افتتاحیه رستوران جواد رضویان با حضور بازیگران و خوانندگان و ورزشکاران + عکس

عکس و متن , فرهنگ و هنر ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

افتتاحیه رستوران جواد رضویان با حضور بازیگران و خوانندگان و ورزشکاران + عکس

جواد رضویان به تازگی رستورانش را افتتاح کرده است و در این مراسم بسیاری از بازیگران و خوانندگان و ورزشکاران ایرانی حضور داشتند. وهاران در این مقاله عکس های افتتاحیه رستوران جواد رضویان را برای شما عزیزان منتشر می کند.

بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان

جواد رضویان نیز به کافه داری و رستوران داری روی اورد. جواد رضویان بازیگر طنز کشورمان مثل اکثر چهره های مشهور هنری و ورزشی به کافه داری مشغول شد .

این بازیگر کمیدی کشورمان از تعدادی از چهره های تلویزیون و سینما و همینطور چهره های ورزشی در مراسم افتتاحیه رستوران خود دعوت کرده بود .

در مراسم افتتاحیه جواد رضویان چهره های ورزشی همچون حامد حدادی و امیرحسین صادقی و محسن مسلمان حضور داشتند .

از بازیگران دعوت شده دیگر میتوان از سحر قریشی و مریم امیر جلالی و لیلا بلوکات و پرستو صالحی و الهام پاوه نژاد و چند تن دیگر از هنرمندان را نام برد .

خواننده مشهور کشورمان ، شهرام شکوهی نیز در این مراسم حضور داشت. جواد رضویان کافه و رستوران خود را با حضور ستاره های مشهور ورزشی و هنری افتتاح کرد .

آدرس رستوران جواد رضویان

رستوران جواد رضویان در خیابان فرشته و در بهترین نقطه تهران واقع شده است او پدرش اهل قم و مادرش یزدی میباشد.

رضویان در بیست و پنجمین روز از خردادماه ۱۳۵۳ در شهر قم به دنیا امده است و بازیگر فیلم ها و سریال های طنز کشورمان میباشد.

عکس های مراسم افتتاحیه رستوران جواد رضویان

رستوران جواد رضویان سال 96,افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در رستوران جواد رضویان 96 رستوران جواد رضویان سال 96,افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در رستوران جواد رضویان 96 رستوران جواد رضویان سال 96,افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در رستوران جواد رضویان 96 رستوران جواد رضویان سال 96,افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در رستوران جواد رضویان 96 رستوران جواد رضویان سال 96,افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در رستوران جواد رضویان 96 رستوران جواد رضویان سال 96,افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در رستوران جواد رضویان 96 رستوران جواد رضویان سال 96,افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در افتتاحیه رستوران جواد رضویان 96,بازیگران در رستوران جواد رضویان 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  بیوگرافی فروغ قجابگلی + عکس (بازیگر نقش فروغ در سریال علی البدل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *