دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت)

تکنولوژی , دانلود ۲۲ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت)

برنامه آرایش صورت makeup premium در فضای مجازی داغ شده است و بسیاری از کاربران دستگاه های اندرویدی به دنبال دانلود makeup premium برای اندروید هستند. اگر می خواهید برنامه آرایش چهره makeup premium اندروید را دانلود کنید این مقاله پورتال وهاران را تا پایان مطالعه نمایید چرا که دانلود نرم افزار آرایش صورت makeup premium برای اندروید را برای شما عزیزان منتشر می کند.

نرم افزار makeup premium آرایش صورت برای اندروید

Makeup Premium برند جدید و حرفه ای برای روتوش کردن تصاویر می باشد که دارای قابلیت های متعددی است. این برنامه یکی از حرفه ای ترین برنامه های موجود اندرویدی می باشد که از هزاران رنگ پشتیبانی می کند، شما می توانید مدل های مختلف مو را بر روی عکس مورد نظر خود قرار داده و رنگ آن ها را تعیین کنید، این امکان وجود دارد که از رژ لب استفاده نمایید یا رنگ چشم ها را تغییر دهید. بیش از ۴۰ نوع مدل موی مختلف در برنامه وجود دارد. کافیست یک عکس از گالری خود انتخاب نمایید، یا به شکل زنده یک عکس تهیه نمایید و آن را وارد برنامه کنید. پس از آن می توانید انواع اصلاحات مورد نظر خود را بر روی عکس مورد نظر انجام دهید و ان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. هزاران ابزار آرایشی در این برنامه گنجانده شده است تا هر گونه تغییر دلخواه خود را به راحتی انجام دهید. این نرم افزار بر روی اندروید ۴٫۰٫۳ به بالا قابل اجرا می باشد.

ویژگی های نرم افزار Makeup Premium برنامه ارایش صورت

– وجود انواع ابزار های سایه زنی و …

– وجود ۴۰ نوع استایل مختلف برای مو ها

– پشتیبانی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار

– تنظیم میزان درخشندگی و تیرگی

– ۵۰ رنگ مختلف برای چشم ها

دانلود برنامه آرایش چهره makeup premium برای اندروید

دانلود مستقیم

تصاویری از محیط نرم افزار آرایش چهره Makeup Premium

دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت) دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت) دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت) دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت) دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت) دانلود برنامه Makeup Premium برای اندروید (برنامه آرایش صورت)

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of