اخبار هشتمین روز حادثه پلاسکو + آمار جدید از کسبه مفقود شده پلاسکو بهمن ۹۵

اخبار ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

اخبار هشتمین روز حادثه پلاسکو + آمار جدید از کسبه مفقود شده پلاسکو بهمن ۹۵

امروز پنج شنبه ۷ بهمن ۹۵ جسد آتش نشان شهید دیگری از زیر آوار پلاسکو خارج شد. بنا بر آمار منتشر شده تا الان ۱۳ شهید آتش نشان پلاسکو پیدا شده اند. در این مقاله از پورتال وهاران به جزییات این خبر پرداخته ایم و در ضمن تعداد شهروندان مفقود شده پلاسکو هم اعلام شده است.

جدیدترین اخبار از آوار برداری از پلاسکو ۷ بهمن ۹۵

در هشتمین روز آواربرداری ساختمان پلاسکو، پیکر دومین شهید آتش نشان از زیر آوار ساختمان پلاسکو خارج شد. با احتساب شهید آتش نشانی که در بیمارستان به شهادت رسید، شمار آتش نشان های شهید اکنون به ۱۳ تن رسیده است.

آتش نشانان موفق شدند پیکر یکی دیگر از آتش نشانان را در روز هشتم کشف کنند.

جلال ملکی سخنگوی مدیریت بحران حادثه پلاسکو اظهار داشت: آتش نشانان موفق شدند یازدهمین پیکر مطهر شهید آتش نشان را از زیر خاک خارج کنند.

وی ادامه داد: با شهادت بهنام میرزا خانی، تاکنون پیکر ۱۲ آتش نشان شهید در دسترس است و تلاش برای یافتن چهار پیکر دیگر ادامه دارد.

کشف دوازدهمین شهید آتش نشان از زیر آوار

در هشتمین روز آواربرداری ساختمان پلاسکو، پیکر دومین شهید آتش نشان از زیر آوار ساختمان پلاسکو خارج شد.

اخبار هشتمین روز حادثه پلاسکو + آمار جدید از کسبه مفقود شده پلاسکو بهمن 95

با احتساب شهید آتش نشانی که در بیمارستان به شهادت رسید، شمار آتش نشان های شهید اکنون به ۱۳ تن رسیده است.

عملیات برای یافتن پیکر ۳ شهید آتش نشان دیگر ادامه دارد.

اخبار جدید از مفقودین پلاسکو ۷ بهمن ۹۵

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان این که تعداد مفقودین کسبه حادثه پلاسکو تا کنون به ۱۰ تن رسیده است، گفت: تا این لحظه چهار پیکر از افراد غیرآتش‌نشان پیدا شده و اکنون به دنبال شش نفر دیگر هستیم.

سردار قادر کریمی افزود: باتوجه به ادامه روند آواربرداری تا کنون ۱۲ پیکر مطهر آتش نشان از زیر آوار کشف شده است. (یکی از آتش‌نشان نیز در بیمارستان شهید شد.)

وی افزود: با مراجعه‌ای که از سوی مردم برای گزارش مفقودی اعضای خانواده‌شان صورت گرفته، امروز یک نفر به مفقودی‌های کسبه اضافه شد و عدد مفقودین کسبه به ۱۰ تن رسید.

کریمی ادامه داد: به این ترتیب چهار پیکر از افراد غیرآتش‌نشان پیدا شده و اکنون به دنبال شش نفر دیگر هستیم. پلیس در حالی بررسی است تا ردی از کسبه مفقود شده پیدا کند.

وی افزود: مردم همکاری خوبی داشتند و محدودیت‌ها را کاهش دادیم. اما در عین حال باید بگویم که از دیروز حضور مردم در چهارراه استانبول باعث اختلال شده و از مردم می‌خواهیم به محل حادثه نیایند. می‌طلبد مردم با حضور کمتر در محل حادثه، فرزندان‌شان را برای امدادرسانی یاری کنند.

کریمی در مورد گاو صندوق بانک تجارت نیز گفت: مسوولان بانک تجارت عنوان کرده‌اند که همان لحظات اولیه حریق، مدارک مهم را خارج کرده‌اند و البته ممکن است در میان گاوصندوق‌های پیدا شده، تعدادی هم برای بانک تجارت باشد

وی افزود: تا زمانی که پیکری در آوار باشد، محدودیت‌های ترافیکی کلا برداشته نمی‌شود، اما تا شنبه روان‌سازی ترافیک انجام می‌شود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of