عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن ۹۵

عکس , فرهنگ و هنر ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن ۹۵

مراسم اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ۹۵ در پردیس کوروش برگزار شد. در مراسم اکران خانه ای در خیابان چهل و یکم بسیاری از بازیگران و هنرمندان حضور یافتند که پورتال وهاران در این مقاله عکس های بازیگران در اکران خانه ای در خیابان چهل و یکم را برای شما عزیزان منتشر می کند.

خانه‌ای در خیابان چهل و یکم فیلمی به کارگردانی حمیدرضا قربانی، نویسندگی آزیتا ایرایی و تهیه‌کننده سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۴ است.

این فیلم برای حضور در بخش نگاه نو سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر انتخاب شده است. همچنین این فیلم در تاریخ ۲۲ دی ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شده است.

داستان فیلم خانه‌ای در خیابان چهل و یکم

خانه‌ای در خیابان چهل و یکم، داستان دعوای دو برادر است که باعث قتل یکی از آنها می‌شود. این آغاز بحران است چون برادر قاتل می‌گریزد اما مادر، راضی‌اش می‌کند که خود را به دست قانون بسپارد. مادر این خانواده و دو عروسش که در سه طبقه یک خانه زندگی می‌کنند، سعی دارند هر کدام به تنهایی بار مشکلات پیش آمده در زندگی را به دوش بکشند و در این مسیر، ماجراهایی رخ می‌دهد که طی فیلم روایت می‌شود.

بازیگران فیلم خانه‌ای در خیابان چهل و یکم

مهناز افشار
علی مصفا
سهیلا رضوی
سارا بهرامی
آرش مجیدی
علیرضا کمالی
مانی رحمانی
مانیا علیجانی
علیرضا نیکدل
بهناز نادری
بهزاد داوری
جمشید صفری
مجید رحمتی
بابک جعفریه
سارا نجفی
علی سخن‌گو

عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن ۹۵

عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95 عکس های اکران فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم با حضور بازیگران بهمن 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of