جزییات تذکر عادل فردوسی پور بهمن ۹۵ + عکس و بیوگرافی

اخبار ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات تذکر عادل فردوسی پور بهمن ۹۵

عادل فردوسی پور یکی از مجریان برنامه های ورزشی است که برنامه نود را هم برای علاقه مندان به فوتبال روی آنتن می برد. به تازگی عادل فردوسی پور تذکر گرفت و ما در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات این خبر پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

چرا عادل فردوسی پور تذکر گرفت؟

«محمدرضا عرب‌سرخی» در گفت‌وگو با خبرنگار گفت: در پی اظهارات اخیر عادل فردوسی‌پور درباره ماجرای پلاسکو و ورود غیر حرفه‌ای و غیر تخصصی‌ ایشان، هم آقای پورمحمدی مدیر شبکه سه سیما و هم عادل فردوسی‌پور تذکر دریافت کردند.

وی ادامه داد: کار آقای فردوسی‌پور کارشناسی نبود و طی گفت‌وگویی که با وی هم داشتیم اشاره کردیم که وظیفه‌ای در این حوزه ندارد. این مجری اگر به موضوعات مربوط به حوزه فوتبال می‌پرداخت قطعا اوضاع خیلی بهتر از الان بود.

جزییات تذکر عادل فردوسی پور بهمن 95 + عکس و بیوگرافی

این فعال حوزه سینما، تلویزیون و رسانه تصریح کرد: فردوسی‌پور اشتباهات خود را پذیرفته است. این فرد در موارد مختلف برنامه را به حاشیه کشانده و به موارد غیر ورزشی پرداخته است.حتی کار به جایی رسیده که وکلایی به عنوان مدعی العموم خواسته‌اند به خاطر این رفتار غیر حرفه‌ای از ایشان شکایت کنند و پیگیر هستند که این پرونده به نتیجه برسد.

بیوگرافی عادل فردوسی پور

عادل فردوسی‌پور (زادهٔ ۱۰ مهر ۱۳۵۳ در تهران) گزارشگر فوتبال، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی و استاد دانشگاه صنعتی شریف و مترجم اهل ایران است. فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه پر مخاطب برنامهٔ ۹۰ است که از شبکهٔ ۳ پخش می‌شود. وی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ از میر حسین موسوی حمایت کرده بود.

جزییات تذکر عادل فردوسی پور بهمن 95 + عکس و بیوگرافی

زندگی

عادل در مهر ماه ۱۳۵۳ در شهرآرا تهران زاده شد. وی اصالتاً اهل شهر رفسنجان در استان کرمان است. او دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است. عادل دوران دبستان را در مدرسهٔ ذوقی گذراند و با وجود علاقهٔ بسیارش به فوتبال از درسش دور نشد و دیپلم خود را از دبیرستان البرز با معدل ممتاز گرفت. سرانجام در رشتهٔ مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و تحصیلات خود را در همین رشته و دانشگاه تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داد. او در حال حاضر دانشجوی دکترای مدیریت رسانه دانشگاه تهران است. عنوان پایان‌نامه کارشناسی ارشد او «پیش‌بینی نتایج مسابقات فوتبال با استفاده از تحلیل‌های رگرسیونی» بود. وی درس زبان تخصصی صنایع را در دانشگاه صنعتی شریف تدریس می‌کند.

جزییات تذکر عادل فردوسی پور بهمن 95 + عکس و بیوگرافی

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of