عکس همسر افشین یداللهی در بیمارستان + آخرین وضعیت او

عکس , فرهنگ و هنر ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس همسر افشین یداللهی در بیمارستان + آخرین وضعیت او

درگذشت همسر افشین یداللهی (شبنم رحمتیان)

درگذشت افشین یداللهی هنرمند و شاعر توانی کشورمان هنوز برای طرفدران آنها هضم نشده بود که خبر فوت همسر افشین یداللهی در فضای مجازی منتشر شد. در این مقاله از پورتال وهاران درگذشت شبنم رحمتیان همسر افشین یداللهی را در نظر گرفته ایم که باید گفت این خبر تکذیب هم شده است و ما تکذیب خبر درگذشت همسر افشین یداللهی را هم منتشر کرده ایم. پورتال وهاران امیدوار است این خبر صحت نداشته باشد و حال شبنم رحمتیان مساعد باشد.

عکس دیده نشده از مراسم ازدواج افشین یداللهی و همسرش

همسر افشین یداللهی درگذشت

همسر افشین یداللهی؛ پس از ۱۵ روز بستری بودن در بیمارستان؛ صبح امروز درگذشت.

به گزارش وهاران؛ ۲۵ اسفند ۹۵ افشین یداللهی شاعر و ترانه‌سرا در تصادف رانندگی در جاده هشتگرد درگذشت و همسر و برادر همسرش که همراه وی در اتوموبیل بودند؛ به بیمارستان منتقل شدند.

متاسفانه تلاش‌های پزشکان برای بهبود و درمان شبنم رحمتیان نتیجه‌بخش نبود و صبح امروز؛ پنجشنبه ۱۰ فروردین؛ وی به افشین یداللهی پیوست.

امید ربانی‌فر از دوستان افشین یداللهی؛ با تأیید خبر درگذشت شبنم رحمتیان علام کرد؛ زمان تشییع و خاکسپاری وی به‌زودی اعلام می‌شود

درگذشت همسر افشین یداللهی تکذیب شد

آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی خبر درگذشت شبنم رحمتیان همسر وی را تکذیب کرد.

وی گفت: تا ساعاتی دیگر شورای پزشکی درباره جدا کردن دستگاه از خانم رحمتیان تصمیم گیری می کند.

افشین یداللهی شاعر و ترانه‌ سرای ایرانی نیز ۲۵ اسفند سال ۹۵ بر اثر سانحه رانندگی در جاده هشتگرد درگذشت و همسر و برادر همسرش که همراه وی بودند، بشدت مجروح شدند.

متاسفانه در سال ۹۵ بسیاری از هنرمندان و افراد مطرح در حوزه های مختلف به دیار باقی شتافتند. اکثر این خبرهای ناگووار در حوزه فرهنگ و هنر بود. از جمله درگذشت حسن جوهرچی، درگذشت علی معلم، درگذشت افشین یداللهی و… در این مقاله از پورتال وهاران به خبری در این رابطه پرداخته ایم و عکس بستری شدن همسر افشین یداللهی در بیمارستان که توسط پرستو صالحی منتشر شده است و برای سلامتی اش درخواست دعا کرده را منتشر کرده ایم. پورتال وهاران برای ایشان سلامتی و صبر جمیل از خداوند منان خواستار است.

آخرین وضعیت از سلامت همسر افشین یداللهی

پرستو صالحی با انتشار عکسی از همسر افشین یداللهی روی تخت بیمارستان از مردم خواست برای بهبودی او دعا کنند.

عکس همسر افشین یداللهی در بیمارستان + آخرین وضعیت او عکس دیده نشده از مراسم ازدواج افشین یداللهی و همسرش

پرستو صالحی با انتشار عکسی از همسر زنده‌یاد افشین یداللهی روی تخت بیمارستان در صفحه اینستاگرامش نوشت: «ببخشید که عکس می‌ذارم، ببخشید که ناراحتتون می‌کنم ولی یهو این وسط نفس یکی حق می‌شه و دعاش می‌گیره و دل یک خانواده شاد می‌شه. برای شبنمِ افشین یداللهی دعا کنید. با آرزوی شفای همه بیماران. آمین.»

۲۵ اسفند سال گذشته بود که افشین یداللهی ترانه‌سرا در راه برگشت از هشتگرد با کامیون تصادف کرد و درگذشت. همسر و برادر همسر او نیز در این ماشین بودند.

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of