عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم

عکس , فرهنگ و هنر ۳۰ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم

پورتال وهاران در ادامه این مقاله عکس های اکران ما همه گناهکاریم را می توانید ببینید.

فیلم سینمایی «ما همه گناهکاریم» به کارگردانی حسن ناظر با حضور بازیگران برای کودکان کار اکران شد. فیلم سینمایی «ما همه گناهکاریم» در پردیس زندگی برای کودکان کار به نمایش درآمد.

در نمایش خصوصی «ما همه گناهکاریم» که ظهر امروز برگزار شد، تعداد زیادی از کودکان کار در سنین مختلف حضور داشتند و به تماشای فیلم نشستند.

در ابتدای مراسم اکران «ما همه گناهکاریم» نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی، آنا نعمتی، منصور سهراب پور، روزبه معینی و سیدعلی ضیا با حضور روی صحنه درباره مشکلات کودکان و رسیدگی بیشتر مسئولان به وضعیت فعلی آنان به صحبت پرداختند.

نیوشا ضیغمی درباره برگزاری این مراسم گفت:«خوشبختانه مراسم به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد و توانستیم دل کودکان را حتی برای چند لحظه شاد کنیم. بسیاری از کودکان حاضر در این جمع در حال حاضر از شرایط مناسبی برخوردار نیستند و برای امرار معاش به دست فروشی و برخی مشاغل سخت روی می آورند که این جای تأسف دارد.»

او در ادامه از جمع آوری کمک های نقدی این مراسم از سوی چند فرد خیر خبر داد و افزود:«بعد از پایان نمایش فیلم از سوی چند فرد نیکوکار مبالغی برای ساماندهی به وضعیت کودکان جمع آوری شد که این جای خوشحالی دارد. در روزهای پیش رو نیز همراه با سایر هنرمندان فعالیت های دیگری نیز در این زمینه انجام خواهیم داد تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک برای کودکان کار برداریم.»

ضیغمی در پایان درباره اهداف این انجمن نیز گفت:«مهم ترین هدف انجمن برای این کودکان فعالیت های زیربنایی و زیرساختی است. انجمن به هیچ وجه فعالیت مقطعی نمی کند و تلاش دارد تا با ایجاد فرهنگ سازی، سوادآموزی و مهارت آموزی برای بچه ها این معضل را به صورت بنیادی ریشه کن کند. در واقع کودکان در این انجمن به این خودباوری می رسند که با آموزش های پایه ای در جامعه می توانند مفید واقع شوند و در آینده ای نزدیک در رشد و شکوفایی کشورمان سهیم باشند.»

با پایان صحبت های حاضرین، به چند تن از کودکان هدایایی به رسم یابود اهدا شد.

عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم

عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم عکس های اکران فیلم ما همه گناهکاریم در پردیس زندگی + فیلم

فیلم اکران فیلم ما همه گناهکاریم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of