پرداخت قسطی جریمه غیبت سربازی + جزییات کامل

اخبار ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

پرداخت قسطی جریمه غیبت سربازی + جزییات کامل

برای آن دسته از عزیزانی که بنا به هر علت غیبت سربازی دارند در این مقاله از پورتال وهاران خبری را منتشر کرده ایم که به پرداخت جریمه غیبت سربازی مربوط می شود که ظاهرا این دسته از افراد با شرایط قسطی می توانند جرایم خود را پرداخت کنند. با ما همراه باشید تا جزییاتی بیشتر در این مورد مطلع شوید.

خرید جریمه غیبت سربازی

سردار ابراهیم کریمی با اشاره به آغاز ثبت نام متقاضیان پرداخت جریمه غیبت سربازی در سال ۹۶ تا چند روز آینده اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مشمولانی که سنوات غیبت آن‌ها تا پایان سال ۹۶، ۸ سال و بیشتر باشد می‌توانند برای پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی از صبح روز شنبه ۱۶ اردیبهشت به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه کنند و درخواست خود را در این دفاتر ثبت کنند.

خاتمی : اجازه تشریفاتی کردن ولایت فقیه را نمی دهیم / این آرزو را به گور خواهند برد!

جانشین سازمان وظیفه عمومی در پاسخ به این سوال که آیا تسهیلات پرداخت اقساطی خاطرنشان کرد: بر اساس مقررات وضع شده برای متقاضیان اجرای این طرح در سال ۹۶، تسهیلات پرداخت اقساط این جریمه‌ها مثل مشمولان سال ۹۵ نیست ولی این امکان با شرایط متفاوتی برای آن‌ها دیده شده است.

کریمی اضافه کرد: کسانی که تمایل به پرداخت جریمه نقدی به صورت اقساطی دارند می‌توانند پس از ثبت درخواست و مشخص شدن میزان جریمه نقدی خود، ۳۰ درصد از جریمه تعیین شده را به صورت نقدی و مابقی را تا پایان سال ۹۶ به صورت اقساط پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه سال گذشته نزدیک به ۱۷۹ هزار نفر برای پرداخت جریمه نقدی غیبت سربازی ثبت نام کردند گفت: افرادی که در سال گذشته برای پرداخت جریمه غیبت سربازی خود ثبت نام کرده‌اند تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا مبلغ جریمه نقدی خود را بر اساس قوانین مصوب سال ۹۵ و شرایط اقساطی در نظر گرفته شده برای مشمولین این طرح در سال گذشته پرداخت کنند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی با تاکید بر اینکه تاریخ مذکور آخرین فرصت مشمولان این طرح برای استفاده از شرایط پرداخت مندرج در ضوابط سال ۹۵ است، گفت: افرادی که سال گذشته برای پرداخت این جرائم ثبت نام کرده و تا پایان روز ۱۴ اردیبهشت مبالغ جریمه خود را واریز نکنند، می‌بایست مجددا از روز شنبه ۱۶ اردیبهشت تقاضای خود را در دفاتر پلیس + ۱۰ ثبت کنند و جریمه‌ غیبت خود را بر اساس مقررات سال ۹۶ پرداخت کنند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of