حواشی جالب عکس محمدرضا گلزار با روحانی سال ۹۶

فرهنگ و هنر ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

حواشی جالب عکس محمدرضا گلزار با روحانی سال ۹۶

در ضیافت افطاری ۹۶ روحانی با هنرمندان یکی از عکس های این مراسم که با حضور گلزار بوده، باعث ایجاد حواشی شد که ما در این مقاله از پورتال وهاران برای شما بیشتر در مورد شخصیت محمدرضا گلزار صحبت کرده ایم.

حواشی حضور محمدرضا گلزار در ضیافت افطاری ۹۶ حسن روحانی

مهدی بذرافکن نوشت: از وقتی عکس جنجالی محمدرضا گلزار در دیدار با رییس جمهور منتشر شد و دست به دست در فضای مجازی گشت و گشت تا رکورد بازدید را شکست، تقریبا مطمئن بودم که یک جای کار می لنگد.

خارج از کارنامه هنری این بازیگر پرطرفدار سینما که اظهار نظر درباره آن در تخصص من نیست اما این را می توانم بگویم و قضاوت کنم که گلزار بی شک یکی از مودب ترین بازیگران کشورمان است.

جنجال ژست محمدرضا گلزار در مقابل روحانی در ضیافت افطاری + عکس

عکس پرحاشیه محمدرضا گلزار با حسن روحانی در ضیافت افطاری ۹۶

بارها و بارها در فیلم های مختلفی که از او در فضای مجازی منتشر شده و او را در حال برخورد با طرفدارانش دیده ام حتی یک بار ندیدم که با مردم و طرفدارانش برخورد بدی داشته باشد.

بنده تنها یک بار این بازیگر را آن هم تصادفا از نزدیک دیده ام؛ زمانی که در فرودگاه بودیم و هم پروازی، پرواز ما تاخیری حدودا سه ساعته داشت و طی این مدت این محمدرضا گلزار بود که علی رغم خستگی زیاد که در چهره اش به وضوح نمایان بود اما می توانم بگویم در آن سه ساعت تقریبا با تمامی حاضران در سالن فرودگاه عکس سلفی گرفت و به اغلبشان امضا داد!

راستش تا آن زمان فکر می کردم محبوبیت او شاید تنها به واسطه ظاهر خوبش باشد اما از آن تاریخ به بعد دیدم نسبت به او کاملا عوض شد و تازه متوجه شدم اگر عزیزی بین مردم عزیز می شود بی جهت نیست.

اگر محمدرضا گلزار این همه طرفدار دارد و محبوب آنهاست به خاطر احترام بسیار زیادی است که برای علاقمندانش قایل است.

در آن روز گلزار چنان با طرفدارانش گرم می گرفت و صحبت می کرد و مهم تر آن که، آن قدر با احترام و ادب با آنان سخن می گفت که انگار سالهاست آنها را می شناسد.

حقیقت امر این است که دیده ام هنرمندان و بازیگرانی که شاید یک صدم محبوبیت محمدرضا گلزار را ندارند اما از مواجهه با مردم و طرفدارانشان گریزانند و شاید هم این گریزانی را کلاسی برای خود می دانند.

بگذریم و بازگردیم به موضوع اصلی؛ از یک چنین هنرمند مودب و محبوبی بعید است که وقتی به دیدار رییس جمهور کشورش می رود کاری کند که حمل بر بی ادبی و یا توهین باشد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of