک و توهینی را به دیگری نسبت دهند بدون اینکه لحظه ای فکر کنند که چرا و به چه دلیلی . …. واقعا جای تاسف دارد . و باید فقط سکوت کرد ….. و در همین جا باید از دنیا ی مجازی خداحافظی کرد تا دیگر در دسترس نباشی .. تا حداقل در این دنیای چند روزه فانی با ارامش بتوانی زندگی را سپری کنی

تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم

بیوگرافی رامسین کبریتی

رامسین کبریتی (زاده ۱۳۴۸- تهران) بازیگر ایرانی است. وی تحصیلات خود را در زمینه بازیگری به انجام رسانده‌است.

سینما

(پس کوچه‌های شمرون) (۱۳۹۰)
عروس فراری (۱۳۸۳)
آواز قو (۱۳۷۹)
شب‌های تهران (۱۳۷۹)

تلویزیون

مسابقه ستاره بیست (داور)
شمارش معکوس
بهشت گم‌شده
اشتباه در اشتباه
تنهاترین سردار (۱۳۷۳–۱۳۷۵)
ولایت عشق
مدار صفر درجه (۱۳۸۶)
روشن‌تر از خاموشی
شب دهم
دایره تردید
ستایش (۱۳۸۹–۱۳۹۰)
تله‌فیلم «روزهای شیرین» (۱۳۹۰)
شهر هرت
آسمان من (۱۳۹۴–۱۳۹۲)

تئاتر

همسرایی مختار
بهرام چوبینه

عکس های رامسین کبریتی آذر ۹۵

تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم تحقیر شدن رامسین کبریتی در برنامه زنده شبکه جم + فیلم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of