درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی

اخبار , عکس و متن ۱۰ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی

درسا درخشانی شطرنج باز ایرانی کشف حجاب کرده است که واکنش شدید بسیاری از مردم و مسئولین را در پی داشته است. پورتال وهاران در این مقاله بیوگرافی درسا درخشانی به همراه فیلم مصاحبه درسا درخشانی در مورد کشف حجابش و همینطور عکس های درسا درخشانی را برای شما عزیزان منتشر می کند.

زندگینامه درسا درخشانی

درسا درخشانی (زادهٔ ۲۶ فروردین ۱۳۷۷ در تهران) استاد بین‌المللی شطرنج اهل ایران است.

وی پس از سارا خادم‌الشریعه، دومین شطرنج باز زن ایرانی است که علاوه بر کسب درجه استاد بزرگ بانوان، در سن ۱۸ سالگی و در هشتاد و هفتمین کنگرهٔ شطرنج جهان عنوان استاد بین‌المللی شطرنج را به دست آورد. وی سابقه قهرمانی شطرنج نوجوانان آسیا در سال ۲۰۱۲ و کسب مقام ششمی شطرنج جوانان جهان در سال ۲۰۱۵ را در کارنامه خود دارد.

درخشانی در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در چند رقابت بین‌المللی بدون حجاب شرکت کرده بود اما حضور بدون حجاب وی در اوایل سال ۲۰۱۷ در مسابقات شطرنج جبل‌الطارق واکنش رئیس فدراسیون شطرنج ایران مبنی بر محرومیت درخشانی از عضویت در تیم ملی شطرنج ایران را در پی داشت.

عکس های جدید درسا درخشانی / عکس های کشف حجاب درسا درخشانی

درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی درسا درخشانی کشف حجاب کرد + عکس و بیوگرافی

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  عکس همسر و دختر روحانی در مراسم تحلیف روحانی 96

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *