اخبار جدید از سریال پایتخت ۵ : از ترکیه بازگشتند + عکس جدید

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۳ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

اخبار جدید از سریال پایتخت ۵ : از ترکیه بازگشتند + عکس جدید

سریال پرمخاطب پایتخت در فصل ۵ برای نوروز ۹۷ در حال آماده شدن است که گویا قسمتهایی از اسن سریال در ترکیه ضبط شده است و همه عوامل مدتی را در آنجا به سر برده اند که به تازگی شنیده شده است که روز گذشته از ترکیه به کشور برگشته و ما در این مقاله از پورتال وهاران برای شما جزییاتی بیشتر به علاوه عکس های جدید از سریال پایتخت ۵ و بازیگران آن را منتشر کرده ایم. امیدواریم این فصل از سریال زیبای پایتخت مانند فصل هتی پیشین جذاب و عالی باشد.

از پایتخت ۵ چه خبر؟

عوامل سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم که چندی پیش برای تصویربرداری صحنه هایی به ترکیه رفته بودند، روز گذشته به تهران بازگشتند.

به گزارش پورتال وهاران، الهام غفوری با اعلام خبری درباره بازگشت عوامل «پایتخت ۵» گفت: پس از مازندران، تهران و شهرک سینمایی و… گروه برای ضبط برخی سکانس های این مجموعه به ترکیه رفتند که بازیگران اصلی این مجموعه نیز در این سفر حضور داشته و مقابل دوربین رفتند.

وی ادامه داد: گروه روز گذشته به تهران بازگشتند و تصویربرداری پس از مدتی کار در ترکیه به پایان رسید.

تهیه کننده فصل های مختلف سریال «پایتخت» عنوان کرد: یک هفته به پایان تصویربرداری سریال مانده است و سکانس های باقی مانده در تهران مقابل دوربین می رود. این در حالی است که کار صداگذاری و تدوین همزمان با تصویربرداری در حال انجام است.

وی درباره تعداد قسمت های این سریال هم توضیح داد: احتمالا ۱۳ تا ۱۵ قسمت خواهد بود. ضمن اینکه فکر می کنم «پایتخت ۵» سریال متفاوتی از سایر قسمت ها باشد و به لحاظ پروداکشن، فضای تولید و قصه از فصل های قبلی خیلی متفاوت تر است.

«پایتخت ۵» ساخته سیروس مقدم احتمالا نوروز ۹۷ روی آنتن شبکه اول خواهد رفت.

در این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل بازی می‌کنند.

عکس های جدید از پایتخت ۵ مهر ۹۶

سریال پایتخت 5,عکس های سریال پایتخت 5,بازیگران سریال پایتخت 5,عوامل سریال پایتخت 5,سریال پایتخت 5 در ترکیه,سریال پایتخت 5 اخبار جدید,سریال پایتخت 5 عکس سریال پایتخت 5,عکس های سریال پایتخت 5,بازیگران سریال پایتخت 5,عوامل سریال پایتخت 5,سریال پایتخت 5 در ترکیه,سریال پایتخت 5 اخبار جدید,سریال پایتخت 5 عکس سریال پایتخت 5,عکس های سریال پایتخت 5,بازیگران سریال پایتخت 5,عوامل سریال پایتخت 5,سریال پایتخت 5 در ترکیه,سریال پایتخت 5 اخبار جدید,سریال پایتخت 5 عکس

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of