زمان پخش برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96 ، خندوانه و دورهمی و …

اخبار , فرهنگ و هنر , نوروز ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

زمان پخش برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96 ، خندوانه و دورهمی و …

شبکه نسیم مانند سال های قبل برنامه های متوعی را برای نوروز 96 تدارک دیده است که پرطرفدارترین برنامه های شبکه نسیم ، دورهمی و خندوانه هستند. به تازگی زمان پخش دورهمی در نوروز 96 و همچنین زمان پخش خندوانه در نوروز 96 و دیگر برنامه های شبکه نسیم مشخص شده است که پورتال وهاران در این مقاله زمان پخش برنامه های شبکه نسیم نوروز 96 را برای شما عزیزان منتشر می کند.

خندوانه در نوروز 96

جُنگ شبانه «خندوانه – ویژه نوروز» با اجرای رامبد جوان و با هدف ایجاد نشاط و ارائه شکل صحیح و عمومی از آن، از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 23 با طراحی و تولید بخش‌های جدید و جذاب و رویکرد متناسب با عید و آداب و سنن نوروزی پخش خواهد شد.

دورهمی در نوروز 96

برنامه «دورهمی» نیز با انجام یک‌سری تغییرات و با تاکید بر دیدارها و آداب و رسوم نوروز و با نگاه کلی به خانواده ایرانی در نوروز و دورهمی‌های نوروزی، روزهای پنجشنبه از ساعت 21 و جمعه‌ها و شنبه‌ها از ساعت 23 از آنتن شبکه نسیم پخش می‌شود. اجرای این برنامه مانند سری‌های پیشین بر عهده مهران مدیری است.

گپ کوک در نوروز 96

برنامه تولیدی دیگر شبکه نسیم در ایام نوروز، «گپ کوک» است که مجله‌ای تلویزیونی در حوزه موسیقی با تکیه بر ظرفیت‌های موجود در عرصه موسیقی کشور شامل گپ و گفتگو با خوانندگان مورد علاقه مردم و اجرا در همه گونه‌های موسیقیایی شامل پاپ، سنتی و محلی و با مجری‌گری باربد بابایی، در ایام عید نوروز پخش هر شبی خواهد داشت.

مسابقه آب و آتش در نوروز 96

همچنین فصل دوم مسابقه میدانی «آب و آتش» با طراحی و اجرای بازی‌های جذاب و جدید با سه برنامه در طول هفته از دیگر برنامه‌های این شبکه خواهد بود.

مسابقه کودک شو در نوروز 96

برنامه جدید شبکه نسیم به نام «مسابقه کودک شو» که یک دورهمی خانوادگی با حضور کودکان و والدین آنان است و شامل بخش‌های غیررقابتی، طنز و سرگرمی نیز می‌شود، در ایام عید نوروز رونمایی شده و سه شب در طول هفته پخش می‌شود. اجرای این برنامه را پژمان بازغی، مجری و بازیگر سینما و تلویزیون بر عهده دارد.

ویتامین خ در نوروز 96

برنامه «ویتامین خ» که برنامه‌ای ترکیبی است با بخش های جذاب نوروزی از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این ایام است.

سریال دی دی در نوروز 96

همچنین سری جدید سریال «دی دی» محصول کشور آلمان با دوبله جدید با زمان 25 دقیقه‌ای از جمله سریال‌های شبکه نسیم در عید نوروز خواهد بود.

زمان پخش برنامه های شبکه نسیم در نوروز 96 ، خندوانه و دورهمی و ...

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *