صحبت های رامبد جوان در برنامه سه ستاره در مورد زمان پایان خندوانه و بچه دار شدنش

فرهنگ و هنر ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

رامبد جوان در برنامه سه ستاره از زمان پایان خندوانه و بچه دار شدنش گفت

رامبد جوان در سه ستاره چهارشنبه 18 اسفند 95 در کنار احسان علیخانی حضور یافت. رامبد جوان در مسابقه سه ستاره 18 اسفند 95 صحبت هایی در مورد تعطیلی خندوانه برای مدت طولانی عنوان کرد. رامبد جوان در برنامه سه ستاره احسان علیخانی عنوان کرد که می خواهد فرصت بیشتری برای خانواده اش اختصاص دهد چرا که قصد بچه دار شدن دارد. پورتال وهاران در این مقاله گزارش حضور رامبد جوان در سه ستاره را برای شما عزیزان منتشر می کند.

تعطیلی«خندوانه» به‌خاطر بچه‌دار شدن رامبد جوان!

رامبد جوان با حضور در برنامه «سه ستاره» اعلام کرد که «خندوانه» تابستان سال آینده تمام می شود.

برنامه «سه ستاره» شامگاه چهارشنبه 18 اسفند ماه میزبان مجریان برنامه های برتر تلویزیون در سال 95 بود.

در بخش اول این برنامه رامبد جوان یکی از کاندیدهای این بخش مهمان احسان علیخانی و آرش ظلی پور شد و خبرهای جدیدی از «خندوانه» و زندگی شخصی اش داد.

او در ابتدا درباره ادامه پخش «خندوانه» گفت: ««خندوانه» تابستان آینده تمام می‌شود، من و تمام عوامل این برنامه خسته هستیم و نیاز به استراحتی جدی و طولانی داریم. من می‌خواهم برای یک سال آینده‌ام برنامه‌ریزی کنم، برای کارهایی غیر از «خندوانه» برای زندگی و آینده‌ام.»

جوان در ادامه گفت: «حرفه ما طوری است که همه وقت‌مان را می‌گیرد اما الویت من خانواده‌ام است و تصمیم دارم خانواده‌ام را گسترش دهم. هر کسی در زندگی‌اش الویت دارد و من هم دوست دارم از این به بعد وقت بیشتری در کنار همسر و فرزندم داشته باشم. البته بچه دار شدنم فعلا یک تصمیم است.»

کارگردان فیلم «نگار» در ادامه خبر از ساخت فیلم بعدی‌اش هم داد و گفت: «ساخت یک فیلم دیگر هم در برنامه کاری‌ام است که برای آن نیز برنامه ریزی می کنم و در وقتی مناسب فیلمم را خواهم ساخت»

او در پایان ضمن تشکر از برنامه «سه ستاره» و سایر کاندیداهای این بخش گفت: «مهران مدیری در حال حاضر برنامه‌ای روی آنتن ندارد و به نظرم منصفانه نیست که من بخواهم شلوغ کاری کنم و برای خودم و برنامه‌ام تبلیغ کنم.»

جوان پس از دعوت از عادل فردوسی پور دیگر مهمان این برنامه از علیخانی و فردوسی پور خواست تا مثل سال گذشته او را ببوسند و این را شرط ترک استودیو برنامه دانست که در ادامه نیز احسان علیخانی و عادل فردوسی درخواست او را رد نکردند و جوان را بوسیدند.

صحبت های رامبد جوان در برنامه سه ستاره در مورد زمان پایان خندوانه و بچه دار شدنش

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *