نام نیکی کریمی و ترانه علیدوستی در لیست زیباترین زنان جهان ۲۰۱۷

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

نام نیکی کریمی و ترانه علیدوستی در لیست زیباترین زنان جهان ۲۰۱۷

همه شما با نام نیکی کریمی و ترانه علیدوستی آشنا هستید. فیلم های نیکی کریمی و فیلم های ترانه علیدوستی شهرت فراوان دارند و برخی از این فیلمها هم موفقیت جهانی کسب کرده اند. از جمله ترانه علیدوستی در فروشنده برنده اسکار ۲۰۱۷ شد. در مقالات پیشین پورتال وهاران بیوگرافی نیکی کریمی و بیوگرافی ترانه علیدوستی را درج کرده ایم که علاقه مندان می توانند این مطالب را پیگیری کنند. در این مقاله به فهرست زیباترین زنان جهان ۲۰۱۷ پرداخته ایم که از طرف ی از مجلات هنری آمریکا منتشر شده است و نام دو بازیگر مشهور زن ایرانی هم در بین آنها دیده شده است که آنها هم شامل: نفر ۱۴ زیباترین زنان جهان نیکی کریمی و نفر ۲۸ زیباترین زنان جهان ترانه علیدوستی است. پورتال وهاران این موفقیت را به این دو بازیگر زن مشهور ایرانی تبریک می گوید و برای شان آرزوی موفقیت دارد.

همچنین بخوانید:

فهرست کامل زیباترین زنان دنیا ۲۰۱۷ Beautiful Women + عکس

مژده جمال زاده در فهرست زیباترین زنان ۲۰۱۷ + عکس و بیوگرافی

انتشار لیست زیباترین زنان دنیا ۲۰۱۷

یکی از مجلات هنری در آمریکا؛ فهرستی از ۳۰ نفر هنرمند زیبای زن دنیا را منتشر کرده است. دو بازیگر زن ایرانی نیز در این جمع حضور دارند.

سایت هنری Buzznet امسال برای اولین بار نام ۲ هنرمند زن ایرانی را در فهرست ۳۰ نفره‌ی بازیگران زیبای زن جهان قرار داده است. در این فهرست؛ ترانه علیدوستی در مقام ۲۸ و نیکی کریمی در مقام ۱۴ قرار دارند.

این لیست براساس نظرسنجی جهانی انتخاب شده است و ملاک‌هایی همچون جذابیت، زیبایی، فعالیت زیاد در سینما، کسب جایزه و استقبال از نمایش فیلم‌ها برای انتخاب بازیگران مدنظر بوده است.

در این فهرست زنانی که در رشته‌های مختلف هنری فعالیت می‌کنند، قرار دارند.

بیانسه؛ خواننده معروف آمریکایی در رتبه اول این فهرست قرار دارد.

نام نیکی کریمی و ترانه علیدوستی در لیست زیباترین زنان جهان 2017 نام نیکی کریمی و ترانه علیدوستی در لیست زیباترین زنان جهان 2017

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

 

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of