اعلام برنامه روز اول جشنواره فیلم فجر ۱۰ بهمن ۹۵

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۹ بهمن ۱۳۹۵ 2 دیدگاه

اعلام برنامه روز اول جشنواره فیلم فجر ۱۰ بهمن ۹۵

در این مقاله از پورتال وهاران برای شما از سی و پنجمین جشنواره فجر خبری را در نظر گرفته ایم و این خبر به روز اول سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر مربوط می شود. برنامه روز اول جشنواره فجر بهمن ۹۵ را در ادامه می توانید ببینید.

برنامه روز اول سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر

پردیس ملت در نمایش فیلم‌های خود فیلم‌های بخش چشم‌انداز سینمای ایران را در ۴ سانس از ساعت ۱۵:۳۰ (سانس اول) تا ساعت ۲۳ (سانس آخر) برای مردم و هنرمندان به نمایش می‌گذارد و در برنامه برج میلاد، اهالی رسانه‌های گروهی از ساعت ۱۳:۳۰ و با نمایش فیلم‌های بخش سینمای مستند آغاز می‌شود و سانس آخر این سالن ساعت ۲۳ در نظر گرفته شده است.

مجری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر 95 مشخص شد + بیوگرافی

فیلم‌های نیمه اول جشنواره در برج میلاد با پردیس ملت تداخلی با هم ندارند.

برنامه روز اول برج میلاد (سینمای رسانه‌های گروهی) از ساعت ۱۳:۳۰ روز یکشنبه ۱۰ بهمن با مستند آبی کم‌رنگ (آرش لاهوتی) آغاز می‌شود و فیلم‌های خانه دیگری (بهنوش صادقی) در ساعت ۱۵:۳۰، ایتالیا ایتالیا (کاوه صباغ‌زاده) در ساعت ۱۸، اِو (خانه) (اصغر یوسفی‌نژاد) در ساعت ۲۰:۳۰ و آزاد به قید شرط (حسین شهابی) در ساعت ۲۳ در این روز برای اهالی رسانه به نمایش درمی‌آید.

در برنامه روز اول پردیس ملت نیز مادری (رقیه توکلی) در ساعت ۱۵:۳۰، سدمعبر (محسن قرایی) در ساعت ۱۸، دریاچه ماهی (مریم دوستی) در ساعت ۲۰:۳۰ و فصل نرگس (نگار آذربایجانی) در ساعت ۲۳ روی پرده می‌رود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

2
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ناشناس

ممنون بابت اطلاع رسانیتون