فال pmc هفتگی / فال روزانه pmc

فال و طالع بینی ۲۷ دی ۱۳۹۸ ۶ دیدگاه

فال هفتگی pmc : فال PMC از ۲۷ دی تا ۳ بهمن

فال pmc متولدین فروردین:

از شکست های گذشته خود درس عبرت بگیرید و سعی کنید مرتکب اشتباهات مکرر نشوید تا کار و زندگیتان رو به راه شود. دشمنان به ظاهر دوستتان را که بارها آزموده و پی به سوء نیتشان برده اید فراموش کنید تا راه زندگیتان هموارتر شود. کسی که تجربیات تلخ و شیرین گذشته را چراغ راه زندگیش نکند به چاه بدبختی می افتد و آینده تاریک و مبهمی رای خود رقم می زند.

فال PMC متولدین اردیبهشت:

آنقدر به بعد معنوی و احساسی زندگی ارزش قائلید که از رفاه و آسایش دنیوی و ظواهر تمدن و پیشرفت اقتصادی در زندگی غافل شده اید. درست است که صداقت، وفاداری و نوعدوستی لازمه زندگی است ولی شرط کافی نیست. سعی کنید در کنار صفات عالی انسانی به رفاه و آسایش و آینده زندگیتان نیز اهمیت دهید. با خانواده و دوستان قدیمی و مورد اعتماد خود روابط گرمتر و صمیمانه تری داشته باشید.

فال pmc متولدین خرداد:

از داشته های خود راضی باشید و ناشکری نکنید. موقعیت خوبی را که دارید با ندانم کاری، بی برنامگی و حسادت خراب نکنید و خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. با تمام وجه تشابهاتی که وجود دارد هر کسی شرایط خاص خودش را دارد و اهداف،برنامه ها و رویکرد زندگیش با دیگران تفاوت دارد. تمام سعی خود را به کار بگیرید و دل کسی را که بی جهت شکسته اید به دست بیاورید.

فال PMC متولدین تیر:

این موضوع که احساس می کنید دوستان و آشنایانتان از شما رویگردان شده و نسبت به شما بی اعتنا شده اند تقصیر خودتان است. بی اعتمادی و شک و تردید بی مورد، بی اعتمادی و جدایی دوستان و اطرافیان را در پی دارد. سعی کنید دوست و دشمن خود را بشناسید و به هر کسی برچسب دشمنی و بی اعتماد بودن نزنید. از هر دست که دهید با همان دست پس خواهید گرفت.

همچنین بخوانید:  فال سرکتاب آنلاین

فال پی ام سی متولدین مرداد:

از کسانی که شما را از راه پیشرفت و زندگی غافل کرده و به سوی آینده ای مبهم و تاریک سوق می دهند فاصله بگیرید و راه خودتان را بروید. به فکر خودتان، خانواده تان و آینده تان باشید و سعی کنید چشم انداز خوبی از زنگی برای خودتان و خانواده تان رقم بزنید. تنها به خدا و افراد دلسوز خانواده تان امیدوار باشید نه دشمنان دوست نما. خودتان را برای مواجهه با رویدادی خارق العاده و سرنوشت ساز آماده کنید.

فال PMC متولدین شهریور:

سادگی و سهل انگاری را کنار بگذارید و سعی کنید سیاست و ملاحظه کاری را هم چاشنی زندگیتان کنید. در این دنیای هزار رنگ و بازار مکاره اعتماد بیجا و سادگی بیش از حد پشیمانی و سرخوردگی به بار می آورد. بیش از حد خودتان را درگیر مسائل کاری و شغلی نکنید و زمان هایی را برای تفریح و سرگرمی و در کنار دوستان و آشنایان بودن در نظر بگیرید. قبل از پذیرفتن پیشنهاد کاری که به شما می شود خوب فکر کنید.

فال pmc / فال پی ام سی / فال روزانه pmc / فال هفتگی pmc / فال pmc روزانه

فال pmc / فال پی ام سی / فال روزانه pmc / فال هفتگی pmc / فال pmc روزانه

فال PMC متولدین مهر:

با دیگران مدارا کنید و سعی کنید انتظاراتتان معقول و منطقی باشد. دیگران هم از شما انتظاراتی دارند، پس با اطرافیان و مخصوصا دوستان و نزدیکانتان همان طور رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند. همه چیز در ثروت و پول خلاصه نمی شود و تنها معیار خوشبختی نیست. داشتن دوستان خوب و وفادار ثروت بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود، قدرشان را بدانید.

همچنین بخوانید:  طالع بینی بر اساس نشان صعودی در وهاران

فال PMC متولدین آبان:

دوستی را که رنجانده اید سعی کنید به هر طریقی که می توانید دلش را به دست بیاورید. او واقعا دلسوز و خیر خواه شماست. جلوی ضرر را از هر کجا که بتوانید بگیرید برایتان سودمند خواهد بود. دایره مسئولیت ها و وظایفتان را مشخص کنید و سعی نکنید پایتان را از آن فراتر بگذارید. مثبت اندیش باشید و سعی نکنید مسئولیت کارها و اشتباهاتتان را به گردن دیگران بیندازید. به مسافرتی به یاد ماندنی خواهید رفت.

فال PMC متولدین آذر:

از شخصی که مدتهاست رابطه گرم و نزدیکی با شما برقرار کرده هرچه زودتر دوری کنید. او دشمن است در لباس دوست. صریحا به او بگویید که مایل به ادامه دوستی با او نیستید و می خواهید به کار و زندگی خودتان بپردازید. کارها و هدایایی را که برای جلب رضایت و دوستی با شما انجام داده جبران کنید تا زیر بار منتش نباشید. به هر کس اعتماد نکنید و دوست و دشمنتان را بشناسید.

فال PMC متولدین دى:

مدتهاست که سررشته کار و زندگیتان را از دست داده اید و افسرده و پریشانید. برنامه ها و حساب و کتاب های مالیتان را مرور و بررسی کنید و سرو سامان بدهید. اینکه مدام خودتان را سرزنش کنید یا تقصیر را به گردن دیگران بیندازید به نفعتان نیست و کارهایتان را پیچیده تر می کند. سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و معقولانه تر با مشکلات و موانع زندگی برخورد کنید. منتظر خبری خوش باشید.

فال PMC متولدین بهمن:

انتظار نداشته باشید مشکلات و مسائل پیش آمده ناگهان و به خودی خود برطرف شود. هر مشکلی راه حلی دارد و برای حل و فصل کردن آنها باید برنامه ها و اقدامات عاقلانه و منطقی را به کار گرفت. ناامید نباشید و با کمک، همفکری  و همدلی با بزرگان سعی کنید مشکلات را برطرف کنید. حساسیت بیش از حد گاهی انسان را از اهداف و برنامه های بزرگ و عالی در زندگی باز می دارد. در راستای اهداف عالیتان گام بردارید.

همچنین بخوانید:  فال لنورماند هفتگی از ۲۱ دی الی ۲۷ دی ۱۳۹۸

فال PMC متولدین اسفند:

به مسائل دور و برتان بیش از حد حساسیت به خرج ندهید و سعی کنید با آرامش کافی به کار  زندگی و تحصیلاتتان ادامه دهید. مشکلات و مسائل زندگی با صبر و تلاش و تحمل برطرف می شود، نه با بی صبری و حساسیت بیش از حد و عجولانه و نامعقول عمل کردن. دلتان را آرام کنید و به زندگی و آینده و اهداف عالی خود امیدوار باشید. آینده و موقعیت عالی و روشنی در انتظارتان است.

منبع: فال pmc وبسایت تاروت رنگی

برچسب ها

6 نظر برای “فال pmc هفتگی / فال روزانه pmc” وجود دارد

 1. Zahra. V گفت:

  عالیع من همیشه واسم اتفاق میفته

 2. نازي گفت:

  چرا اخيرا فالهاي هفتگي و نيمه ماه و … به روز نميشه؟

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیزم. به زودی همه فال ها به روز خواهند شد

 3. bahar گفت:

  وای خیلی عالی بود واقعی بود مرسی مرسی

 4. کوثر گفت:

  سلام چرا فالها به روز رسانی نمیشه

 5. سولماز گفت:

  خیلی ممنون به خاطر قرار دادن این فال. گرچه درست بودنش بارها برام ثابت شده اما این بار که دیر دیدمش متوجه شدم چقدر میتونست تاثیرگذار باشه اگه زودتر خونده بودمش و هشدار رو جدی می گرفتم. واقعا میتونست بعضی چیزها یه جور دیگه ای باشه اگه زودتر خونده بودم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *