پدرام کریمی در دورهمی ۲۳ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی و عکس همسرش

عکس , فرهنگ و هنر ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

پدرام کریمی در دورهمی ۲۳ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی و عکس همسرش

پدرام کریمی در دورهمی اردیبهشت ۹۶ حضور می یابد. دورهمی شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی پدرام کریمی ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های پدرام کریمی در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه پدرام کریمی در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی پدرام کریمی و عکس های پدرام کریمی بیوگرافی همسر پدرام کریمی یاسمن شاه حسینی به همراه عکس های یاسمن شاه حسینی همسر پدرام کریمی را مطالعه و مشاهده نمایید.

دورهمی پدرام کریمی اردیبهشت ۹۶

در ابتدا بحث پدرام کریمی در دورهمی با سر موقع رسیدن او در برنامه دورهمی آغاز شد گویا ایشان از جمله افرادی هستند که همیشه هر چقدر تلاش کنند هم وقت کم می آورند و دیر سر قرار می رسند. بعد از آن بحث با سن پدرام کریمی ادامه پیدا کرد که همانطور که در این مقاله از پورتال وهاران می خوانید او متولد ۱۳۵۵ است و بنا به نظر مهران مدیری سن او کتر از ۴۰ سال به نظر می رسد.

مهران مدیری در مورد میزان درآمد پدرام کریمی از او پرسید (در ابعاد مختلف نویسندگی و اجرا و …) که در مجموع پدرام کریمی گفت در مورد فیلم نامه نویسی برای هر قسمت ۵ میلیون تومان می گیرد اما بعضی از فیلمنامه ها هستند که مبلغشان بیشتر است. در مورد درآمد اجرا نیز گفت از برنامه یک میلیون تومان شروع می شود تا ۲ میلیارد. (مهران مدیری عنوان کرد که مثلا من هر برنامه ۲ میلیارد می گیرم. او نیز مبلغ ۲ میلیارد را به همین دلیل گفت).

پدرام کریمی از بین حرفه هایی که دارد، نویسندگی را بر همه آن ها ترجیح داد.

مهران مدیری از او پرسید “عاشق شدی؟” پدرام کریمی در ادامه گفت بله با همسرش در محل کار آشنا شده است. گویا در پشت صحنه سریال دارا و ندار همدیگر را دیده اند و بعد از آن دیدار، دیگر همدیگر را ندیدند تا دو سال بعد. و بعد از آن ارتباط آن ها منجر به ازدواجشان شد.

پدرام کریمی گفت چهار سال پیش ازدواج کرده است. (سال ۱۳۹۲)

همسر پدرام کریمی گریمور بوده است اما به خواست پدرام کریمی از کار کردن انصراف داده است. چون که پدرام کریمی اعتقاد به این دارد که خانم ها با کار کردن در بیرون از خانه فرسوده می شوند و در مجموع الگوی زندگی رن غرب را قبول نداشت.

مهران مدیری از پدرام کریمی پرسید سه چیز مهم در زندگی ات چه هستند: پدرام کریمی گفت نویسندگی و کتاب هایش و همسرش.

مهران مدیری از پدرام کریمی پرسید احساس خوشبختی داری عمیقا؟ پدرام کریمی گفت بله کاملا.

پدرام کریمی به موزه دورهمی دو جلد کتاب هزار و یک شب اهدا کرد.

ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی

بیوگرافی پدرام کریمی به همراه عکس های پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی و همچنین ماجرای ازدواج پدرام کریمی و یاسمن شاه حسینی :

یاسمن شاه حسینی درباره نحوه آشنایی و ازدواج شان می گوید:

من با هماهنگی سید جواد هاشمی برای دیدن دوستم شهرزاد کمال زاده به پشت صحنه دارا و ندار رفتم و در آنجا پدرام را دیدم که داشت برای یک پلان که قرار بود بازی کند گریم می شد، او را در آینه گریم دیدم.

آن تصویر تا دو سال و نیم در ذهنم ماند تا موقع فیلمبرداری خنده بازار که خودم مجری گریم آن بودم، در آنجا پدرام را دوباره دیدم و حسی مرا مدام مجبور به کنجکاوی درباره او می کرد. از یکی از دوستانم پرسیدم ایشان بازیگر هستند؟ او گفت نه او از نویسندگان است که قرار است خودش یک پلان بازی داشته باشد. تا متوجه شدم یکی از نویسندگان کار هستند دل را به دریا زدم و رفتم به او آشناییت قبلی دادم که شما را در پروژه دارا و ندار دیده ام. این گونه بود که آشنا شدیم.

بیوگرافی پدرام کریمی

پدرام کریمی مجری مشهور و توانمند تلویزیون متولد ۲۹ تیر ۱۳۵۵ در شهر تهران می باشد، دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی است. وی علاوه بر مجری گری نویسندگی نیز میکند که اخیرآ نویسندگی فیلم زندگی جای دیگری است را بر عهده داشت. کار نوشتن را از شبکه جوان رادیو شروع کرده است. از سال ۷۶ یعنی از بدو تاسیس شبکه جوان رادیو به عنوان نویسنده وارد آن جا شد و ابتدا نوشتنش در قالب طنز بود و بعد در قالب متن های اجتماعی شد. وی در مطبوعات به عنوان طراح و کاریکاتوریست وارد شد.

فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی است، مجری که از رادیو به تلویزیون قدم نهاد و با اجراهای متفاوت مخاطبان خاص خودش را دارد، او قدی بالای ۱۹۰ سانتی متر دارد

پدرام کریمی دستی بر بازیگری هم دارد، می گوید از دبیرستان وارد دانشگاه شده بودم که در بازگشت پرستوها و راهی به سوی خانه حضور پیدا کردم، او چندین سکانس در فیلم  وسریال های مختلف هم تجربه حضور دارد

پدرام کریمی تاکنون برنامه‌های مختلفی را در شبکه‌های یک، چهار، جام‌جم و … اجرا کرده است که از آن میان می‌توان به برنامه‌های صبح بخیر ایران، روز ششم، کتاب چهار، مسابقه ۴ از ۷، شب‌های روشن، آفتاب مهربانی، ایرانی سلام اشاره کرد.

سال ۷۶ با برادرم وارد رادیو شدی  آن زمان رادیو جوان تازه تاسیس شده بود به عنوان نویسنده وارد این وادی شدم و خیلی از دوستانی که الان در زمینه اجرا حضور دارند از هم دوره هایمان در سال ۷۶ بودند. کم کم شرایطی پیش آمد که قطعات نمایشی را بازی هم می کردم و علاقمندی ام به این کار بیشتر شد

این روند در رادیو ایران، رادیو تهران و… هم ادامه داشت تا سال ۸۸ که توسط برنامه صبح عالی بخیر به دعوت رضا امیراحمدی و بعد از دادن تست، به عنوان مجری کارشناس در گروه اجتماعی شبکه یک به تلویزیون آمدم و بعد از یک سال پیشنهاد شد که به عنوان مجری اجرا کنم

مصاحبه با پدرام کریمی مجری برنامه امروز هنوز تموم نشده

برنامه امروز هنوز تموم نشده با رویکردی جدید و متفاوت با حضور چهره‌های موفق و برخی کارشناسان به موضوعات مختلف اجتماعی، فرهنگی و سبک زندگی می‌پردازد.

چه دلیلی باعث شد اجرای برنامه «امروز هنوز تمام نشده» را به‌عهده بگیرید؟

تیم تولید همراه اعضای اتاق فکر برنامه تصمیم گرفته بود تغییرانی را در برنامه ایجاد کند. این تغییرات شامل مجری برنامه هم شده بود که دوست خوبم علی مرادی، پیش از من اجرای این برنامه را برعهده داشت. گفت‌وگوهای اولیه انجام شد و در نهایت با توجه به ویژگی‌های این برنامه،اجرای آن را پذیرفتم.

با توجه به این ‌که برنامه به صورت زنده پخش می‌شود،بداهه‌پردازی هم می‌کنید؟

در برنامه‌های زنده و مجری‌محور، بداهه‌ پردازی باید صورت بگیرد و من هم تا اندازه‌ای بداهه می‌گویم. البته این کار را در حد لازم انجام می‌دهم تا مخاطب از اجرایم دلزده نشود.

برای آوردن بازیگران و افراد معروف به برنامه به آنها پول هم می‌دهید؟

با توجه به این‌ که برنامه توانسته مخاطبانش را به‌دست بیاورد نه‌ تنها پولی نمی‌دهیم بلکه برخی از آنها از ما می‌خواهند که به برنامه بیایند. برخی هنرمندان بارها به خودم گفته‌اند که از آنها برای حضور در برنامه دعوت کنیم.

عکس های پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی

ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس

عکس پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی در جشنواره فجر ۹۵

ماجرای جالب آشنایی و ازدواج پدرام کریمی و همسرش یاسمن شاه حسینی + بیوگرافی و عکس

پدرام کریمی در دورهمی 23 اردیبهشت 96 + بیوگرافی و عکس همسرش

گردآوری: پورتال وهاران wwww.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of