دكتر سيد على جماليان و پویا بیاتی در دورهمی 9 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

فرهنگ و هنر 10 اردیبهشت 1396 یک دیدگاه

دكتر سيد على جماليان و پویا بیاتی در دورهمی 9 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

پویا بیاتی در دورهمی اردیبهشت 96 حضور می یابد. دورهمی شنبه 9 اردیبهشت 96 ساعت 23 از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی پویا بیاتی ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های پویا بیاتی در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه پویا بیاتی در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی پویا بیاتی را مطالعه نمایید. همچنین می توانید دورهمی 9 اردیبهشت 96 علاوه بر پویا بیاتی مهمان دیگری نیز دارد، دكتر سيدعلى جماليان در دورهمی 9 اردیبهشت 96 حضور می یابد. شما عزیزان می توانید بیوگرافی دكتر سيدعلى جماليان را نیز مطالعه نمایید.

دورهمی پویا بیاتی اردیبهشت 96 / دورهمی دکتر سید علی جمالیان اردیبهشت 96

اولین سوال مهران مدیری از پویا بیاتی این بود که از او پرسید :”معروفی؟” پویا بیاتی گفت نمیدونم مردم باید بگن. پویا بیاتی گفت که 30 سالش است. مهران مدیری از پویا بیاتی پرسید؛ عاشق شدی، پویا بیاتی گفت بله، با خانواده همسرم در یک برنامه آشنا شدم و این آشنایی به ازدواج او و همسرش منجر شد.

پویا بیاتی در مورد زندگی زناشویی اش گفت که از زندگی اش راضی است.

مهران مدیری از پویا بیاتی پرسید که حرفی هست که بخوای بگی، پویا بیاتی گفت، به خواننده های جوان فرصت ظهور و بروز بدن و طرف صحبتم رسانه ملی است. تیتراژ سریال ها فرصت خوبی برای دیده شدن است اما این فرصت فقط برای چهار پنج نفر است.

مهران مدیری گفت اسم آن ها را ببر، پویا بیاتی گفت نه اسمی نمی برم چون دردسر می شود!

مهران مدیری از او پرسید احساس خوشبختی داری عمیقا؟ گفت : خداروشکر.

پویا بیاتی به موزه دورهمی یک تابلو فرش داد.

پویا بیاتی دو آهنگ در دورهمی خواند، یکی “هوای عاشقانه” و یکی “مروارید”. پویا بیاتی آهنگ هوای عاشقانه را به مادران سرزمینش تقدیم کرد و آهنگ مروارید را به همه بینندگان تقدیم کرد.

دانلود آهنگ هوای عاشقانه پویا بیاتی

دانلود آهنگ مروارید پویا بیاتی

پویا بیاتی در دورهمی 9 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

زندگینامه پویا بیاتی

امير مسعود بياتي معروف به پويا بياتي (زاده ۳ آبان ۱۳۶۵ در كنگاور كرمانشاه) خواننده جوان و خوش صداي ايراني است.

نام اصلي : امير مسعود بياتي

نام مستعار : پويا بياتي

زاده : ۳ آبان ۱۳۶۵

محل تولد: كنگاور – كرمانشاه

مليت : ايراني

سبك : موسيقي پاپ

كارها : خواننده

مدت فعاليت : از سال ۱۳۸۴ تاكنون

امير مسعود بياتي فر ملقب به پويا بياتي، سوم آبان سال هزار و سيصد و شصت و پنج در كنگاور از توابع استان كرمانشاه ديده به جهان گشود.

او فرزند دوم خانواده اي شش نفره است و دو برادر و يك خواهر دارد، اصالت پدري و مادري اش خطه سرسبز و ادب پرور تويسركان از توابع استان همدان مي باشد، پدر بزرگي خوش آوا دارد و شايد صداي خوش در نسل بياتي ها پديده اي موروثي است.

علاوه بر پويا ، برادرش احسان هم دستي بر آتش آواز دارد و استعداد خود را وقف دستگاه اهل بيت (ع) نموده است پويا بياتي از دوران دبستان با تكخواني و هنر نمايي در گروههاي سرود ، به پرورش استعداد خدا داديش پرداخت و در دوران تحصيلات دبيرستان علاوه بر خوانندگي ، ترانه سرايي را هم آغاز كرد و اين روند را با منحني رو به رشد ادامه داد.

در اين باره خودش مي گويد : ” هيچوقت و در هيچ زماني ، نه در شعر و نه در آواز استاد و الگويي نداشته ام هر چه بوده اول لطف خدا و بعد تلاش ، پيگيري و اراده خودم بوده ، در ابتدا حتي هيچ حامي و مشوقي براي شروع فعاليت حرفه اي نداشتم و خيلي اوقات خيلي ها در برابر تلاشهاي بي پشتوانه ي من نقش سد را بازي كردند اما من از هدف بزرگي كه داشتم دست نكشيدم.”

شروع نيمه حرفه اي فعاليت هاي هنري پويا بياتي از سال ۸۴ و با ترانه خاطرخواه بود و بعد از انتشار چندين تك آهنگ در فضاي مجازي در سال هزار و سيصد و هشتاد و پنج با انتشار آلبوم اينترنتي شناسنامه جعلي حضور خود را به طور رسمي در موسيقي پاپ ايران اعلام كرد.

با انتشار اين آلبوم ، موسيقي پاپ ستاره غير مجاز تازه اي را در حال درخشش مي ديد و به نوعي مي توان گفت پويا بياتي با آلبوم شناسنامه جعلي و ارائه قطعات خاطره انگيزي مثل تقويم بي بهار ، راه بهشت ، تنفس آزاد (گم شدم) در اين آلبوم توانست دايره مخاطبان خاص خود را پيدا كند.

يكسال بعد ۸۶ آلبومي از او در فضاي مجازي منتشر شد با نام مثل ديونه ها كه به پيروي از موسيقي پاپ كشورمان در آن چند سال ، كليه قطعات كاور آهنگهاي استانبولي بود و به لحاظ ميكس و مستر نمايشي ضعيف داشت اما سه قطعه پر طرفدار پيدا كرد :

ارديجهنم ، من خط فاصله تو و اگه گريه بذاره

سال هشتاد و هفت سال توليد سومين آلبوم اينترنتي پويا بياتي با نام يه استكان لبخند بود، آلبومي كه يك قطعه فراموش نشدني با نام منو باور كن داشت قطعه اي كه هنوز هم شنيدني است و چندين بار توسط ساير خوانندگان باز سازي و باز خواني شد، آلبوم يه استكان لبخند نقطه عطفي در آثار اينترنتي پويا بياتي است.

پويا بياتي با پشتوانه هواداران پر تعدادي كه در اين مدت كسب كرده بود ، سال هشتاد و هشت آلبوم مادون سبز را منتشر كرد اين آلبوم هم مانند آلبوم مثل ديونه ها روايتي پارسي به قلم پويا بياتي روي كاورهاي استانبولي بود اما اينبار به لحاظ ميكس و مستر نمايش متوسط رو به خوب داشت و به لحاظ احساسي آلبوم جذابي بود در اين آلبوم عاشقانه – عارفانه ، هفت قطعه گنجانده شده بود كه در اين بين مي توان به قطعات باشكوهي مثل مادون سبز ، يكسال گذشت و محبوبترين اشاره كرد.

سال هشتاد و نه را براي هواداران پويا بياتي مي توان سال دركم كن معرفي كرد، در اين سال آلبومي از پويا ارائه نشد اما متفاوت ترين اثرش تا آن سال با نام دركم كن با تنظيم عابد بسطامي خلق شد و همين اثر دايره هواداران پويا بياتي را وسيع تر كرد، در اين سال مجموعه دكلمه هاي پويا بياتي با نام هرشب تنهايي منتشر شد سال نود، سالي پر كار و پر از اتفاق براي پويا بياتي و هوادارانش بود، در اين سال همكاري پويا بياتي با يك تنظيم كننده با استعداد به نام فريبرز خاتمي به خلق آثار شنيدني و پر مخاطبي منتهي شد، آثاري مثل خرافاتي ، دنياي من ، گريه نكن و داري پير ميشي …

سال نود رو به پايان بود كه بي هيچ مقدمه اي پويا بياتي از منحصر به فرد ترين آلبوم موسيقي پاپ به نام كشتي نوح كه با موضوع انتظار امام زمان توليد شده بود رو نمايي كرد ، آلبومي با هفت قطعه آسماني كه پويا بياتي توليد اين آلبوم را يكي از هدف هاي بزرگش در موسيقي و از آرزوهاي هميشگي اش مي دانست …

آرزويي كه محقق شد و به بار نشست و تحسين خيلي ها را برانگيخت و ثابت كرد كه مي شود آلبوم صرفا مذهبي ساخت و قلب جوانها را فتح كرد.

به فاصله دو هفته پس از انتشار اين آلبوم دموي آلبوم مجاز پويا بياتي با نام بگو سيب منتشر شد و علاوه بر هواداران پويا بياتي ، موسيقي پاپ را مشتاق شنيدن خود كرد ارديبهشت سال ۹۱ مجموعه همكاري هاي سال نود پويا بياتي و فريبرز خاتمي تحت يك كالكشن ريتميك با نام ارديبهشت منتشر شد كه چند قطعه جديد و شنيدني هم در آن جاي گرفته بود، كمتر كسي پيدا مي شود كه آهنگهاي برو خوشبخت بشي، ارديبهشت و اشكمو در نيار را از اين كالكشن نشنيده باشد، به نوعي مي توان گفت تمامي قطعات اين كالكشن مورد توجه قرار گرفت و بازتاب فوق العاده اي در بين مردم از خود به نمايش گذاشت، گرچه چند قطعه مثل ارديبهشت، حلالم كن و اگه خاكم و حتي علاقه، از سازي آثار محبوب و قديمي پويا بياتي بود اما همين قطعات بازسازي شده هم دوستداران تازه اي را به هواداران پويا بياتي اضافه كرد.

پويا بياتي كه قول داده بود پس از كشتي نوح ، زكات هنرش را هر سال با ارائه يك آلبوم مذهبي بپردازد، در محرم سال نود و يك آلبومي با شش قطعه توليد كرد كه تحت عنوان شش گوشه منتشر شد، در اين آلبوم نيز همكاري با فريبرز خاتمي اتفاق هاي اشك آلودي را رقم زد موضوع ترانه ها از يكسو، فضاي غم آلود ماه محرم و صفر از و صداي حزن آلود و تبحر خاص پويا بياتي در اجراي ترانه هاي مذهبي، زيبايي اين آلبوم را چند برابر كرد ، آلبوم شش گوشه با استقبال فوق العاده هواداران پويا بياتي رو به رو شد، گرچه مثل كشتي نوح اين آلبوم هم بي مقدمه منتشر شد.

اما در تمام طول اين سالها ، هواداران پويا بياتي منتظر مجاز شدن مجاز ترين خواننده غير مجاز ايران بودند ، خواننده اي كه خط قرمزها را پر رنگ تر ديد و ترويج اخلاق را در موسيقي وظيفه هنري خود مي دانست و مي داند و همه ي تلاش خود را صرف موسيقي پاك كرده و مي كند.

شانزدهم اسفند ماه سال هزار و سيصد و نود و يك پس از هفت سال تلاش در عرصه موسيقي و دو سال انتظار ستودني هواداران اولين آلبوم رسمي پويا بياتي با نام بگو سيب با سيزده قطعه ، توسط كمپاني سلفا به بازار موسيقي عرضه شد.

از ابتداي سال نود و دو فصل متفاوت، تازه و به ياري خدا روشني از فعاليتهاي پويا بياتي با انعقاد قرار داد همكاري مشترك با مجيد طوسي و شركت آوا و نواي سلفا آغاز شده و منتظريم شاهد اتفاقهاي بزرگتري در كارنامه هنري پويا بياتي باشيم.

آشنايي بيشتر با پويا بياتي

تاريخ و محل تولد دقيق : ۰۳ / ۰۸ / ۶۵- كنگاور كرمانشاه
پدر : اولين و آخرين مخالف من توي موسيقي
مادر : ميم مقدس
همسر: بهترين ملودي زندگي
خواهر : اولين هوادار
برادر : محسن دوستدار موسيقي – احسان
شغل دوم : دانشجو
تحصيلات : كارشناسي زبان و ادبيات فارسي
بهترين و بدترين دروس تحصيل : بهترين ادبيات و بدترين رياضي
بهترين معلم : معلم كلاس سوم دبستان
تسلط به زبان خارجي : متوسط
قهرمان دوران كودكي : حضرت علي (ع)
بارزترين ويژگي اخلاقي شما : زودرنج و احساساتي
ايمان : دركنارعشق عامل برتري
صداقت : گشتم نبود نگرد نيست
خجالت : من اسمشو ميزارم حيا
عصبانيت: خيلي كم عصباني ميشم
تا حالا عاشق شدي؟ مگه بي عشق هم ميشه زندگي كرد؟!
تكيه كلام : درچه حد؟
نقطه ضعف : احساساتي بودن
اهل خرافات هستي ؟ با خرافات مي جنگم
اولين باري كه خواندي ؟ يادم نمياد
خواننده ي محبوب : محمد اصفهاني
گروه موسيقي محبوب : كامكارها
هنرپيشه محبوب مرد : مصطفي زماني
هنرپيشه زن : :شيلا خداداد
فيلم سينمايي محبوب : سنتوري
برنامه تلويزيوني محبوب : مرحوم كوله پشتي
بهترين ترانه ات از نگاه خودت : آخرين وارث يا همون به خاطر دلم
بهترين ترانه اي كه شنيدي ؟ مرد براي هضم دلتنگيهاش گريه نمي كنه قدم ميزنه

پویا بیاتی در دورهمی 9 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

زندگینامه دكترسيد علي جماليان

مدیرکل درمان استان تهران و سرپرست بیمارستان لواسانی

سوابق تحصیلی :

– اخذ درجه دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1375
– اخذ درجه دکترای تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال 1384
– اخذ درجه دکترای فوق تخصص قلب از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1388
– فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی از دانشگاه تهران در سال 1390

سوابق اجرایی:

-رئیس مرکز بهداشتی درمانی و تسهیلات زایمانی خنجین در سالهای 1376 – 1375
-رئیس مبارزه با بیماری ها و مبارزه با سل مرکز بهداشت شهرستان اراک در سالهای 1377_ 1376
– پزشک معتمد اسناد پزشکی و پزشک معتمد تامین اجتماعی استان مرکزی در سالهای 1378- 1377
– رئیس بیمارستان شهید دکتر چمران ساوه در سالهای 1380 – 1378
– رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی زنجان در دوران دستیاری در سال های 1384-1383
– پزشک معتمد کمیسیون های ازکارافتادگی و …. تامین اجتماعی در استانهای مختلف از جمله زنجان ، تهران و….
– رئیس مرکز قلب شهید دکتر لواسانی در سال های 1390 – 1388
– مشاور مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان و راه اندازی برنامه زنده شهر سلامتی سیمای زنجان در سالهای 1385- 1383

ادرس مطب دكتر سيدعلى جماليان

آدرس : تهران؛ جهاد (فاطمی) غربی – بعد از چهارراه سیندخت – روبروی شیلات – ساختمان پزشکان فاطمی، طبقه پنجم – واحد 13 556121-55621731
شماره تلفن : 9121994227

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

1
دیدگاه بگذارید

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ناشناس

سلام واقعا مطالب جالبی ارائه دادید استفاده کردیم.ممنونم اززحماتتون دوست عزیز