ممنوع الکار شدن پریناز ایزدیار از زبان خودش

فرهنگ و هنر ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

ممنوع الکار شدن پریناز ایزدیار از زبان خودش

اگر یادتان باشید آخرین باری که پریناز ایزدیار را در تلویزیون دیدیم، سال ۹۱ در سریال زمانه بود، از آن زمان به بعد او را در تلویزیون ندیدیم. پریناز ایزدیار به تازگی در مصاحبه ای اعلام کرده که علت غیبتش در تلویزیون این است که او بعد از سریال زمانه ممنوع الکار شده است. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر ممنوع الکاری پریناز ایزدیار را برای شما عزیزان منتشر می کند.

ممنوع التصویر شدن پریناز ایزدیار

پریناز ایزد یار گفته:

بعد از سریال زمانه ،در تلویزیون ممنوع الکار شدم . به خاطر همه اینها الان ترجیح می دهم سراغ تلویزیون نروم .

ایزدیار در پاسخ به این سوال که چرا بعد از سریال زمانه ممنوع التصویر شدید؟

می گوید :

هیچ وقت نفهمیدم که دقیقا علتش چه بوده است ؟یک بار هم قبل از سریال زمانه ممنوع التصویر شده بودم که حل شد وبعد سریال زمانه را بازی کردم و بعد از زمانه دوباره دوباره گفتند نمی توانید بازی کنید . البته الان این مشکل حل شده است . اما الویتم حالا سینماست .کلا بعد از سریال زمانه تصمیم گرفتم جور دیگری بازی کنم و هنوز هم براین تصمیم استوارم.

ممنوع الکار شدن پریناز ایزدیار از زبان خودش

جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار خرداد 96 جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار خرداد 96 جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار خرداد 96 جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار خرداد 96 ممنوع الکار شدن پریناز ایزدیار از زبان خودش ماجرای ازدواج پریناز ایزدیار و شرط عجیب و غریبش + بیوگرافی جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار خرداد 96 جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار خرداد 96 جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار خرداد 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of