کشف حجاب شیوا امینی + عکس و جزئیات

اخبار , عکس ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

کشف حجاب شیوا امینی + عکس و جزئیات

شیوا امینی بازیکن تیم فوتسال بانوان است که به دلیل رعایت نکردن حجاب در یک سفر شخصی، برای همیشه از بازی در تیم فوتسال بانوان محروم شد. محرومیت شیوا امینی واکنش تند وی را به دنبال داشت به طوری که بعد از اینکه از بازی در فوتسال محروم شد، از کشور خارج شد و رسما کشف حجاب کرد. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر محروم شدن شیوا امینی به همراه عکس های بی حجاب شیوا امینی و همچنین واکنش شیوا امینی به محرومیتش را برای شما عزیزان منتشر می کند.

شیوا امینی بازیکن قدیمی فوتسال زنان به خاطر انتشار تصاویری بدون پوشش و حجاب اجباری در صفحه اینستگرام شخصی‌اش، از بازی در ایران محروم شد.

شیوا امینی در صفحه اینستاگرام خود هم توضیح داده است بدلیل بازی و گرفتن عکس بی حجاب در یک بازی دوستانه شخصی در خارج از کشور حالا برای همیشه از حضور در تیم ملی محروم شده است.

به گفته این بانوی ورزشکار انتشار عکسهای بی حجاب در صفحه شخصی او برایش دردسر ساز شده اند و او دیگر نمی تواند بطور حرفه ای در رقابتهای فوتسال حضور داشته باشد.

حساسیت مقامات دولتی در باره حجاب ورزشکاران زن اولین بار نیست که باعث محرومیت می شود. مدتی پیش درسا درخشانی عضو تیم ملی شطرنج ایران بدلیل شرکت در یک تورنمنت خارجی که با هزینه شخصی انجام شده بود برای همیشه از حضور در تیم ملی شطرنج جمهوری اسلامی منع شد.

شیوا امینی در اینستاگرام با انتشار عکس زیر نوشت:

من در مصاحبه ای که با مسیح علی نژاد انجام دادم و نیویورک تایمز منتشر کرده گفتم: برای ما زنان ورزشکار قهرمانی و افتخارآفرینی برای کشورمان مهم است ولی برای مسولان ما حجاب از ورزش زنان مهمتره. در این مصاحبه گفتم: مسولان فدراسیون از دست من شاکی شدند که شما حتی اگر سفر شخصی می روی هم باید حجاب داشته باشی و حق نداری با پسرها بازی کنی نه در داخل و در خارج. ممنونم از همه پیام های دلگرم کننده تک تک شما قبلا فکر می کردم تنها هستم. ولی الان می بینم هزاران نَفَر فقط در همین امروز همراهم شدند ممنونم که ما زنان ورزشکار را تنها نمی گذارید. خوشحالم نیویورک تایمز صدای مرا شنید درست زمانی که فدراسیون و مسولان نشنیدن

کشف حجاب شیوا امینی + عکس و جزئیات

شیوا امینی در اینستاگرام با انتشار عکس زیر نوشت:

سلام . وقتی که ما مدال آوردیم و قهرمان شدیم خیلی ها حمایت مون کردن اما وقتی به خاطر بی حجابی یا بد حجابی یا افتادن هدبند و کلاه حذف مون کنند هم همه مردم حمایت می کنن؟ ما این همه سکوت و صبوری تحمل می کنیم حجاب سفت و سخت رو درست مثل مومیایی شده ها بازی می کنیم که مدال بیاریم و هی می گیم مهم نیست، چرا پس شما نگفتید حالا یک بار بی حجاب بازی کردی مهم نیست. سکوت خیانت به خودمونه. من همه اتفاقایی که برایم افتاده رو در مصاحبه ای با خانم مسیح علی نژاد توضیح دادم به صورت کامل. چون قبلش همه ی تلاش هام روکردم تا از طریق تماس و مکالمه با فدراسیون بانوان و حراست راه خودم رو باز کنم که به خاطر حجاب حذف نشم ولی اینها فقط ته دل آدم رو خالی می کنن و می گن شخصی و خصوصی نداریم وقتی ملی پوش بودی باید توی پیج شخصی و یواشکی خودت هم با حجاب باشی.بی رحمیه. امیدوارم خانم علی نژاد تماس های تلفنی من با مسولان فدراسیون رو هم پخش کنه که اگر نکنه، خودم این تمام فایل های گفتگو با مسولان حراست و فدارسیون رو پخش میکنم تا ببینید پشت پرده چه چیزهایی براشون مهمه و چه فشارهایی هست.

کشف حجاب شیوا امینی + عکس و جزئیات

شیوا امینی در اینستاگرام با انتشار عکس زیر نوشت:

هیچوقت فکر نمیکردم که به خاطرِ یه تکه پارچه که سرم نبود یا پاهام پوشیده نبود اونم درست در یک سفر شخصی و نه در زمان مسابقات رسمی دیگه هیچوقت نتونم توی کشورم بازی کنم. متاسفم برای جامعه ی ورزشی که حجاب از خودِ ورزش براشون مهمتره. با محروم کردن و حذف کردن کسایی مثل ما که همیشه به سربلندی ایران فکر می کردیم چی رو می خواهید ثابت کنید، مگه خارج کشور هم قانون حجاب اجباریه که من باید رعایت می کردم؟ یعنی به خودم باید دروغ می گفتم؟ متاسفم که هیچ وقت ورزش زنان براتون مهم نبود#فوتسال#فوتبال#بانوان#?#❌#صفحه اینستاگرام همیشه پرایوت بود و فقط برای دوستان خودم ولی حالا که عکس ها بهشون می رسه باز می کنم که ببینند زندگی خیلی از ماها توی فضای مجازی همینه، ما اینجا خودمونیم بی سانسور#

کشف حجاب شیوا امینی + عکس و جزئیات کشف حجاب شیوا امینی + عکس و جزئیات

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of