عکس دیدنی از مادر رفسنجانی + جزییات حکم مستمری هاشمی رفسنجانی !

اخبار , عکس ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس دیدنی از مادر رفسنجانی + جزییات حکم مستمری هاشمی رفسنجانی !

چند وقتی است که آیت الله هاشمی رفسنجانی یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی و یار و یاور انقلاب و رهبری به دیار باقی شتافته است، اما هنوز حواشی درگذشت رفسنجانی ادامه دارد. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما عکس رفسنجانی در کنار مادرش را در نظر گرفته ایم و البته خبری در مورد حکم مستمری هاشمی رفسنجانی. با ما همراه باشید.

عکس مادر هاشمی رفسنجانی

آیت الله هاشمی رفسنجانی (۱۹ دی) بر اثر سکته قلبی در بیمارستان شهدای تجریش، دار فانی را وداع گفت.

در ادامه تصویری کمتر دیده شده از آیت الله هاشمی رفسنجانی را در کنار مادرش (ماه بی بی صفریان) مشاهده می کنید که میزان منتشر کرده است.

عکس دیدنی از مادر رفسنجانی + جزییات حکم مستمری هاشمی رفسنجانی !

جزییات دریافت مستمری آیت الله هاشمی رفسنجانی

وزیر رفاه به همراه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به منزل مرحوم آیت‌ا… هاشمی رفسنجانی رفته و ضمن دیدار با همسر و فرزندان ایشان، حکم مستمری او را به عفت مرعشی تقدیم کردند.

علی ربیعی در این دیدار ضمن تسلیت مجدد به خانواده آیت‌ا… هاشمی رفسنجانی، به خدمات و تلاش‌های بسیار ارزشمند ایشان در راه پیروزی و استقرار نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: بدون تردید آیت‌ا… هاشمی نقشی بی‌بدیل در نظام اسلامی داشتند.

سید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز اظهار کرد: آیت‌ا… هاشمی عضوی از خانواده تامین اجتماعی بودند و امروز نیز تقدیم حکم مستمری به سرکار خانم مرعشی افتخاری بزرگ برای ما در این سازمان است. وی با بیان اینکه آیت‌ا… هاشمی از زمان شروع بیمه‌پردازی به سازمان تامین اجتماعی از منظم‌ترین بیمه‌شدگان بودند، گفت: بعد از وفات ایشان متوجه شدیم که ۳۷ سال و ۹ ماه سابقه بیمه‌پردازی دارند.

نوربخش در این دیدار با مرور دیدگاه‌های رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رفاه و تامین اجتماعی از ایشان به عنوان پیشگام برقراری نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی نام برد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of