قسمت سوم سریال عاشقانه منوچهر هادی اسفند ۹۵

دانلود , فرهنگ و هنر ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ 6 دیدگاه

قسمت سوم سریال عاشقانه منوچهر هادی اسفند ۹۵

قسمت ۳ سریال عاشقانه دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ روانه بازار می شود. در این مقاله می خواهیم خلاصه قسمت سوم سریال عاشقانه منوچهر هادی را برای شما عزیزان منتشر کنیم. همچنین در ادامه این مقاله می توانید تیزر قسمت سوم سریال عاشقانه را مشاهده کنید. برای خواندن خلاصه قسمت ۳ سریال عاشقانه منوچهر هادی این مقاله پورتال وهاران را تا پایان مطالعه نمایید.

همه قسمت های سریال عاشقانه ایرانی (منوچهر هادی)

بنا به درخواست شرکت ارائه دهنده لینک های دانلود حذف شده اند، و به همین علت هم ما از شما کاربران پوزش می طلبیم

می توانید از لینک های زیر قسمت سوم عاشقانه را خریداری کنید:

لینک کیفیت ۳۶۰ (۱۰۰۰ تومان)

لینک کیفیت ۴۸۰ (۱۵۰۰ تومان)

لینک کیفیت ۷۲۰ (۱۸۰۰ تومان)

لینک کیفیت ۱۰۸۰ (۲۰۰۰ تومان)

خلاصه داستان سریال عاشقانه

خلاصه ای از قسمت اول و دوم سریال عاشقانه

در سریال عاشقانه پیمان(هومن سیدی) و رضا(حسین یاری) و سهیل(محمدرضا گلزار) با هم در یک شرکت تبلیغاتی مشغول به کار هستند، که این شرکت شان بنا به مشکلاتی که در بعد مالی دارد، پیشنهاد ساخت کلیپ عروسی یک زوج که هدیه(سارا رسول زاده) عروس آن است و در مسابقه رالی با پیمان آشنایی یافته است جواب مثبت می دهند. در این سریال پدر رضا] حاج یونس(مسعود رایگان) دارای گذشته مبهمی بوده است که در آن طی یک ازدواج صیغه ای صاحب دختری به نام گیسو(مهناز افشار) شده است که  پس از سالها به اصطلاح سر و کله اش پیدا شده و به نوعی مزاحم زندگی حاج یونس شده است به طوری که همسر حاج یونس(شمسی فضل اللهی) شک کرده است که همسرش زن دومی اختیار کرده است و به پسرش رضا می سپارد که ته و توی قضیه را درآورد و رضا هم به خاطر آسودگی خیال مادرش که ۱۲ سال اختلاف سنی با پدرش دارد و از او بزرگتر است این کار را انجام می دهد و متوجه حضور گیسو در کنار پدرش می شود و تصور می کند که همسر پدرش است و بنابراین گیسو را تعقیب می کند و در اولین فرصت به او می گوید پای اش را از زندگی پدرش بیرون بکشد. رضا بنا به اینکه گیسو به اخطارهای او گوش نمی کند و مدام در محل کار حاج یونس ظاهر می شود، به درب منزلش می رود و او را تهدید می کند که واقعیت را بگوید که گیسو هم پرده از واقعیت بر می دارد و می گوید که مادر او همسر صیغه ای حاج یونس بوده است و او دختر حاج یونس است.

رضا به نزد پدرش می رود و اصل ماجرایی که از گیسو را شنیده است از پدرش حاج یونس می پرسد که پدرش هم تایید می کند حرف های گیسو صحت دارد. او که پسری با غیرت است پس از شنیدن زندگی پر غصه گیسو خواهرش تصمیم می گیرد به او کمک کند و تنهایش نگذارد و به همین علت هم او را به عنوان منشی در شرکتش استخدام می کند.

در حاشیه شرح داستان عاشقانه باید گفت که همسر سهیل(ساره بیات) پزشک متخصص زنان و زایمان است و یک زندگی سرد و بی روح در کنار هم دارند و یک دختر خاله(بهاره کیان افشار) هم دارد که در نظر دارد تا او را با پیمان آشنا کند تا آشنایی شان به ازدواج منتهی شود. همسر رضا، ریحانه(پانته آ بهرام) هم در کار هنری عروسک سازی است و داری یک دختر به نام دنا هستند و یک زندگی گرم و عاشقانه با هم دارند. پیمان هم برادر همسر رضا است که در شرکت با رضا همکار است که زندگی تقریبا باری به هر جهت دارد و علیرغم تلاش های خواهرش تن به اردواج هم نمی دهد.

آنچه در قسمت سوم اتفاق می افتد:

رضا وجود خواهرش گیسو را به خاطر مادرش از همه از جمله از همسرش پنهان کرده و به گیسو هم می گوید در شرکت که به عنوان منشی مشغول کار می شوی عنوان نکن که خواهر من هستی و گیسو را به شرکت می برد که با واکنش چشم چرانانه پیمان و واکنش نسبتا منطقی سهیل مواجهه می شود و خلاصه با ترفندهایی انها را راضی می کند که گیسو که دختر یکی از همکاران اش است به عنوان منشی در شرکت حضور داشته باشد. این در حالی است که حاج یونس پدرشان با کار گیسو دخترش در شرکت رضا مخالف است و شاید از ترس آبروی اش به گیسو می گوید که از شرکت بیرون بیاید.

رضا و سهیل و پیمان که بنا به مشکلات مالی قرارداد سنگین با خواننده معروف فرزاد فرزین و هدیه و همسرش بسته اند، می بایست برای فیلمبرداری به شمال بروند و بنابراین عازم سفر می شوند و بنا به اینکه گیسو عنوان کرده است که کار آرایش و گریم را بلد است در این سفر همراه با آنها می شود.  در طول سفر که در ماشین با پیمان مشغول صحبت هستند، ظاهرا یک ماشین پلیس آنها را تعقیب می کند و به بهانه اینکه پلیس است و در ماشین شان گزارش شده است که مواد مخدر جاساز شده انها را متوقف کرده و فرمان ماشین را به دست می گیرند و در طی مسیر پیمان را در جاده انداخته و گیسو را با خود می برند…

تیزر قسمت سوم سریال عاشقانه منوچهر هادی

دانلود تیزر قسمت سوم سریال عاشقانه منوچهر هادی

قسمت سوم سریال عاشقانه منوچهر هادی اسفند 95 قسمت سوم سریال عاشقانه منوچهر هادی اسفند 95

همه قسمت های سریال عاشقانه ایرانی (منوچهر هادی)

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

6
دیدگاه بگذارید

5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
gripen

سلام
قسمت سوم رو میذارید ؟

ریحان

سلام بذارید دیگه قسمت سومو

عباس

سلام قسمت سومشو میزارید؟ لطفا بزارید سایتتون عالیه

امیرمهدی

سلام خسته نباشید، ممنون از سایت خوبتون.

sss

یعنی قسمت سوم رو بصورت کامل نمی زارید؟