انتشار پارازیت در شیراز + جزییات کامل و پاسخ مسئولان

اخبار ۱۸ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

انتشار پارازیت در شیراز + جزییات کامل و پاسخ مسئولان

خبر پارازیت و انتشار آن بویژه در کلان شهرها چند سالی است که بحث داغ بویژه در حوزه سلامت ایران شده است. بنابر گزارشات حوزه سلامت این امواج برای سلامتی بسیار مضر هستند و باید از انتشار آنها جلوگیری کرد. در این مطلب از پورتال وهاران برای شما در مورد وجود امواج پارازیت در شیراز مطالبی را گردآوری کرده ایم.

امواج پارازیت در شیراز : از شایعه تا واقعیت

هادی پژوهش جهرمی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در باره شایعه پراکنی فضای مجازی در باره انتشار پارازیت در شیراز گفت: بحث پارازیت ها سال های گذشته نیز درباره امواج ماهواره ای مطرح شد و به نظر می رسد این بار نیز داستان همان گونه باشد.

وی تصریح کرد: این موضوع در جلسه ای که به این مناسبت برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت و موضوع نگران کننده ای در سطح آنچه در فضای مجازی منتشر شده است، وجود ندارد.

انتشار پارازیت در شیراز + جزییات کامل و پاسخ مسئولان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تصریح کرد: هیچ دستگاهی وجود ندارد که به صورت سازمان یافته با انتشار پارازیت بخواهد سلامت مردم را به خطر بیندازد تا با امواج دیگری مقابله کند و این موضوع در غرب شیراز و یا سایر نقاط آن صحت ندارد.

جهرمی تاکید کرد: نقاط کور تنها نقاط کور است و معنای دیگری ندارد.

وی یاد آور شد: هر کدام از امواج دارای دامنه ای تعریف شده هستند و تمامی این امواج تحت نظارت سازمان تنظیم مقررات رادیویی قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تصریح کرد: اگر در جایی در امواج تداخل به وجود بیاید، سازمان تنظیم مقررات رادیویی بلافاصه به عنوان یک مزاحم شناسایی کرده و در راستای رفع آن اقدام می کند.

گرداوری : پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of