عکس جدید نیوشا ضیغمی در فیلم ما خیلی باحالیم

عکس , فرهنگ و هنر ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس جدید نیوشا ضیغمی در فیلم ما خیلی باحالیم

برای علاقه مندان به اخبار فرهنگ و هنر در این مقاله از پورتال وهاران خبری را منتشر کرده ایم که مربوط می شود به جدیدترین فیلم سینمایی نیوشا ضیغمی. نام فیلم ما خیلی باحالیم است که در ادامه جزییاتی بیشتر در این مورد می خوانید.

بازیگران فیلم ما خیلی باحالیم

بهمن گودرزی کارگردان و مدیر تولید سینما خبر از کار سینمایی جدیدش داد وی به تازگی فیلم سینمایی «ما خیلی باحالیم» را با تهیه کنندگی رویا شریف و با مشارکت شرکت شبکه ای بادران گستران جلوی دوربین می برد .

این کارگردان گفت: روز گذشته این پروژه کلید خورد و کار را جلوی دوربین بردیم و برنامه کاری ما حدود یک ماه طول میکشد، که این فیلم در شهرهای تهران و شمال فیلمبرداری می شود.

گفتنی است که مهران غفوریان، مجید صالحی، مریم امیرجلالی، علی مشهدی، بهنوش بختیاری، مهران رجبی، مجید شهریاری، ساقی زینتی، مختار سائقی، خشایار راد، اکرم علمدار، امیر وطن زاد، عرفان عماد و (با معرفی) شیدا قربانیان دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند و فیلمبرداری فیلم سینمایی «ما خیلی باحالیم» (بینوایان) به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی رویا شریف از هفته گذشته در تهران آغاز شده و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته تا اوایل خردادماه نیز به طول می انجامد.

عکس جدید نیوشا ضیغمی در فیلم ما خیلی باحالیم

عکس بهنوش بختیارى با گریمى جالب به همراه نیوشا ضیغمى، درپشت صحنه فیلم سینمایى “ما خیلى باحالیم” را مشاهده می کنید:

عکس جدید نیوشا ضیغمی در فیلم ما خیلی باحالیم عکس جدید نیوشا ضیغمی در فیلم ما خیلی باحالیم عکس جدید نیوشا ضیغمی در فیلم ما خیلی باحالیم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of