زمان پخش ویژه برنامه های تحویل سال ۹۶ همه شبکه ها + مجریان

فرهنگ و هنر ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

زمان پخش ویژه برنامه های تحویل سال ۹۶ همه شبکه ها + مجریان

شبکه های سراسری صدا و سیما ویژه برنامه های سال ۹۶ زیادی را تدارک دیده اند که مجریان ویژه برنامه های تحویل سال ۹۶ همگی مشخص شده اند. پورتال وهاران در این مقاله به معرفی برنامه های تحویل سال ۹۶ و همچنین مجریان برنامه های تحویل سال ۹۶ می پردازد.

ژاله علو، پژمان بازغی، احسان علیخانی، امیرحسین مدرس و محمد صالح علاء مجریانی هستند که قرار است سال را همراه با مخاطبان تلویزیون و رادیو تحویل کنند.

تلویزیون، امسال پخش ویژه‌برنامه‌های تحویل سالش را تنها به چند شبکه سراسری سپرده است تا با پرهیز از هم‌پوشانی برنامه‌ها، بینندگان از امکان بیشتری برای تماشا برخوردار باشند. در همین راستا شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، قرآن و افق ویژه‌برنامه‌های چند ساعته پخش می‌کنند.

مجری‌هایی که سال را با مخاطبان تحویل می‌کنند

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ شبکه یک

* ویژه‌برنامه تحویل سال ۹۶ شبکه یک سیما با عنوان «بوی عیدی»، به‌ تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی و اجرای امیرحسین مدرسی از ساعت ۸ صبح (۳۰ اسفند ماه) آغاز می‌شود و تا حوالی ساعت ۱۶، به مدت هشت ساعت ادامه خواهد داشت.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ شبکه دو

* ویژه‌برنامه تحویل سال ۹۶ در شبکه دو سیما با اجرای پژمان بازغی – بازیگر سینما و تلویزیون – روی آنتن می‌رود. شبکه دو امسال همزمان با تحویل سال ۱۳۹۶، میزبان جمعی از چهره‌های ایرانی می‌شود.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ شبکه سه

* «سه‌ستاره» به عنوان برنامه تحویل سال شبکه سه در نظر گرفته شده است. «سه ستاره» به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی میزبان برگزیدگان برنامه «سه ستاره» خواهد بود.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ شبکه چهار

* محمد صالح علاء برنامه تحویل سال شبکه چهار را بدون دعوت از مهمانی و تنها با اجرای خود روی آنتن می‌برد.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ شبکه افق

* ویژه‌برنامه شبکه افق نیز با عنوان «ایرانشهر» و اجرای اقبال واحدی و حسین مولایی از ساعت ۱۰ روز دوشنبه (۳۰ اسفند ماه) روی آنتن می‌رود.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ رادیو نمایش

* ویژه‌برنامه‌ تحویل سال با عنوان “بوی کاغذ رنگی” با حضور ژاله علو از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ رادیو جوان

* همچنین ویژه برنامه «عید من» به کارگردانی و اجرای فرزاد حسنی از ۲۸ اسفند تا ۴ فروردین از رادیو جوان پخش می‌شود.

ویژه برنامه تحویل سال ۹۶ رادیو تهران

* ویژه‌برنامه تحویل سال شبکه رادیویی تهران نیز با نام «صدای پای بهار» روز سال تحویل روی آنتن می‌رود که در آن مجریانی چون کاکاوند و بهروز رضوی حضور دارند.

زمان پخش ویژه برنامه های تحویل سال 96 همه شبکه ها + مجریان

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of