عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

اخبار , عکس , فرهنگ و هنر ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

پس از برنده شدن اصغر فرهادی در اسکار 2017 امروز جمعه 13 اسفند 95 قرار است که جشنی برگزار شود تا از ایشان و عوامل شان تقدیر شود. ما هم در این مقاله از پورتال وهاران ضمن انتشار بیوگرافی اصغر فرهادی، عکس های مراسم جشن اسکار 2017 اصغر فرهادی را هم برای شما آماده کرده ایم. عکس های بازیگران فیلم فروشنده در جشن اسکار اصغر فرهادی، از جمله عکس های ترانه علیدوستی در جشن اسکار اصغر فرهادی، عکس های شهاب حسینی در جشن اسکار اصغر فرهادی را به محض دریافت در همین مقاله منتشر خواهیم کرد.

عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

جشن اسکار اصغر فرهادی برگزار می شود

جشن اسکار اصغر فرهادى امروز جمعه 13 اسفند در موزه سینما برگزار می‌شود.

در این مراسم به غیر از اصغر فرهادى تعدادى از اهالى سینما سخنرانى خواهند کرد.

قرار است عوامل فیلم «فروشنده» نیز در این مراسم حضور داشته باشند.

پرونده اسکار 2017 در حالی بسته شد که اصغر فرهادی دومین اسکار خود را برای فیلم «فروشنده» به دست آورد.

اظهارات کوتاه اصغر فرهادی در جشن اسکارش در موزه سینما

از خانه سینما و از موزه سینما تشکر می کنم که این مراسم را طراحی کردند.این جوایز و موفقیت ها را متعلق به شخص خودم نمی دانم و از خدا می خواهم که توقعات را در ادامه هم برآورده کنم و امیدی به من بسته اند را نا امید نکنم و هیچ گاه دچار غرور و تکبر نشوم.

دانلود فیلم صحبت های اصغر فرهادی در جشن اسکار موزه سینما

گزارش کامل کامل برگزاری مراسم جشن اسکار اصغر فرهادی در موزه سینما

مراسم تقدیر از اصغر فرهادی برنده اسکار بهترین فیلم خارجی سال2017 در حال برگزاری است.

در این مراسم که از ساعت 18:50 عصر امروز جمعه 13 اسفند در سالن سینماتوگراف موزه سینما به همت خانه سینما آغاز شد که جمع زیادی از سینماگران، اهالی رسانه و علاقه‌مندان حضور دارند.

تاکنون حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی، رضا میرکریمی، منوچهر شاهسواری، علیرضا داودنژاد، همایون اسعدیان، فاطمه معتمدآریا، فرشته طائرپور، حبیب رضایی، مازیار میری، شهرام مکری و … در محل برگزاری مراسم حاضر هستند.

همچنین مردم زیادی برای حضور در این مراسم به محل موزه سینما آمده‌اند و به دلیل کمبود جا به ناچار در محوطه‌ حیاط موزه سینما در حال پیگیری مراسم از طریق ال سی دی هستند.

اصغر فرهادی: 2 سال پیش می‌خواستم از ایران بروم

آغاز مراسم با پخش تصاویری از فیلم‌های گذشته تاکنون اصغر فرهادی بود.

اجرای مراسم بر عهده همایون اسعدیان است.

مدیرعامل خانه‌سینما در سخنانی گفت: افتخارات سینمای ایران آنقدر زیاد است که باید سال آینده ورزشگاه‌آزادی را برای برگزاری مراسم بگیریم.

وی با یادی از یدالله نجفی گفت: جای او امروز خالی است و نمی‌شود اینجا ایستاد و سر تعظیم برای سینمای ایران فرود نیاورد.

منوچهر شاهسواری متذکر شد: هیچ تاریخ و هیچ تمدنی بدون صدا و تصویر باقی نمی‌ماند. امروز داریم با سینمای ایران با مردم جهان حرف می‌زنیم. هدف ما مفاهمه است. اصغر فرهادی نشان داد سینمای ایران محصول یک نفر نیست.

رئیس شورای‌مرکزی کانون کارگردانان سینما نیز گفت: اتفاق مهمی در سینمای ایران افتاده است. کسب دو جایزه اسکار در فاصله کم نشان سینمای ایران را بالا برده و این افتخارات را حتی مخالفان و دشمنان هم نمی‌توانند کتمان و تکذیب کنند.

محمد بزرگ‌نیا افزود: باید به اصغر فرهادی برای قدرت هنر و هوشش تبریک گفت که با فیلم‌هایش گسترده‌ترین فضای نقد و نظر را فراهم کرد. باید بیاموزیم در پوشش نقد فضا را تلخ نکنیم.

وی متذکر شد: فرهادی فیلمی ساخت که همه آن را پسندیدند و نشان داد جادوی سینما و کاربرد آن را می‌داند. همچنین امروز جای عباس کیارستمی خالی است که اگر بود بسیار خوشحال می‌شد.

در ادامه مراسم فیلمی پخش شد که محمدرضا و همایون شجریان همراه اصغر فرهادی بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و بوسنی در جام جهانی 2014 را تماشا می‌کردند.

رئیس سازمان سینمایی نیز در سخنانی گفت: امروز اهالی علم و معرفت و دل اینجا هستند. من هیچ‌وقت فراموش نمی‌کنم وقتی در دفتر فرهادی، فروشنده را دیدم و به وجد آمدم و فرهادی نیز گفت مردم ایران فیلم را دوست دارند.

حجت‌الله ایوبی افزود: فرهادی در درجه اول برای مردم ایران فیلم می‌سازد. او عاشق وطن و عاشق ایران است. عباس کیارستمی هم عاشق ایران بود و می‌گفت من ایران را با جهان عوص نمی‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: گاهی متن‌هایی نوشته می‌شود که غصه می‌آورد اما گرفتن جایزه اسکار و کن برای ما افتخار است و حضور در صحنه جهانی افتخار است. وقتی فیلم فروشنده در کن نمایش داده شد سالن به احترامش ایستاد و دبیر جشنواره اصغر فرهادی را به عنوان فردی از کشور سینما معرفی کرد. عربستان سعودی حاضر است همه چاه‌های نفتش را بدهد تا به آن کشور بگویند کشوری هنری است.

استاد موحد نیز سخنانی گفت: من آمدم شما را از نزدیک ببینم و سلام کنم و بگویم چقدر به شما و آن متانت و هوشمندی و واکنش نجیبانه شما ارزش می‌گذارم. واقعا نسبت به مراسم اسکار واکنش خوبی داشتید.

همچنین فاطمه معتمدآریا هم در سخنانی گفت: ما دو بار از این اسکار کیف کردیم. ایران فقط دوست داشتن سینما توسط سینماگران نیست، بلکه بزرگان ایران نیز سینما را دوست دارند.

وی ادامه داد: با وجود آن‌که این روزها شاهد نابخردی‌ها هستیم اما اسکار فرهادی خنده را بر لب ما آورد و من به خاطر این شادی بسیار صدقه دادم.

این بازیگر سینما همچنین متذکر شد: اصغر فرهادی سیاوش زمانه ما است که از حلقه آتش با افتخار و سربلندی بیرون آمد. افتخار فرهادی تاجی بر سر ما و همه مردم ایران است.

در ادامه مراسم هایده صفی‌یاری پیام صوتی بهرام بیضایی را پخش کرد.

بیضایی در این پیام گفت: فرهادی توانسته موانع ساخته شده برای فیلمسازی را جابجا کند واثری نو خلق کند. موفقیت فرهادی را باید به همه کسانی تبریک گفت که هر کجای جهان فیلمی ساخته و پخش نشده و یا جایزه نگرفته است.

وی متذکر شد: من به اصغر فرهادی شادباش می‌گویم. برای فضای گفت‌وگویی که گرد ساخته‌هایش برپاست و نامه تندی علیه کسانی نوشت که می‌خواهند تصویر ایران را مخدوش کنند. فیلم فروشنده برای من سزاوار ستایش بود حتی اگر جایره هم نبرده بود.

سید محمد بهشتی نیز در سخنانی گفت: برنده شدن فیلم فروشنده در اسکار معنای عدل را روشن کرد. سینمای ایران به همت تلاش اهل‌سینما در طول دهه‌های گذشته به مقامی رسیده بود که باید در بازی‌های بزرگتری شرکت می‌کرد.

وی ادامه داد: اصغر فرهادی اسکار را را کارگردانی کرد و همه اسکار را به بازی گرفت تا حرفی را بزند. او حرف ملت ایران را زد.

همچنین اصغر فرهادی با تشکر از خانه سینما و اهالی سینما گفت: از همه متشکرم. جای عباس کیارستمی و یداله نجفی امروز خالی است.

وی ادامه داد: این موفقیت‌ها را متعلق به شخص خودم نمی‌دانم زیرا این فیلم‌ها را از درون مروم می‌سازم و از خدا می‌خواهم این مهری که شما دارید را هرگز از من دریغ نکنید و هرگز دچار کبر و غرور نشوم.

کارگردان فیلم فروشنده متذکر شد: دعا کنید دلگرم شوم که اینجا کار کنم. من دو سال پیش چمدان‌ها را بسته بودم و نوروز بود و می‌خواستم بروم ولی منصرف شدم و به اسپانیایی‌ها گفتم نمی‌خواهم بیایم.

برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی سال 2017 تاکید کرد: برای من فیلمسازی در ایران فیلمسازی با دلم است و جای دیگر با ذهن و عقل است.

بیوگرافی اصغر فرهادی

اصغر فرهادی (زادهٔ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۵۱ در خمینی‌شهر، اصفهان) کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده فیلم ایرانی است. وی یکی از موفق‌ترین کارگردانان ایرانی در سطح بین‌المللی است. در سال ۲۰۱۲ فیلم جدایی نادر از سیمین وی برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان شد. همچنین او نامزد دریافت همین جایزه در بخش جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی (اورژینال) برای فیلم خود بود. وی همچنین برنده جایزه بهترین فیلم خارجی جایزه گلدن گلوب سال ۲۰۱۲ میلادی به خاطر کارگردانی و نویسندگی فیلم جدایی نادر از سیمین شد. اصغر فرهادی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره فیلم کن، را برای نگارش فیلم‌نامه فیلم فروشنده دریافت کرد. همچنین در اسکار ۲۰۱۷ فیلم فروشنده به نویسندگی و کارگردانی وی توانست جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را کسب کند.
پیشتر وی برنده سه جایزه سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی جشنواره فیلم فجر در سال‌های ۱۳۸۴، ۱۳۸۷ و ۱۳۸۹ شده است. خرس نقره‌ای جشنواره فیلم برلین به عنوان بهترین کارگردان برای فیلم درباره الی و خرس طلایی جشنواره فیلم برلین به خاطر فیلم جدایی نادر از سیمین از دیگر دستاوردهای اوست. وی اولین فیلمساز ایرانی است که توانسته است این جایزه را به خود اختصاص دهد.
لژیون دونور نشان افسر، نشان عالی هنر و ادبیات کشور فرانسه نیز در ۲۵ فوریه ۲۰۱۴ در پاریس به فرهادی اهدا شد. این نشان به‌دلیل «خلاقیت‌های هنری و تأثیر اصغر فرهادی بر هنر و ادبیات فرانسه و سراسر جهان» به این فیلمساز ایرانی تعلق گرفت.وی همچنین جایزه سزار، جایزه مستقل اسپریت و جوایز بودیل را به دست آورده است. در یک نظرسنجی مجله تایم، وی رتبه چهارمین شخصیت تأثیرگذار در میان ۱۰۰ شخصیت برتر سال ۲۰۱۲ را کسب کرد؛و در نهایت به عنوان یکی از ۱۰۰ چهرهٔ تأثیرگذار سال ۲۰۱۲ از سوی این مجله معرفی شد.فرهادی در سال ۲۰۱۲ در لیست ۱۰۰ متفکر جهان فارین پالیسی قرار گرفت

عکس های مراسم جشن اسکار اصغر فرهادی اسفند 95

عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

جشن اسكار اصغر فرهادی در موزه سينما – اصغر فرهادی در کنار دختر و همسرش

عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

کیک مراسم تقدیر از اصغر فرهادی

عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان

اکرم محمدی

عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان

اصغر فرهادی و دخترسش سارینا فرهادی

عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان

حافظ ناظری

عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان

فاطمه گودرزی و پسرش

عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان

حسین محب اهری

عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان

لیلا بلوکات

عکس های بازیگران در جشن اسکار موزه سینما از فاطمه معتمد آریا تا امیرحسین آرمان

عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95 عکس های بازیگران در جشن اسکار اصغر فرهادی جمعه 13 اسفند 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *