ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی

فرهنگ و هنر ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون که از ایران مهاجرت کرده بود تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد با انتشار پستی اینستاگرام خود را به روز کرد.

رابعه اسکویی در اینستاگرام نوشت :«هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند؛ پس رو به جلو با ایمان به تواناییها دوستتون دارم.»

%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b4%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b9%d9%87-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%da%af

رابعه اسکویی بازیگر زن ایرانی که مدتی پیش به شبکه جم پیوسته بود بر اساس برخی از شنیده ها از پیوستن به شبکه جم ابراز پشیمانی کرده و تقاضای بازگشت به ایران را کرده است .

در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۴ بود که خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و همچنین پیوستن رابعه اسکویی به شبکه جم توسط رسانه ها منتشر شد.

خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم شاید بدترین خبر میان بازیگران مهاجرت کرده بود زیرا که رابعه اسکویی در تلویزیون و سینمای ایران نسبت به سایر بازیگران کشف حجاب کرده و مهاجرت کرده شناخته شده تر بود .

امروز با اینکه کمتر از یکسال از ماجرای کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم میگذرد اخباری مبنی بر پشیمانی این بازیگر از مهاجرتش و درخواست برای بازگشت به ایران شنیده میشود.

رابعه اسکویی بعد از اینکه با هدف پیوستن به شبکه های ماهواره ای کشور را ترک کرده بود و به نوعی خودش را حذف شده از سینمای ایران دید تمام پست های اینستاگرامش را نیز حذف کرد.

بیوگرافی رابعه اسکویی

رابعه اسکویی (زاده ۱۳۴۵ در تهران) بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است.

وی دوره بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان گذرانده است.

فیلم‌شناسی

سینما

تمام من (۱۳۹۵)
پیاده‌روهای خالی (۱۳۹۵)
نیمه شب اتفاق افتاد (۱۳۹۴)
دزد و پری (۱۳۹۳)
یحیی سکوت نکرد (۱۳۹۳)
شیر تو شیر (۱۳۹۰)
ننه نقلی (۱۳۹۰)
دزدان خیابان جردن (۱۳۸۹)
آینه‌های روبرو (۱۳۸۸)
پوپک و مش ماشاالله (۱۳۸۸)
دلقک‌ها (۱۳۸۸)
چشمک (۱۳۸۷)
میزاک (۱۳۸۷)
زن بدلی (۱۳۸۵)
سوغات فرنگ (۱۳۸۵)
چپ دست (۱۳۸۴)
سرتو بدزد رفیق (۱۳۸۴)
شاخه گلی برای عروس (۱۳۸۳)
عروس فراری (۱۳۸۳)
ماجراهای اینترنتی (۱۳۸۳)
تارزن و تارزان (۱۳۸۰)
سگ کشی (۱۳۷۹)
یکی بود یکی نبود (۱۳۷۹)

تلویزیون

شوخی کردم (۱۳۹۲)
بیدار باش (۱۳۹۱)
ویلای من (۱۳۹۱)
جنایت و مکافات – فیلم تلویزیونی (۱۳۹۰)
ارث بابام (۱۳۸۴)
دانی و من – سری دوم (۱۳۷۸)
پلاک ۱۴ (۱۳۷۷)

جوایز

کاندید سیمرغ بلورین «بهترین بازیگر نقش مکمل زن» در دوره نوزدهم جشنواره فیلم فجر برای فیلم «سگ کشی» (۱۳۷۹)

مهاجرت و حضور در شبکه جم

در ۱۳ دی ۱۳۹۴، و به دنبال آن که چکامه چمن‌ماه، صدف طاهریان و مانی کسرائیان به شبکه ماهواره‌ای جم تی وی پیوستند، خبر مهاجرت رابعه اسکویی از ایران، برای پیوستن به این شبکه ماهواره‌ای برای بازی در یک فیلم ویدئویی منتشر گردید. اسکویی در نوروز ۹۵، در گفتگو با ویژه‌برنامه نوروزی جم تی وی از انگیزه‌هایش برای مهاجرت سخن گفت.

عکس های رابعه اسکویی در اینستاگرام

ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی ابراز پشیمانی رابعه اسکویی در اینستاگرام + عکس های جدید و بیوگرافی

اختصاصی پورتال وهاران

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of