جزییات تنبیه دانش آموز در قاین + عکس

اخبار ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات تنبیه دانش آموز در قاین + عکس

در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات خبر تنبیه یک دانش آموز در قاین پرداخته ایم. متاسفانه هر چند وقت یکبار این دست خبرهای ناخوشایند در مدارس کشور احساسات عموم را جریحه دار می کنند. با همرته باشید با جزییات این خبر.

ماجرای تنبیه بدنی یک دانش آموز در قاین

در فضای مجازی تصاویری از تنبیه دانش آموزان یکی از مدارس قاین توسط معلم این مدرسه منتشر شد که بنا به گفته دانش آموزان به دلیل کم شدن نمره تنبیه می شوند.

پدر یکی از دانش آموزان با بیان این که در یکی از روستاهای قاین زندگی می کنم وبا هزاران بدبختی هزینه تحصیل فرزندم را تامین میکنم وهرروز مدرسه یک پولی را از ما میخواهد وبه هرصورتی که هست پول را می دهیم تا فرزندم درس بخواند.

جزییات تنبیه دانش آموز در قاین + عکس

وی گفت: امروز که شاهد کتک خوردن فرزندم بودم با خود گفته ام اگر ترک تحصیل کند بهتر از این است که به این صورت کتک بخوردوآبرویش جلوی دوستانش برود.

پدراین دانش آموزگفت: فرزندم می گوید چون نمره ما کم شده بود معلم مارا تنبیه کرد ومعلم چه حقی داشته است که به این طرز فجیع فرزندان مارا برای یک نمره به باد کتک بگیرد.

پدر این دانش آموز گفت: این تنبیه هاقبلا هم دراین مدرسه اتفاق افتاده است وکسی پیگیری نکرده است.

برادر یکی دیگر از دانش آموزان نیز اظهارداشت: برادرم نمره امتحانی کم گرفته بوده است ومعلم او وتعدادی از همکلاسی هایش را به این طرز فجیع کتک می زند وماهم پیگیر این موضوع خواهیم بود وقطعا شکایت خواهیم کرد.

کهن ترابی رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان نیز با بیان این که هنوز دراین زمینه گزارشی دریافت نشده است گفت: موضوع پیگیری خواهد شد وقطعا برخورد جدی دراین زمینه خواهیم داشت.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of